Hana Koželuhová, zubař Písek

MUDr. Hana Koželuhová

Zubař Více

14 názorů

Uložit


Adresa

Chelčického 50/49, Písek
Ordinace stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

O mně

Nabízím komplexní stomatologickou péči s důrazem na estetickou a preventivní stomatologii. Po domluvě provozuji úpravu vrásek mimických svalů oblič...

Více

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
14 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
T
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace stomatologa Jiný

Chodila jsem k paní zubaře 5 nebo 6 let na pravidelné kontroly. Za tu dobu mi ani jednou neudělala rentgenový snímek. Až u dalšího zubaře jsem zjistila, že by to měla být samozřejmost.

Paní doktorka osobně působí hodně stroze a chladně, ale sestřička v ordinaci to vždycky trochu vyvažovala laskavým přístupem.

Bohužel všechny plomby, které mi tahle paní zubařka dělala, se po letech podkazily. Všechny do jedné.

Už tehdy to stálo dost peněz a oprava této nedůsledné práce mě bude stát dalších deset tisíc.

Paní doktorku bohužel proto doporučit nemůžu.


T
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace stomatologa Pravidelne prohlidky

Chodila jsem k pani doktorce do mych 26 let. Vzdy ji preventivni kontrola trvala asi tak pet minut, pristup chladny, kdyz jsem chtela nejakou radu, tak jsem dostala jen letak, at si koupim jiny kartacek. V zivote mi neudelala rentgen, ktery ma byt jednou rocne pravidlem. Skryte kazy nemela bez rentgenu sanci videt. Nasla jsem si jineho lekare v Praze a nestacim zirat, o co jsem celou dobu prichazela. Pece o 100% lepsi. U pani doktorky Kozeluhove to byla opravdu jen zakladni prohlidka jak na bezicim pase bez valneho zajmu o pacienta.


J
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace stomatologa

Pani doktorka je pecliva a pratelska. Chodime k ni cela rodina a ocenuji take skvely pristup k detem, ktere se diky ni vubec neboji zubare.


Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace stomatologa Oprava dvou krčků

Byl jsem absolutně nespokojený, sestra po konzultaci s Mudr. Koželuhovou mi zdělili že oprava zubu dvou kazů u krčku bude stát 1 300 Kč, to jsem odmítl, poté jsem si zavolal k soukromému Lékaři, který odvedl stejnou práci a tam mi bylo zděleno že zaplatím za ten samý úkon 540 Kč, což je podstatná rozdíl. P. Mudr. Koželuhová absolutně nepříjemná, jak viděla že už jí neposype do kapsy ode mne a i s pojišťovny, nazvala mne jestli nejsem psychicky narušený, že vše ohledně peněz musím konzultovat s manželkou. Určitě nedoporučuji a nebo pro ty, co neví co s penězi v dnešní době a je jim to jedno, nám ne.


Z
Ověřeny pacient

Paní doktorka je skvělá. Vždy milá, ochotná, citlivá. Se setřičkou tvoří velmi sehraný tým. Mohu jen doporučit, chodíme k ní celá rodina.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je úžasná,vždy jsem měla strach ze zubaře,k ní chodím beze strachu.


D
Ověřeny pacient

Paní doktorka mne zbavila strachu ze zubaře, a to musím sebekriticky říci, že to byl věru nadlidský úkon. Ve svých 30 letech jsem na pokyn otevřete ústa jen nesouhlasně vrtěla hlavou. Dnes jdu na zubní prohlídku v klidu a ani se nebudím hrůzou ze spaní, když se blíží termín. Je pečlivá, vše vysvětlí a má trpělivost. V případě potřeby se dá termín návštěvy domluvit na co nejbližší datum. Nikoho s bolestí nenechají trpět. I sestřička je citlivá a super.


Pouze dlouhé objednánací lhůty. Jinak OK


Mě se nelíbí jen jedna věc doktor se mi nezeptá na to zda chci lepší materiál za příplatek pokud dělá plombu tak se může zeptat a né hned dát automaticky co uzná za vhodné .


Spokojenost


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

Nabízím komplexní stomatologickou péči s důrazem na estetickou a preventivní stomatologii. Po domluvě provozuji úpravu vrásek mimických svalů oblič...

Více