MUDr. Hana Mužíková

Praktický lékař Více

Valašské Meziříčí 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
U Nemocnice 980, Valašské Meziříčí

Umístění: Praktický lékař pro dospělé pravidelná vyšetření

Tuto paní doktorku navštěvuji,nebo je mým ošetřujicím lékařem vice než 33 let.Smekám,před jejím přístupem k pacientům,uměním vyslechnout,mladé,starší i seniory,nedělá rozdíl ani co se věku týká,postavení,žádné,elitářství.Myslím si,že je velká škoda,že platí přírodní zákony a i paní doktorce jako nám všem,odměřuje čas.Pevně věřím,že ještě dlouho,dlouho bude vykonavat praxi OL.Protože nevím,kde,koho jako takového OL najdu,až se paní doktorka rozhodne odejít opatrovat vnoučata.Přeji hodně,sil,zdraví,elánu.Děkuji za těch 33let.
Josef Polášek

PS:Ty rádoby negativní,hlašky,nepodepsané,svědčí i o tom ,že je fakt skvělá,co spoustě lidí zřejmě vadí.

Nevím, co si mám o paní doktorce myslet. Zažila jsem jí 3x. Poprvé byla dost nepříjemná a vůbec se mi tam už nechtělo. Podruhé jsem tam šla kvůli razítku do těhotenské průkazky a byla milá a v pohodě. Potřetí byla zase dost podrážděná, neochotná.

nesouhlasín s záporrným hodnocením ,hodnotím paní doktorku velmi kladně .tuto paní doktorku doporučují všem nenocným .je to lidová doktorka a vůbec se nenadnáší nad pacienta.S každým pacientem probere všechny problémy.Po domluvě pošle nemocného k odbornému lékaři. Vy kteří jste proti paní doktorce tak vám vskazuji jen to ,že paní doktorka jedna vaší řečí , JAK SE DO LESA VOLÁ TAK SE Z NĚHO OZÝVA .

Taky dávám paní doktorce Mužíkové kladné hodnocení,bo na mě byla milá přátelská,poslechla si mé problémy a jak již někdopsal nepřipadala jsem si,jako na běžícím páse,ale věnovala se mi.
Taky si myslím,že takových lékařů by mělo být více!!!!
A i sestřičku má úžasnou.

Vy ubožáci,co tady píšete kritiku na paní doktorku,tak se podepište,když jste tak odvážní a dovolíte si psát tady ten hnus!!!! To si nedovolíte,protože víte,že vše je bezduché a lživé. Jste banda omezených a závistivých tupců,kteří jste měli šanci jít studovat,ale protože jste byli blbí a to vám i zůstalo,tak si zůstaňte u svých soustruhů!!!! Dejte paní doktorce pokoj!!! Já bych neměnila ani za nic! Takže příště pokud kritika,tak jedině s podpisem!!! Červenková Jana

velice velice špatná a hamižná doktorka!!!!!!

Paní doktorka je milá, obětavá, vynikající odborník.Potíže s ní mohou mít jen hypochondři nebo simulanti.

Paní MuDr.Mužíková je nejlepší praktická lékařka,kterou jsem kdy měla.
S pacientem jedná citlivě a přátelsky.Umí vyslechnout,poradit a co je nejdůležitější,vždy má vlídné slovo a umí pohladit po duši.
Kdyby v našem zdravotnictví byli všichni lékaři tak milí a příjemní,tak si myslím,že by národ toleroval jakékoliv poplatky,které si stát vynucuje!
Paní doktorko,jen tak dále a s vaší ochotou a laskavostí!!!

Vaše vděčná pacientka Jana Červenková

Přístup k pacientům je špatný, nadnesený. Nevyslechne, ani se nesnaží. Je náladová.

Naopak já paní doktorku doporučuji je k nám vstřícná a vždy ochotná promluvit si o našich problémech u ní si nepřipadám jak na běžícím páse!!Jen víc takových lékařů Lenka