Ostrava-Zábřeh
Náměstí SNP 4, Ostrava

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Výborně zorganizováno. Vstřícný přístup k pacientům. Asi profesionální i po odborné stránce - to jako laik nemohu posoudit.

Velmi ochoítný a profesionálni přístup jak sestry,tak paní doktorky.Příjemný a vstřícný přístup. Doporučuji

Velmi si vážím profesionálního přístup sestřičky,ale taty i paní dokdorky,protože jejích přístup k pacientům jím není lhostejný.Dále bych chtěl podotknout, že se dá t této ordinaci hovořit o potížích a rády dobře poradí nebo nasměřují
kde se obátit s daným problémem.Přál bych si aby bylo více takových ordinací jáká je táto.

S tak vstřícným a ochotnýmn přístupem jsem se již dlouho ve zdravotnictví nesetkala. Již první překvapení na pacienty čeká u dveří kde najdou lístek s nápisem "Nebojte se zaklepat" a smajlíka. Pacientům, mající problémy související s nefrologií mohu jen sdělit: přijďte zde a nebojte se zaklepat!

Profesionální přístup paní doktorky i sestřičky! Již u dveří vás přivítá nadpis NEBOJTE SE ZAKLEPAT. Paní doktorka vše v pohodě vysvětlí a vyslechne vaše problémy. DOPORUČUJI

Dobrý lékař s širokým obzorem znalostí.Vstřícná,milá,vždy vysvětlí.Chodím k ní rád.