Hana Liščáková, fyzioterapeut Praha

Prim. MUDr. Hana Liščáková

Fyzioterapeut

7 názorů

Adresa

U Malvazinky 5, Praha
Rehabilitační Klinika Malvazinky

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
7 názorů

M
Ověřeny pacient

Paní doktorku znám ještě z polikliniky v Klimentské, lepší lékařku jsem od té doby nepoznala ! Vysoká profesionalita a nádherný lidský přístup k pacientovi.Děkuji. Jana Matoušková.


V
Ověřeny pacient

Sice už delší čas nepůsobí na Malvazinkách, ale je to jedna z nejlepších lékařek a osobností, se kterou jsem se potkala. Vděčím jí za nesmírně lidský přístup, který se v dnešní době již moc "nenosí".


D
Ověřeny pacient

Já jsem se s p.prim. Liščákovou setkala již na Poliklinice Klimentská asi před 20lety. Již tehdy byla vyjímečná. Nejenom že měla odborné znalosti na vysoké úrovni, ale dokázala zdravotní stav pacienta posuzovat i v širších souvislostech. Její aktivní přístup, pečlivost a především lidskost ji dělala v oboru vyjímečnou. Od té doby jsem se s ní nesetkala, ale často a ráda na ni vzpomínám. Přeji ji mnoho dalších profesních i osobních úspěchů. Dana Hrnčířová


T
Ověřeny pacient

Vynikající odbornice s úžasně lidským jednáním! Po dlouhé době jsem se setkala s komplexním přístupem k vyšetření, kdy se pí. doktorka snaží přijít na podstatu problémů a ne jen zběžně vyslechnout a předepsat léky. Paní doktorka věnuje pacientům čas, neváhá pacienty sama dlouze vyšetřovat a sama s nimi rehabilitovat. Na rozdíl od mnoha lékařů, kteří se nezvednou od svého stolu a při rozhovoru s pacientem telefonují nebo koukají z okna. Celkově je Centrum pohybové medicíny, kde paní doktorka působí, velmi přívětivé zařízení a Dr.Liščáková je anděl.


R
Ověřeny pacient

Naprosto souhlasím se všemi superlativy týkajícími se profesní i lidské stránky osobnosti paní doktorky Liščákové! Malvazinky neznám, ale mám to štěstí, že se mě paní doktorka ujala v Centru pohybové medicíny v Praze na Chodově. Moc děkuji za veškerou péči a pomoc!!!


Ověřeny pacient

Úžasná lékařka,úžasný člověk !!!! A báječná celá klinika !!!!Štiasná


Jak je možné, že tahle úžasná a pečlivá lékařka tu nemá od lidí ani jediné hodnocení? Je to nejlidštější lékař, s jakým jsem se v životě setkal.Všem vřele doporučuji nejen ji, ale celou kliniku Malvazinky. Od recepce, přes vyšetření, procedury, až po bistro dávám 100% !!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti