Masarykova 285, Čáslav
Ordinace PL stomatologa

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Umístění: Ordinace PL stomatologa Preventivní kontrola

K paní doktorce chodím již sedm let a jsem rád, že si mne před lety vzala za pacienta. Nemohu si na nic stěžovat. Naprostá spokojenost. Kéž by to tak fungovale u každého lékaře ...

Paní zubařka je arogantní ,klidně nechá pacienta čekat v čekárně a vybavuje se ze známým! Na pracujíc lid který tam přijde v pracovním v teplákách tak kouká jak.....Černé plomby od pojišťovny které jsou grátis nedělá !!!! A pacienta z bolavým zubem klidně odmítne !!!!A po žádném zubaři (jiným) zuby předělávat nebude. Tak zněl verdikt když jsem tam přišla.. Už v životě ne a známí také ne!!!Na co si pak platím zdravotní atd ?

Přecházím od paní doktorky jinam. Léčit zub bez umrtvení s tím, že to jinak nejde, to už zažít nikdy nechci. Nikdy jsem nezažila takovou bolest, co za poslední tři návštěvy. A nakonec šel zub stejně ven. A opět stejně veliká bolest. Rána po vytrženém zubu hnisá a vylejzají další a další úlomky zubu. Fakt tohle už nikdy nee.

Paní doktorka je velmi ochotná,milá a lidská.

Opravdu výborná stomatoložka, konečně v tomto státě lékařka, která má svou práci ráda. Nikdy pacienta neodbyde

Souhlasím, skvělý přístup k dětem i starým lidem.....

Fakt skvělá ženská, skvělá zubařka, skvělý člověk. Mohu jen doporučit, myslím si, že by byla dobrá jako pedagožka na fakultě.

Paní doktorka je milá, ochotná vstřícná a moc mi pomohla. Před časem mi začal lézt moudrák dostal se mi do dásně veliký zánět a paní doktorka mi během dvou návštěv opravdu ulevilala bezbolestně a rychle. Děkuji a doporučuji.

Skvěla doktorka

Je to nejlepší zubní lékařka, kterou znám. Je velmi příjemná, zákroky provádí bez bolesti a to i ty hodně špatné (už jsem jeden špatný zažila) a mohu potvrdit, že jsem necítila vůbec žádnou bolest. Doporučuji ji opravdu všem.