Dermatovenerologie
Urxova 1/470, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Šel jsem s přítelkyní na preventivní vyšetření znamének paní doktorce Komrsové. Doktorka nás jakžtakž prohlédla cca 60% všech znamének, ostatní nechala bez povšimnutí. Řekla, že každý zaplatíme 400,-Kč a že za půl roku přijdeme na kontrolu a máme prohlídku zdarma. Zaplatili jsem, i když mi vrtalo hlavou, za co vlastně chce paní doktorka peníze. Až doma jsem zjistil, že mi doktorka nedala doklad o zaplacení a při internetovém hledání jsem zjistil, že byl zrovna v ten den "mezinárodní den melanomu" a paní doktorka byla přihlášena do tohoto programu a měla tudíž vyšetření dát zcela zdarma. Na to Nás samozřejmě neupozornila. Po telefonátu do ordinace nás poslala ať jdeme slušně řečeno do řiti. Tak jsme si to sní šel vyřídit osobně. Paradoxně až můj otec jí donutil k tomu, aby vrátila peníze za vyšetření, které mělo být zdarma! 800,-Kč doktorka vrátila, ale u této doktorky jsem byl určitě naposledy!

K paní doktorce jsem začala chodit už před nějakým časem a byla jsem vcelku spokojena. Ale již tehdy mi vadilo, že se dost snaží propagovat přípravky jisté kosmetické značky. Nyní jsem byla na návštěvě po delší době a byla jsem dost nespokojená. Věřím, že přípravky dané kosmetické firmy jsou kvalitní, ale bohužel nejsem člověk, který si může dovolit dát 500Kč za mycí gel. Také mi bylo řečeno, že je nutno moji pleť vyčistit ultrazvukem a že oni tento zákrok provádí za 450Kč. Vzhledem k mé finanční situaci jsem opět odmítla a ze strany paní doktorky jsem cítila jisté opovržení nebo nepochopení jak to, že si nechci zaplatit něco tak levného a důležitého. Nejvíce mi vadí, že rovnou sdělila, co je pro mě nutné, aniž by to se mnou konzultovala a zeptala se, jestli s tím souhlasím, případně sdělila jinou možnost postupu.

Před časem jsem byla u paní doktorky a mé nadšení neznalo mezí.Po dnešní zkušenosti jsem svůj názor rychle přehodnotila.Zarazila mne naprostá ignorance a neochota.Sestra nabídla termín za dva týdny,ačkoli jsem přišla s akutním problémem.Po mém dotazu,zda není volný dřívější termín,sklapla diář a poradila,atˇ navštívím jiného lékaře a zabouchla dveře.Přiznám se,že jsem zůstala v šoku,zvláště po mé první velice vstřícné návštěvě jsem byla touto neochotou zaskočena a rozhodně budu chodit jinam.

Vyzkoušeli jsme už mnoho kožních lékařů, ale paní dr. je nejlepší

Velmi šikovná a pečlivá pani doktorka.Doporučuji

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé a byla jsem velmi příjemně překvapená.Velice milá lékařka,která svému oboru rozumí a navíc i příjemná sestra.Jsem moc ráda,že jsem je našla.Cenková

Je to nejlepší lékařka s velkým srdcem. Vždy skvěle poradí, vyléčí podle jiných nevyléčitelné. Vždy milá, je prostě úžasná. Moc za vše děkuji. V.K.

Paní doktorka je opravdu milá, vždy s úsměvem poradí a pomůže. sestřička je také skvělá. mohu jen doporučit.Martina

paní doktorka je profesně excelentní..a navíc velmi sympatická

musím říct že i já jsem s ní byla vždy spokojená velmi milá a ochotná!!!!