Bolestivé zákroky se provádějí v místním znecitlivění – injekce nebo emla krém

Botox

Bělení zubů +15 Více

Chemický peeling

Diagnostické vyšetření

Drobné chirurgické zákroky a ošetření elektrokauterem (kožní výrůstky, hemangiomy, cysty, seborrhoické bradavice...)

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Řada...

• dermatovenerologie
  • korektivní dermatologie

Doporučuji

Krásně mi vyřízla znaménko - na dekoltu, bála jsem se jizvy. Ale paní doktorka je šikovná a jizva je pěkná.

znamenita lekarka! :)

Chodím do této ordinace již pár roků, a od té doby sem chodí nejen celá má rozvětvená rodina- manžel, dvě děti, babičky, dědeček, ale i spousta kamarádů a známých. Všem, kterým jsem paní doktorku doporučila mi posléze děkovali, což podle mého mínění je dostatečně vypovídající. Nemluvě o tom, že paní doktorky je profesionál každým coulem a navíc obdařena lidským přístupem a věřte mi, tato kombinace se špatně hledá. Mohu opravdu jen doporučit a zároveň děkovat, že jsem měla to štěstí a dostala se do dobrých rukou. Každý kdo se léčí s nějakou tou chronickou kožní chorobou jistě ví, že se jedná o běh na dlouhou traŤ, ale tady se mi vždycky dostane pomoci.

Vubec nedoporučuji...

Paní doktorka je velmi pečlivá, má lidský přístup k pacientům a je vynikající odbornice

Super kožní! Bez problémů, akorát trocha čekání, ale za tuhle profesionálku se to vážně vyplatí!

Šli jsme tam i s manželem - nejen, že poradila, ale byla i nad míru příjemná :-) Jde vidět, že svoji práci dělá ráda a dobře. Tak objednací doba je opravdu dlouhá, ale to podle mě vypovídá o kvalitě doktora. Poradila mi ji babička, když jsem hledala svého kožního a neudělala jsem hybu, že jsem ji poslechla. Poradila mi v hodně ohledech mého těla, kůže...

Absolutně nesouhlasím s negativním hodnocením. Doprovázím svoji maminku již po několikáté a maminka i já jsme maximálně spokojení. Paní doktrorka vždy vystupuje profesionálně a lidsky.I nadále budeme rádi chodit do této ambulance, protože mamince paní doktorka pomáhá. Sestřičky se vždy chovají vstřícně i přez to, že je vidět,že mají dost práce. Bylo by moc fajn, kdyby takových ambulancí bylo více. A kyž jsme byli objednaní, tak jsme byli vždy ošetřeni do cca minut, když jsme objenaní nebyli, tak jsme čekali déle- cca hodinu, ale vždy nás ošetřili. Ještě jednou děkujeme.

Tuto paní doktorku nikomu nedoporučuji. Na vyšetření jsem čekala přes měsíc. V den vyšetření jsem přišla půl hodiny dřív, než jsem byla objednaná. Čekala jsem ale další 4 hodiny, než jsem přišla na radu. Ostatní, co přišli po mě, šli na radu přede mnou. Když jsem se u sestřiček ohradila, prostě mi oznámily, že o pořadí pacientů rozhoduje lékař. Když jsem po 4 hodinách viděla rudě, domáhala jsem se vyšetření. To trvalo cca 5 vteřin, doktorka se mi ani jednou nepodívala do očí, předepsala mast a já byla za 2 minuty venku. Kromě toho, že mastička naprosto nezabrala, jsem si našla jinou lékařku, u které, pokud jsem objednaná čekám max. čtvrt hodiny. Takže upozornění pro všechny, pokud si chcete připadat jako ta největší onuce, která jen obtěžuje, zažít naprosto arogantní chování, tak jen směle k doktorce Nechvátalové

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, je mi 13 let takže nevím jestli to není pouze pubertální záležitost, ale přesto se chci ujistit jestli to je OK. Už asi týden mám na zádech takovou ,,čárku" s pupínkama která připomíná trochu škrábnutí.Nevím čím to mazat zkoušel jsem fenistil, antibiotika mám momentálně jeden den a zatím bez rozdílu.Na obličeji nemám žádné potíže s kůží.

můžete mi dotaz znovu poslat i s fotografií na mail: koznikonzultaceZAVINÁČseznam.cz
Pokud nejste náš pacient, napište jméno, rodné číslo, adresu,pojišťovnu, telefon a zda jste na něco alergický
Hana Nechvátalová

MUDr. Hana Nechvátalová

Dobrý den, trpím atopickou dermatitidou (ve formě splývajících erytémových ploch a i numulární ekzém, obojí po horních končetinách, hlavně kubity, flexorové strany hk, dorzální strany rukou, i v meziprstí), nyní i kontaktní dermatitidou (latex, merthiolate). Docházím dva krát týdně na fototerapii UVA-1. V nedávné době se mi na netypických místech jakožto břicho a o několik hodin později přední strany stehen po nošení sportovního oblečení, které bylo měsíce nenošené, udělala svědivá vyrážka, vypadala jako kopřivka, malé pupínky barvy kůže/světle růžové, která se s postupem času začala měnit na malé ekzémové hromádky, později až světle hnědé a červené flíčky. V této době jsem podstupovala epikutánní testy a přeměnu z kopřivky na ekzém jsem připisovala tomu. Konzultovala jsem s lékařem, zamýšlel se i nad pityriasis versicolor. Po několika týdnech ale začala vyrážka trochu připomínat svrab- červené papulky, někde velmi nahloučené na sebe, jinde jdoucí za sebou v řadě po dvou, třech. Nevím tedy, jestli nejde jen o nějaký z dalších projevů ekzému, které u mě bývají dost různorodé, nebo zda se opravdu obávat svrabu. Mezi prsty se mi těžko identifikují případné dvojtečky kvůli ekzému. Axily, genitál, areoly čisté. Vyrážka je jen na stehnech, břiše, možná zádech, svědí mě od provedení epikutánních testů, ale vyrážka tam není nápadná jako jinde. Vyrážka svědivá je tak jako ekzém, mám pocit suché a napjaté kůže. Myslíte že by mohlo jít o scabies? Děkuji za odpověď

Pokud chcete můžete mi dotaz znovu poslat i s fotografií na mail, který je na webových stránkách MUDr. Hany Nechvátalové .
Hana Nechvátalová

MUDr. Hana Nechvátalová