Hana Ismailová, gynekolog Plzeň

Švihovská 14, Plzeň
Poliklinika AGEL

Názory

1.5

Takhle arogantního člověka jsem nezažila hodně dlouho. Stejně tak jako prázdnou čekárnu po desáté hodině ráno. Několika minutový nátlak ohledně očkování děložního čípku to vše jen završil. Opravdu nedoporučuji.

Arogantní, protivná, neprosfesionální, náladová až zlá ženská! Nechápu, proč si vybrala zrovna práci s lidma, když v ní není ani kousek lidskosti. Doufám, že si zde všechny negativní názory přečte a pochopí, proč od ní tolik ženských prchá...

paní doktorku také nedoporučuji.je to protivná ženská,která když nebude mít dobrou náladu je schopná vám vynadat i za to,že nemáte s sebou přezůvky.nezapomenu jaký na mě vyvíjela tlak kvůli očkování děl.čípku.můj problém s otěhotněním a nepraviledným krvácením vůbec neřešila.Nový pan doktor se mě ptal proč to neřešila a neposlala mě už dávno na nějaké vyšetření.těžko říct:-(paní doktorka není ani lidská ani profesionální.Jsem ráda,že jsem od ní odešla,ale mrzí mě že jsem to neudělala dřív.

Paní doktorka je velmi náladová, negativní, ráda říká jen ty černé varianty. Zkrátka u žádného jiného lékaře jsem si neprošla tolik stresů jako právě u pí. dr. Ismailové. Mrzí mě jen, že jsem neutekla ještě dřív a mohla jsem si užít pohodovější těhotenství s mnohem lidštějším přístupem lékaře.
Tuhle doktorku určitě NEDOPORUČUJI!!!!!

S paní doktorkou mám nejlepší zkušenosti.

No já osobně nejsem z paní doktorky zrovna dvakrát nadšená, během mého prvního těhotenství jsem si stále stěžovala na bolesti v okolí ledvin a podbříšku, podle paní doktorky jsem měla moč zcela v pořádku a já pak kvůli rozsáhlé infekci moč. cest a zánětu ledvin, který se dostal až k miminku předčasně porodila. No a u druhého dítka mi zas asi pro jistotu nařídila od 24tt ležet i když k tomu nebyl důvod. :(

Je sice naladova, ale na druhou strapu pečlivá. Po hmatu mě upozornila na srůsty a po promluvě i možnost chronického slepáku, vše se mi potvrdilo, a po 2 letech bolesti, jsem tam měla i ty srůsty, které mi po operaci potvrdili... Ale čekárna je šílena :(