Neratovická 237, Kostelec nad Labem
Ordinace PL pro děti a dorost

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

My máme velmi dobré zkušenosti, jsme u paní doktorky zatím jen rok máme dvojčátka a vždy bylo vše ok.a doufám že to tak bude i na dále ;)

zachranila mi zivot :-)

Navštěvujeme paní doktorku se dvěma ratolestmi a máme s paní doktorkou i její setřičkou velmi dobré zkušenosti, jak po stránce lidské tak i po stránce odborné (navštěvuje její ordinaci i několik ratolestí spokojených sousedů z oboru). Paní doktorka není první pediatr kam docházíme a tak máme srovnání na to, abychom ji mohli jen doporučit.

Bez problémů.Vždy příjemná, pozná co se děje a celkem rychlá.

I já souhlasím, že je paní doktorka velmi zkušená. Ve všem poradí, je milá, nikdy jsem se nesetkala s tím, že by měla špatnou náladu, nebo mne za něco kritizovala. Vždy si udělala čas. I přístup sester je vlídný. Myslím, že je pediatrem na svém místě a že si rozhodně zaslouží velký dík.

pani doktorka je velmi zkusena a velice obdivuji to, i kdyz jsem se toho zprvu bala, ze i presto, ze jsem k ni chodila ja, ma sestra, jeji tri deti a ted i muj 6ti mesicni syn, tak jeji nazory a rady nejsou staromodni, ale jde s dobou, kojeni, prikrmy...
Je velice hodna, pokazde se s mym synem skoro mazli a on se na ni smeje a libi se mu u ni, presne takhle si na ni pamatuji i ja, jako dite.
Usmevava, hodna, mila, po telefonu poradi, ma vzdy cas na otazky, muzu rict, ze se k ni vzdy tesim :-)

Velmi zkušená a soudná lékařka, kam mi paměť sahá.