Neratovická 237, Kostelec nad Labem
Ordinace PL pro děti a dorost

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

pani doktorka yléči angínua chřipku - tot vše

Souhlasím, že paní doktorka je to milá, hodná a příjemná. K běžnému obrázku za statečnost přidává i lízátko či bombon. To ale dítě neuzdraví. Volila jsem jí právě pro její vstřícnost k dětem. Když jsme potřebovali opravdu pomoci v její pracovní době, stála jsem před zavřenými dveřmi s cedulkou na které byla opět upravená pracovní doba. Záskok žádný! Poslední případ léčení mé dcery mi otevřel oči a tuto milou a hodnou doktorku měním. Léčila mé dítě 3 neděle na "obyčejný" kašel. Po týdnu nelepšení vždy měnila sirupíky, bez výsledku a ke zlepšení stavu to nevedlo. Poté bylo dítě týden ve školce a problém tu byl zpět. Prý je to jen rýma a na ten kašel mám dávat dál nějaký sirup. Při vyšetření jiným lékařem bylo zjištěno že má angínu s bronchytýdou. Na šelest nás také vůbec neupozornila.
Tak pokud máte možnost volte jiného lékaře. To že tam tentokrát nebyla bylo pro dobro věci.

Paní doktorka je velmi milá,ale bohužel to že je milá předčí její zdravotnické znalosti.Jako dítě sem měla sloupaný jazyk do krve a ona nám na to řekla že to je angína a že mám v létě ležet v posteli.Šli jsme za jiným lékařem a ten nám řekl že to je jen nedostatek zinku,s tim že mi dal pár tabletek a šli sme domů.To nemluvím o tom že nechce posílat na vyšetření k jiným lékařům.Na všechno cpe antibiotika a nic víc jí nezajímá.Svoje dítě by sem k ní nikdy nepustila.Paní doktorka je opravdu hodná jednáli se o kašlík,rýmičku a podobné blbosti,ale s vážnou nemocí si neví rady.Už se stalo a né jen jednou že díky ní zemřelo dítě! Malé dítě pana exstarosty Králíka,prej mělo bolesti z růstu ovšem nakonec se ukázalo že zemřelo na metastázy v kostech.Děkujeme paní doktorko že se o nás staráte!