Poliklinika AGEL
Švihovská 14, Plzeň

Umístění: Poliklinika AGEL Jiný

Upřímně ji nedoporučuji, recenze většinou nepíšu, ale jsem s ní naprosto nespokojena. Jednou jsem zapomněla menstruační kalendář a paní doktorka si o mně začla myslet, že kvůli tomu to nemám v hlavě v pořádku a dala mi to dost jasně najevo. Změnila mi kvůli tomu antikoncepci, jenom protože podle ní nejsem schopná brát prášky. Antikoncepce mi akorát rozhodila hormony a dočetla jsem se, že by tam mohl být problém kvůli mojí váze a vysokému cholesterolu. Paní doktorka o všem moc dobře ví. Na další náštěvě se ke mně nechovala o moc mileji. Náštěva gynekologa u ní je pro mě opravdu nepříjemnou záležitostí.

Umístění: Poliklinika AGEL Jiný

Paní doktorka je pečlivá, svou lékařskou práci v rámci západního lékařství provádí dle mého názoru svědomitě. V některých případech bych doporučila vlastní odpovědnost za nadměrnou konzumaci léčiv, kterými paní doktorka rozhodně nešetří. Avšak a to podtrhuji, její jednání je naprosto arogantní, náladové a velmi antiempaticke. Jako u takového gynekologa je tedy vyšetření nanejvýš nepříjemné.

Takhle arogantního člověka jsem nezažila hodně dlouho. Stejně tak jako prázdnou čekárnu po desáté hodině ráno. Několika minutový nátlak ohledně očkování děložního čípku to vše jen završil. Opravdu nedoporučuji.

Arogantní, protivná, neprosfesionální, náladová až zlá ženská! Nechápu, proč si vybrala zrovna práci s lidma, když v ní není ani kousek lidskosti. Doufám, že si zde všechny negativní názory přečte a pochopí, proč od ní tolik ženských prchá...

paní doktorku také nedoporučuji.je to protivná ženská,která když nebude mít dobrou náladu je schopná vám vynadat i za to,že nemáte s sebou přezůvky.nezapomenu jaký na mě vyvíjela tlak kvůli očkování děl.čípku.můj problém s otěhotněním a nepraviledným krvácením vůbec neřešila.Nový pan doktor se mě ptal proč to neřešila a neposlala mě už dávno na nějaké vyšetření.těžko říct:-(paní doktorka není ani lidská ani profesionální.Jsem ráda,že jsem od ní odešla,ale mrzí mě že jsem to neudělala dřív.

Paní doktorka je velmi náladová, negativní, ráda říká jen ty černé varianty. Zkrátka u žádného jiného lékaře jsem si neprošla tolik stresů jako právě u pí. dr. Ismailové. Mrzí mě jen, že jsem neutekla ještě dřív a mohla jsem si užít pohodovější těhotenství s mnohem lidštějším přístupem lékaře.
Tuhle doktorku určitě NEDOPORUČUJI!!!!!

S paní doktorkou mám nejlepší zkušenosti.

No já osobně nejsem z paní doktorky zrovna dvakrát nadšená, během mého prvního těhotenství jsem si stále stěžovala na bolesti v okolí ledvin a podbříšku, podle paní doktorky jsem měla moč zcela v pořádku a já pak kvůli rozsáhlé infekci moč. cest a zánětu ledvin, který se dostal až k miminku předčasně porodila. No a u druhého dítka mi zas asi pro jistotu nařídila od 24tt ležet i když k tomu nebyl důvod. :(

Je sice naladova, ale na druhou strapu pečlivá. Po hmatu mě upozornila na srůsty a po promluvě i možnost chronického slepáku, vše se mi potvrdilo, a po 2 letech bolesti, jsem tam měla i ty srůsty, které mi po operaci potvrdili... Ale čekárna je šílena :(