Bolestivé zákroky se provádějí v místním znecitlivění – injekce nebo emla krém

Botox

Bělení zubů +15 Více

Chemický peeling

Diagnostické vyšetření

Drobné chirurgické zákroky a ošetření elektrokauterem (kožní výrůstky, hemangiomy, cysty, seborrhoické bradavice...)

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Atestace z dermatovenerologie I. a II. stupně
Řada...

• dermatovenerologie
  • korektivní dermatologie

Umístění: Kožní ambulance drobné chirurgické zákroky a ošetření elektrokauterem (kožní výrůstky, hemangiomy, cysty, seborrhoické bradavice...)

Velmi příjemná paní doktorka, zákrok udělala v době, kdy nemusela, pak ještě pochválila za statečnost. Díky

Umístění: Kožní ambulance vyšetření mateřských znamének

Veľmi príjemná, ľudská pani doktorka, ktorá dokáže vytvoriť príjemnú atmosféru v prípade menšieho strachu a neberie Vás ako číslo ktoré musí obslúžiť. Cítila som z nej osobny záujem a odporúčam zveriť sa do jej starostlivosti.

Umístění: Kožní ambulance

Paní doktorku Nechvátalovou znám jako pacient již několik let. Kromě velmi zkušené lékařky a odbornice je to velmi příjemná žena. Byť se jedná o preventivní prohlídku, či odborný zákrok, paní doktorka je vždy profesionálně i (hlavně) jako člověk na výši. I když jsem nebyl někdy řádně objednaný dostalo se mi velmi super péče v rozumnou čekací dobu.
Ordinace MUDr. Nechvátalové má tým sestřiček, které jsou rovněž profesionálky na svém místě. Vždy vyslechnou a pokud jen trochu možné, vyjdou vstříc. Nikdy jsem nebyl odmítnut.
Pokud je někomu “ouvej“ v oblasti kompetence MUDr. Nechvátalové tak vřele doporučuji. Ordinací jako je ta její není mnoho. Díky paní doktorko a zdravotní sestry.
Paul H.

Velmi příjemná paní doktorka, co své práci skvěle rozumí. Pomohla mi a potěšila mě svou ochotou a přístupem. Doporučím ji všem známým v případě potřeby.

S pani doktorkou mam rovnez jen tu nejlepsi zkusenost. Je profesionalni. Presne definuje vyhody, nevyhody a rizika nabizenych leku. Nesnazi se pacienta "vodit za nos", ponizovat nebo zesmesnovat. Nabizi alternativy, ale dokaze i na rovinu rict, pokud neexistuje zadna efektivni lecba.

Paní doktorka je velmi příjemná a odvádí dobrou práci. Je sice pravda, že objednat se člověk musí dost dopředu, ale to je jediné mínus. Objednací časy pak sestry (také velmi příjemné) pěkně dodržují. Spokojenost.

Výborná paní doktorka, pomohla mi s opakovaně zarostlým a bolestivným nehtem, který mi jiní doktoři zpackali. Nevýhodou je ovšem delší čekací doba, která je zapříčiněna oblíbeností paní doktorky, a vysoká cena za zákrok. Ale co je lepší - mít opakovaně zpackanou nohu nebo si připlatit za kvalitní výkon? Posuďte sami.

Měl jsem na noze menší pupínek, tak 3 mm a šel jsem s tím k paní doktorce, aby to odstranila. Paní doktorka do toho řízla, sice je to pryč, ale na noze mám jizvu cca 2 cm. Z malého pupínku je flek jak desetikoruna. Čekal bych, že mě alespoň upozorní na to, že potom bude jizva, což se nestalo. Nevím, jestli jdou takové pupínky odstraňovat více esteticky šetrněji, ale řekl bych že ano. Takže jsem byl nespokojený.

Setkala jsem se s velmi přívětivým přístupem. Přišla jsem úplně poprvé a neobjednaná, i tak si na mě paní doktorka udělala chvíli času a nemusela jsem čekat moc dlouho. Sestřička byla milá a usměvavá. Paní doktorka taky příjemná. Akorát je třaba počítat s tím, že se čekárna nachází na chodbě starého domu, kde není zrovna teplo.

Pani doktorka sice toho mozno vela nenarozprava, mozno preto sa niekomu moze zdat chladna, ale podla mojho nazoru je velmi profesionalna a dobry diagnostik. Na rtech sa mi po mensom uraze vytvoril zvlastny bolestivy utvar, ktory predchadzajuci dvaja kozni lekari nedokazali identifikovat a skusali mi predpisat nejake hormonalne masti a podobne...Nakoniec som sa dostala k pani doktorke Nechvatalovej, ktora mi povedala, ze to musime okamzite odstranit a vzapati mi ho aj vyrezala. Aj ked som sa bala, ze mi zostane potom na rtech velka jazva, niz take sa nestalo, absolutne neviditelne. Odporucala som ju aj niekolkym mojim znamym a vsetci boli spokojni.

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, je mi 13 let takže nevím jestli to není pouze pubertální záležitost, ale přesto se chci ujistit jestli to je OK. Už asi týden mám na zádech takovou ,,čárku" s pupínkama která připomíná trochu škrábnutí.Nevím čím to mazat zkoušel jsem fenistil, antibiotika mám momentálně jeden den a zatím bez rozdílu.Na obličeji nemám žádné potíže s kůží.

můžete mi dotaz znovu poslat i s fotografií na mail: koznikonzultaceZAVINÁČseznam.cz
Pokud nejste náš pacient, napište jméno, rodné číslo, adresu,pojišťovnu, telefon a zda jste na něco alergický
Hana Nechvátalová

MUDr. Hana Nechvátalová

Dobrý den, trpím atopickou dermatitidou (ve formě splývajících erytémových ploch a i numulární ekzém, obojí po horních končetinách, hlavně kubity, flexorové strany hk, dorzální strany rukou, i v meziprstí), nyní i kontaktní dermatitidou (latex, merthiolate). Docházím dva krát týdně na fototerapii UVA-1. V nedávné době se mi na netypických místech jakožto břicho a o několik hodin později přední strany stehen po nošení sportovního oblečení, které bylo měsíce nenošené, udělala svědivá vyrážka, vypadala jako kopřivka, malé pupínky barvy kůže/světle růžové, která se s postupem času začala měnit na malé ekzémové hromádky, později až světle hnědé a červené flíčky. V této době jsem podstupovala epikutánní testy a přeměnu z kopřivky na ekzém jsem připisovala tomu. Konzultovala jsem s lékařem, zamýšlel se i nad pityriasis versicolor. Po několika týdnech ale začala vyrážka trochu připomínat svrab- červené papulky, někde velmi nahloučené na sebe, jinde jdoucí za sebou v řadě po dvou, třech. Nevím tedy, jestli nejde jen o nějaký z dalších projevů ekzému, které u mě bývají dost různorodé, nebo zda se opravdu obávat svrabu. Mezi prsty se mi těžko identifikují případné dvojtečky kvůli ekzému. Axily, genitál, areoly čisté. Vyrážka je jen na stehnech, břiše, možná zádech, svědí mě od provedení epikutánních testů, ale vyrážka tam není nápadná jako jinde. Vyrážka svědivá je tak jako ekzém, mám pocit suché a napjaté kůže. Myslíte že by mohlo jít o scabies? Děkuji za odpověď

Pokud chcete můžete mi dotaz znovu poslat i s fotografií na mail, který je na webových stránkách MUDr. Hany Nechvátalové .
Hana Nechvátalová

MUDr. Hana Nechvátalová