Psychiatrická ambulance
Hlavní 83, Brno-střed, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

K pani doktorce chodim jiz mnoho let a nemohu rici ani jedine negativum. Vyborny pristup, profesionalita, je oddana svoji praci.

Paní doktorka je úžasná. Velmi pomohla mě i mému synovi a i dalším pacientům, které jsem za ní poslala.Je skvělý odborník a má lidský přístup. Moc děkuji za podporu a léčbu, kterou nám poskytla v těžkém období našeho života.

K paní doktorce chodím už pět let a můžu říct, že je o opravdu profesionál. Pracuje nad rámec a její výsledky jsou na hodně vyssoké úrovni. Mohu porovnat s předešlími lékaři. Nikdo mi nedokázal pomoct. Nikdy jsem nečekal v čekárně. Léky vždy super. Terapie i partnerská terapie mohu doporučit.

Vynikající lékařka, která mně vždy pomohla v těžkých situacích. Nyní jsem v poho.

Vynikající lékařka ve svém oboru plně profesionální, lidská, ohleduplná. Umí pomoci nejen jako lékař-psychiatr, ale také poradit lidsky. Velmi mi pmohla v těžké situaci. Plně doporučuji.

Skvělá psychiatrička,byla jsem u ní několikrát na záskoku za moji lékařku. Ochotná s velkým přehledem a pochopením.

VÝBORNÝ PSYCHIATR, KTERÝ VŽDY ŘEKNE PRAVDU O VŠEM, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT,LIDSKÝ PŘÍSTUP,ODBORNOST. TO MOHU POSOUDIT, PROTOŽE PO PSYCHIATRECH CHODÍM OD SVÝCH 18 LET. aLE ASI BYCH TO NEMĚLA PSÁT, ABY SE K NÍ PAK NENAHRNULO MNOHO NOVÝCH PACIENTŮ.

Skvělá,ochotná,jedna z mála lékařů(-ek) se skutečně lidským přístupem. Již několik let léčí moji obětavou a přepracovanou maminku. Přála bych našemu zdravotnictví,se kterým mám v poslední době velmi špatné zkušenosti více takových lékařů!