Odborný zubní lékař stomatochirug
Klášterní 117/2, Liberec

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Odborný zubní lékař stomatochirug Jiný

Paní doktorka mě zachránila od neskutečné bolesti moudráku. Můj bývalý zubař mě poslal se zánětem v bolestech dvakrát domů, nic s ním neudělal a vysvětlil mi, že musím na rentgen. Po týdnu od druhé mé návštěvy s bolestí, mě poslal za paní Mikulíčkovou. Už jsem skoro na jedno oko neviděla, jak jsem byla nateklá. Paní doktorka mi 14 dní léčila zánět a potom objednala na ex. dvou moudráků. Bohužel můj zánět nebyl úplně doléčen, takže mi ty umrtvovací injekce moc nezabraly. V každém případě bych chtěla paní doktorku moc pochválit, je velice milá, příjemná, šikovná a lidská, pomohla mi i s jiným problémem, který neřešil můj Dr. Celkově jsem byla moc spokojená.
Sestřička byla také moc milá. Za mě super. Děkuji.

Paní doktorka je sice profesionálka, o tom není pochyb, ale trocha lidského přístupu by jí neuškodila. Během poměrně komplikované a bolestivé extrakce zubů číslo 38 a 48 si brblala, že by ji zajímalo, jak jako zvládnu porod, když tady kňučím u trhání osmiček apod. Že mám luxovaný temporomandibulární kloub k extrakci přece patří, stejně tak jako natržený koutek. Vše se mi dobře zahojilo, žádné postoperační potíže, nicméně během zákroků by se mohla paní doktorka chovat laskavěji a mohla by chápat, že ty její řeči nikomu moc nepomůžou. .

Paní doktorka Mikulíčková je úžasná.Ještě jsem se nesetkala s tak příjemnou, milou,vstřícnou, pečlivou lékařkou.Moc jí děkuji.Jindra Liberec

opravdu skvělá doktorka, velice pečlivá, velice profesionální přístup, jizvy nejsou skoro vůbec vidět, dává si záležet, aby nic nezanedbala...

Paní doktorka Mikulíčková je skvělá lékařka.Ke konci sedmého měsíce těhotenství mě začal zlobit zub a od něho jsem chytla zánět dutin.Zub mi na pohotovosti jakžtakž vyčistili,zub přestal bolet a můj zubař mi řekl,že zub bude lepší časem vytrhnout.Dohodli jsme se,že až tedy porodím,přijdu na vytrhnutí (pokud se tedy zub opět neozve dříve).Ale jelikož zánět stále trval dostala jsem dvoje antibiotika a když to nepomáhalo,řekla mi moje obvodní lékařka ,že to nejspíš bude tím zubem a bude muset jít ven,i když zrovna nebolí.Šla jsem tedy na rentgen a s rentgenem k panu zubaři.Ten snímek zkoumal,ale prohlásil,že to nebude zubem a že by ho netrhal.Já jsem na tom trvala,takže mi ho nakonec vytrhnul a poslal domů.Mezitím jsem byla odeslána na ORL,kde začal maraton punkcí (6) a teda můžu říct,že nic moc.To už jsem se přehoupla do osmého měsíce,sedimentace stále vysoká další antibiotika.Nakonec mě lékařka (mimochodem taky velmi skvělá lékařka,paní Zitová) domluvila schůzku s paní doktorkou Mikulíčkovou ať se na mě podívá.Přišla jsem k ní se stejným snímkem,paní doktorka jen koukla a prohlásila,že nad vytrženým zubem je obrovský zánět a musí se provést revize jinak zánět dutin nikdy nepřejde.Z původně malého rutinního zákroku se vyklubal zákrok větší,měla jsem již zánět až v kosti a dostala jsem již čtvrtá ATB za 6 týdnů !!Nyní mám již pokoj (tedy doufám) a jsem paní doktorce moc vděčná co pro mě udělala,protože tu bezmoc bych nikomu nepřála.
Dostat se rovnou k ní,ušetřila bych si 14dní léčby a dvoje ATB.
Paní doktorko,děkuji moc,škoda,že vás takových není víc.A Vaše sestřička je také skvělá. Martina J.,Liberec

Paní doktorka je velmi citlivá, komentuje průběh vyšetření. Trpělivě zjišťovala příčinu mých potíží, přestože měla plnou čekárnu. To je snad jediný nedostatek - člověk si to tam prostě musí odsedět.

S paní doktorkou jsem se setkala bohudík dvakrát v životě. Vždy určila špatnou diagnozu. Takže bohužel hrůza.

Profesionální přístup, s výkonem jsem byla maximálně spokojena.