Praktická zubní lékařka
Holásecká 31, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

U této zubařky jsem zaregistrovaná od chvíle, kdy bývalý zubař odešel do důchodu, takže od jejího začátku v Tuřanech. To, že vás objedná na dvanáctou, vezme ve 12,50 v den, kdy ordinuje od jedenácti se dá přežít, to že na kontrolu čekáte dva měsíce také, ale to, že se na vás dívá jako na dementního jedince, se kterým nebude ztrácet čas a jen tak zběžně ho prohlídne a udělá jen zákroky, které jí uhradí pojišťovna, to už moc ne. Přiznám se, dva roky jsem u ní předtím nebyla, protože mi při jejích lhůtách do termínu vždy vlezla škola, důležitá schůzka, nebo nemoc. Paní doktorka mě pravděpodobně po této informaci začala považovat za ten nejnižší póvl, s jakým se mohla setkat, o sestře v její ordinaci nemluvě. Po těch dvou letech, co jsem tam nebyla mi nenašla jediný kaz, což není zrovna důkazem mého nezájmu o chrup. V rámci prevence jejich budoucích výdělků mi nešekrábala zubní kámen a jen konstatovala, že mi předělá dvě plomby, které asi neprodleně potřebují kompletní rekonstrukci, načež mě objednala až za půl roku. Dále mě informovala, že si mám rostoucí osmičku vpravo nahoře více čistit, že je na ní plak- do té doby jsem ani netušila, že mi tam nějaká roste. Potom objevila moji ulomenou špičku zubu, kterou jsem si ulomila při jídle vidličkou- čemuž nevěřila, protože "vidličkou se něco takového stát nemůže," řekla, že s tím teď nic dělat nebude a nechala ten zub tak, jak byl a ani ho nezabrousila. Dále šla dělat rtg snímky (také za budoucí proplacení od pojišťovny), narvala mi do pusy takovou destičku a řekla, ať skousnu, skousla jsem a destička se mi zaryla, jak do patra, tak do měkké tkáně pod jazykem, takže jsem si ji zase vyndala a řekla, že to bolí. Jak jsem byla bláhová, když jsem si myslela, že se ji tam na druhý pokus pokusí strčit lépe, aby to méně bolelo... Paní doktorka mě sjela pohledem, řekla, že s takovou tam můžeme být do večera, a že to mám vydržet. Po snímkování jsme šli (šly) zpátky do ordinace, kde mi už jen sestra dala kartičku, kdy mám dojít příště na revizi plomb. Vzhledem k tomu, že mi rostou osmičky, křiví mi dolní zuby a operací se nebojím, jsem se zeptala, jestli by ty osmičky nešly vytrhnout. Na to se doktorka otočila, podívala se na mě jako na toho nejdementnějšího člověka, jakého kdy viděla a zeptala se "A TO JAKO PROČ?!" Po vysvětlení, že se mi křiví dříve rovné zuby se na sebe se sestrou zatvářily a daly mi žádanku někam na rentgen.
Po této návštěvě a tomto komentáři se s touto zubařkou loučím a svým zubům vzkazuji, příště už vás bude prohlížet někdo jiný.

Nedoporučiji! Absolutně nedodržuje objednací doby, běžně si již beru kvůli prohlídce půl nebo i celý den dovolenou. Při první prohlídce u paní doktorky jsem měl pocit, že jsem objektem bádání "nějaké středoškolašky". Veškeré úkony jsou velmi zdlouhavé a o profesionalitě paní doktorky ani zdleka nejsem přesvědčen. Dlouhé objednací termíny bývají i u dobrých lékařů proto tuto skutečnost neberu v potaz. Jediné pozitivum spatřuji v tom, že je velmi příjemná, ale to je na dobrého lékaře opravdu málo.