Hana Duchková, dermatolog Ústí nad Labem

MUDr. Hana Duchková

Dermatolog

Velká Hradební 47, Ústí nad Labem
Kožní sanatorium spol.s.r.o.

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Paní doktorka je docela prima a má přehled.Snaží se lidem pomoci a vyřešit jejich problém.Co mě trochu vadí, že pořád kouká do svého PC !Jako pacient mám nepříjemný pocit.
Co se týká setřičky - ona pouze plní to, co jí nařídí lékař.Pokud lékař nechce vzít lidi navíc, sestra za to nemůže.Mě je sestřička příjemná.Pokud něco potřebuji, vždy se mi snaží pomoc, hezky mi vše vysvětlí.Jsem vcelku spokojený.

Paní doktorka mi velice pomohla, pomohla mi s něčím co už jsem spoustu let vzdávala.Této paní doktorce patří můj největší dík!!!!Díky ní žiju plnohodnotný život!Všem jí vřele doporučuji, je opravdu skvělá.I setřička je skvělá!Moc vám oběma díky!

Je prorfesionál jakých je u nás na Severu hodně, hodně málo.
I přes svůj pokročilý věk se věnuje své praxi ,pacienta jen tak neodbude,
věnuje se mu s veškerou péčí a umem, neštítí se jako jiní na vás sáhnout
i když vyrážka vypadá hodně ošklivě , pohladí po duši i poradí co a jak .
Má ty nejlepší zkušenosti a stále se učí . Mohu jen doporučit! V.Š. Most

Nejlepší kožní s jakou jsem se kdy setkala, profesionál!!!

MUDr.Duchková je zodpovědná lékařka a odbornice na slovo vzatá. K pacientům je vlídná a citlivá.

20 let běhání po kožních doktorech, mraky vyšetření, spousta diagnóz poté návštěva paní doktorky Duchkové za 10 minut přesně určila diagnózu a po 10 dnech aplikování doporučených medikamentů po problémech. Je to už 3 roky zpátky a od té doby ani náznak nemoci která mi po tak dlouhou dobu komplikovala život.