Jezuitská 13, 1p., Brno-střed, Brno

Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod

Individuální psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie. Nabízím psychologickou a psychoterapeutickou pomoc pro dospělé. Pomoc při řešení p...

Léčené nemoci

• arteterapie

Fotografie

Nejčastěji hledané služby

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie psychologické poradenství

Paní Formánková je velmi milá, chápává a až mě překvapilo její naslouchání. Sezení splnilo mé očekávání a v případě, že bych v budoucnu potřeboval znovu sezení, jistě ji navštívím zase.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Laskavá, vstřícná, čas jsem pretahla, paní Formankova byla tolerantní, nevadilo ji to.

Y
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělý psycholog! Upřímně doporučuji! Návštěva u paní Mgr. mi velmi pomohla.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Formánková je příjemná, empatická, má snahu pomoci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Veľmi milá pani, vypočula, poradila. Určite odporúčam :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie individuální psychoterapie 60 min

Velice příjemné posezení! Paní Formánková je velice milá, poradila mi. Hodina utekla jakoby nic. Určitě přijdu znovu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Formánková je velmi empatická. Rozhodně ji doporučuji!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

První návštěva u paní psycholožky byla velmi příjemná, paní magistra je velmi empatická, milá a umí naslouchat. Těším se na další návštěvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

První návštěva byla krásná, ale pro mě moc krátká, ještě hodně toho mám na srdci, určitě využiji znovu. Děkuji t

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Navštěvovala jsem paní doktorku před více než 2 lety, kdy mi pomohla nasměřovat můj život jiným a lepším směrem.
Nyní procházím těžším obdobím a paní doktorka byla jasná volba. Empatická, vysvětlí příčiny, naslouchá a dokáže pomoci.

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, paní psycholožko,
ráda bych se zeptala, zda nezdíte i k "pacientům" domů?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den, bohužel, tento typ služby neposkytuji.

Mgr. Hana Formánková

Dobrý den, je mi 16 let a trpím asi derealizaci. Ráda bych pravidelně navštěvovala nějakého psychologa, který je hrazený pojišťovnou. Mohl by mi v tomto někdo pomoci? Mám velké úzkosti a velmi mi to komplikuje život, který dřív býval tak veselý.

Hezký den, můžete zkusit psychologické ambulance v Bílém domě, nebo v dětské nemocnici na Černopolní . Bohužel, v odpovědi nemohu uvádět odkazy na weby, pokud chcete, napište mi na email a já vám nějaké odkazy pošlu.
s pozdravem Hanka Formánková

Mgr. Hana Formánková