Velká Hradební 47, Ústí nad Labem
Kožní sanatorium spol.s.r.o.

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Před pár lety jsem paní doktorku navštívila s tehny dvouletým synem. Po celém těle mu vyskákala svědivá vyrážka. Po vstupu do ordinace paní doktorka aniž by odpověděla na pozdrav už natahovala ruku na poplatek. Pak nás tam nechala dlouho stát a naproto nás ignorovala, asi po 10ti minutách se nám neochotně začala věnovat. Vlastně tak nějak bez nás probíhalo celé vyšetření, jediný s kým komunikovala byla sestra. Na všechno se jí ptala a dokonce i konečný verdikt jí musela potvrdit. Říkala jsem si kdo je tu vlastně doktorka? Poté co prohlásila, že pokud malému vyrážka do 14ti dnů nezmizí půjde pod skalpel, víckrát nás už neviděla. Vyléčili jsme se sami i když to trvalo asi měsíc. Rozhodně se mi tato lékařka nezdá jako odborník na svém místě. Asi podle nálady nebo jak se vyspí. Mé zkušenosti s ní jsou bohužel velice špatné.

Pokud z vás na první pohled kůže neodpadává, je zájem p. doktorky na řešení problému malý.

Absolutní neochota o pacienta jak u doktorky tak u sestry. Vyhíbejte se této ordinac, jedině tak se snad začnou chovat k pacientům jako k zákazníkům.

Absolutní neochota k pacientovi jak u doktorky tak u sestry. Vyhýbejte se této ordinaci, jedině tak se snad začnou chovat k pacientům, jako k zákazníkům.

Pani Doktorka Buchceva me zdravotne nepomohla odbyla me a napsala jen mast ktera mi nepomohla, prosila jsem ji o testy ale ona mi rekla ze neexistujou , pritom jsem si zjistila od jine doktorky ze se delaj testy.