Vejprnická 56, Plzeň
Ordinace alergologie a imunologie

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní alergologů v okolí

Reklamní tričko , reklamní propiska , reklamy na produkty úplně všude.
Bez zájmu o pacienta , popsala mi několik cest vývoje mé alergie , všechny končili smrtí. -:))) Je na paní doktorce vidět jak jí práce "baví" ale chodil jsem k ní před 10ti lety třeba se změnila -:)) Jednu výhodu to mělo , kdykoli jsem přišel nebyl v čekárně nikdo .

F

Paní doktorka mi nepomohla,při potížích mi udělala testy na základní alergeny,řekla že na žádnou složku nejsem alergická a poslala mně na ORL.Tam jsem měla vše negativní a byla jsem odeslána zpět. To už paní doktorku asi naštvalo a řekla že mi nic není,pouze mám rýmu(tu jsem měla půl roku).Změnila jsem lékaře a ejhle - alergie jako hrom,díky léčbě u nového lékaře jsem už v pořádku.

Před několika lety se u mě projevila alergie na pyl. Byla jsem odeslána k MuDr. Jechortové, bohužel jsem nebyla spokojena z důvodu, že při testování testovací vakcínou mi tato byla podávána společně s dalšími osobami ze stejné injekční jehly. Na dotaz proč se tak děje mi bylo sděleno, že se jedná o povrchové škrábnutí a že přenos nemoci tudíž nehrozí. Po přeptání u jiného lékaře mi bylo sděleno, že toto si v žádném případě nesmí lékař dovolit, varuji ostatní pacienty. Krom jiného mi dodnes posílá paní doktorka pozvánky na které raději nereaguji, jelikož s alergií již nemám problémy a nabývám pocitu, že si chce pouze něco naúčtovat mé zdravotní pojišťovně.