Ponávka 2, Brno

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Nedoporučuji paní doktorku těm, kteří jsou zvyklí přemýšlet vlastní hlavou o své nemoci a kteří chtějí zjišťovat informace, ptát a mít i vlastní názor, který by rádi konzultovali. Po první a poslední návštěvě jsem zjistila, že to v této ordinaci není možné. Paní doktorka byla mírně nadřazená a urážlivá. Sestřičku má ovšem milou a sympatickou.
KV

Bohužel se musím připojit k zápornému názoru. Co se týče prohlídky, paní doktorka je sice přesná a pečlivá, ale velice uspěchaná a není ochotná probírat se mnou mé onemocnění do detailů. U lékaře bych ocenila klidnější přístup. Janča

Přístup paní doktorky k pacientům je naprosto katastrofální. I přes zjevné zdravotní problémy pacienta, se drží toho, co je dáno v tabulkách a platí obecně. Individuální rozdíly mezi pacienty není schopna připustit. O jakýchkoli komplikacích nechce slyšet - vše smete ze stolu se slovy, že jsou to pacientovy subjektivní pocity. Je neskutečně arogantní a vysmívá se pacientům do obličeje. Posledně mi dokonce řekla: "Co to tady melete za nesmysly?" Veškeré informace o nemoci jsem si musela zjistit sama pomocí informací z internetu. Chod ordinace je velmi pomalý, není vyjímkou, že na pouhý odběr krve se čeká hodinu nebo i déle. Je to omyl lékařské fakulty.