MUDr.

28601 Čáslav, středočeský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Hodnocení pacientů:

• Paní zubařka je arogantní ,klidně nechá pacienta čekat v čekárně a vybavuje se ze známým! Na pracujíc lid který tam přijde v pracovním v teplákách tak kouká jak.....Černé plomby od pojišťovny které jsou grátis nedělá !!!! A pacienta z bolavým zubem klidně odmítne !!!!A po žádném zubaři (jiným) zuby předělávat nebude. Tak zněl verdikt když jsem tam přišla.. Už v životě ne a známí také ne!!!Na co si pak platím zdravotní atd ?

• Přecházím od paní doktorky jinam. Léčit zub bez umrtvení s tím, že to jinak nejde, to už zažít nikdy nechci. Nikdy jsem nezažila takovou bolest, co za poslední tři návštěvy. A nakonec šel zub stejně ven. A opět stejně veliká bolest. Rána po vytrženém zubu hnisá a vylejzají další a další úlomky zubu. Fakt tohle už nikdy nee.

• Paní doktorka je velmi ochotná,milá a lidská.

• Opravdu výborná stomatoložka, konečně v tomto státě lékařka, která má svou práci ráda. Nikdy pacienta neodbyde

• Souhlasím, skvělý přístup k dětem i starým lidem.....

• Fakt skvělá ženská, skvělá zubařka, skvělý člověk. Mohu jen doporučit, myslím si, že by byla dobrá jako pedagožka na fakultě.

• Paní doktorka je milá, ochotná vstřícná a moc mi pomohla. Před časem mi začal lézt moudrák dostal se mi do dásně veliký zánět a paní doktorka mi během dvou návštěv opravdu ulevilala bezbolestně a rychle. Děkuji a doporučuji.

• Skvěla doktorka

• Je to nejlepší zubní lékařka, kterou znám. Je velmi příjemná, zákroky provádí bez bolesti a to i ty hodně špatné (už jsem jeden špatný zažila) a mohu potvrdit, že jsem necítila vůbec žádnou bolest. Doporučuji ji opravdu všem.

• Velmi příjemná,milá,ochotná,paní zubařka.