Dejvice

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Další služby: Kariérové poradenství 1 500,- Kč Poradenství online 900,- Kč Hypnoza 900,- Kč Psychological consultations in English 1 500,- Kč ...

Ukončené školy

• FF UK, Katedra psychologie

Fotografie

Filmy

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Psychologické konzultace

900 Kč

Ostatní služby

Hypnóza

Dozvědět se více

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: jiné místo Jiný

Paní magistra je velmi příjemný člověk, naslouchá a umí pečlivě vysvětlit postup léčby a její pozitivní či negativní dopad. Děkuji.

Mgr. Hana Kyrianová

J., děkuji za hodnocení a těším se na příští setkání. Moc si vážím toho, jak na sobě pracujete a hledáte cesty. Hanka

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dejvice psychologické konzultace

Ze sezení jsem měla zprvu strach a přijít mě stálo velké odhodlání. Paní Kyrianová se však chovala velice empaticky a mile, hned po prvních minutách jsem byla šťastná, že jsem se nakonec překonala. Rozhovor mi moc pomohl a paní Kyrianové děkuji za ochotu a velmi lidské a přátelské jednání.

M., jsem ráda, že jste přišla a že máte dobrou zkušenost. Myslím na Vás. Hanka

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dejvice

S poradenstvim paní Kyrianové jsem byla spokojená. Dělala jsem si obavy z mé nové práce. Změnila jsem vše od podlahy. Z dělnické pozice jsem vedoucí. Paní Kyrianová mi dodala energii, že si mám stanovít 1 až dva kroky priorit a netlačit. Ke správnému řízení lidí není třeba biče a řídit lidi jde i týmovou spoluprací. V. U.

Mgr. Hana Kyrianová

V., děkuji za hodnocení a držím palce. Hanka

Umístění: Dejvice

Mgr. Kyrianovou jsem dostala doporučenou od své kamarádky v akutní složité životní situaci. Efekt se v mém případě dostavil po prvním sezení,paní psycholožka zapracovala na zadaném problému,detekovala konktrétní chyby,kterých jsem se dopouštěla a v jediném sezení mne dokázala navést na jejich řešení a to pro mě "na míru" a účinně .Psychologů jsem už několik navštívila a nepomohli mi, jejich schopnosti sahaly Mgr. Kyrianové maximálně po kotníky. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dejvice psychologické konzultace

Paní Kyrianová, je velmi empatická. Dokázala mi poradit ve velmi pro mne složité životní situaci a nasměrovat mě.

Mgr. Hana Kyrianová

Dobrý den, moc děkuji za zpětnou vazbu a držím palce ať vše zvládnete. Hanka

Umístění: jiné místo Jiný

Hanku mohu doporučit po všech stránkách. Velká odbornice s lidským přístupem. Jejího názoru si velmi vážím.

Umístění: Dejvice psychologické konzultace

Mrs. Kyrianová was recommended to me by a friend and I couldn't be happier. I felt understood and supported during our sessions which made me feel much better after each session, even if there wasn't any breakthrough or progress from my side. Communication was done perfectly in English and everything was dealt with in a professional and kind manner. I highly recommend Mrs. Kyrianová's services.

Umístění: jiné místo Jiný

Měl jsem příležitost si v různých situacích ověřit, že spolupráce s Hankou Kyriánovou je mimořádně efektivní. Moje zkušenosti zahrnují jak školení a development centra pro mé podřízené, tak osobní konzultace. Má mimořádnou schopnost ve velmi krátkém čase identifikovat a popsat to, co je třeba řešit a spolehlivě umí řešení najít. Kdykoliv jsem měl možnost využít jejích schopností jak pro sebe, tak pro mé podřízené, vždy pro nás byla její práce výrazným přínosem. Do budoucna bude i nadále mojí první volbou jak v oblasti osobního, tak i karierního rozvoje.

Umístění: Dejvice

Paní Hanu Kyriánovou znám už dlouho, nárazově spolu konzultujeme kariérového poradenství. Konzultace perfektně fungují. Hana je odborníkem také na psychologické poradenství. V komunikaci je vždycky spolehlivá, dochvilná, co řekne, to platí. Paní Kyriánová je odborník na svém místě a mohu jí s čistým svědomím doporučit

Umístění: jiné místo Jiný

S Hankou Kyrianovou mám zkušenost ze školení, výběrového řízení (AC) a osobních konzultací.
Na spolupráci s Hankou mi naprosto vyhovuje její tah na branku, umění přesně pojmenovat, vysvětlit, shrnout nebo doptat se na konkrétní věc.
Pokud bych měla Hanku doporučit v jedné větě tak by to bylo pro její odbornost, profesionalitu a osobní přístup.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
    je těžké posoudit, jestli je to příznak nemoci, případně jaké, bez kontaktu s daným člověkem.
    Dělá ještě něco, co je neobvyklé? Mluví o nějakých pocitech, nebo myšlenkách, které Vám přijdou zvláštní? Lze říct, že tohle hučení nepatří mezi běžné styly chování a ukazuje to, že něco nemusí být v pořádku. Jestli se to postupně zhoršuje, chápu, že si děláte starosti.
    Dá se s tím samozřejmě pracovat, pokud by to danému člověku překáželo, a při té příležitosti se ujistit, že nemá žádné další "příznaky", které by ukazovaly na nemoc. Na druhou stranu, pokud to chování vadí jen Vám, mohla byste, s odborníkem nebo i bez něj, pracovat na tom, abyste i přes hučení byla v klidu a pohodě.

Mgr. Hana Kyrianová

• Dobrý den, poslední dny se klepu, bolí mě břicho a trošku mě pobolívá v krku, většinou se to projeví až v noci. Také pořád skoro myslím na dýchání, jakmile žačnu dýchat podvědomě hned si zase na to vzpomenu.
    Myslím si že je to že strachu, úzkosti nebo stresu ale chtěl bych odbornickou odpověď.
    Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,
    pro jistotu doporučuji nechat ověřit lékaře, že bolení břicha, v krku a bušení srdce nemá žádnou fyziologickou příčinu.
    Po přečtení Vašeho dotazu to ale opravdu vypadá jako projev úzkosti, stresu. Psychické příznaky ovlivní tělo, a to pak může bolet, nebo jinak negativně reagovat.
    Stojí za to s úzkostí pracovat tak, aby tělesné příznaky vymizely. Doporučuji jít k psychologovi.

Ukončené školy

• FF UK, Katedra psychologie