Lékař. služba první pomoci Třeboň ops.
Palackého nám. 106, Třeboň

Ordinace MUDr. Jana Tichá s.r.o.
Jablonského, Třeboň

- MUDr. Hana Krninská Liškařová
- * 12.12.1981 v J. Hradci
- LF UK v Plzni
- Nemocnice České Budějovice - onkologie, imunologie, ...

Léčené nemoci

• Zabýváme se vším od rýmy až po onkologické diagnosy

• všeobecný praktický lékař

Jsem tak šťastná že mám takovou lekarku. Paní doktorka je lidská, vždy se snaží pomoci ,je to ta nejlepší pani doktorka

Pí doktorka i sestřička jsou profesionálové ve svém oboru. Pí doktorka je milá a vše vysvětlí pomůže a poradí. Jsem ráda že jsem v dobrých rukou .

Jsem velmi ráda, že mám lékařku, která je odborníkem s tak lidským přístupem, ochotou pomoci a milým jednáním.

Jsem ráda,že paní doktorka je vždy milá a jak uvádím vyslechne,pomůže,máme k ní opravdu velikou důvěru.

20 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Může mi doktor potvrdit autoškolu když jsem na neschopence.? Samozřejmě by autoškola probíhala ve vycházkách. Děkuji za odpověď.

Dobrý den.
Ošetřující lékař současně s rozhodnutím o pracovní neschopnosti stanoví léčebný režim (§ 56 zák. č. 187/2006 Sb., o nemocenském pojištění, v platném znění). Pokud Váš léčebný režim absolvování autoškoly nevylučuje, lze kurz v době vycházek navštěvovat. Doporučuji Vám tedy kontaktovat Vašeho ošetřujícího lékaře.
S pozdravem Dr. Krninská

MUDr. Hana Krninská Liškařová

Prosím o radu kam se mám obrátit na kterého internistu již několik měsíců mám problémy s vysokým tlakem který se neustále mění a hlavně v noci když se probudím mám vysoký tlak jsem velmi malátná a točí se mi velmi hlava nevím kam se obrátit obvodní lékař již vyzkoušel možnou léčbu několikrát ale se nepodařilo vyřešit .Moc a moc prosím kam se obrátit o speciální vyšetření.Děkuji za radu Anežka od Pardubic

pokud Váš praktický lékař již vyčerpal své možnosti, pak je rozhodně na místě vyšetření kardiologem.
Přeji hezký den,

MUDr. Hana Krninská Liškařová