Hana Chybová, zubař Brno

MUDr. Hana Chybová

Zubař Více

Holásecká 31, Brno
Praktická zubní lékařka

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

s paní doktorkou Chybovou jsem velice spokojena. Má velmi dobrý a odborný přístup k mým problémům se zuby,velmi si cením její práce i když má delší objednací dobu a občas zatvrdnu i v čekárně.

Lze se jenom podivovat nad některými hodnoceními "velmi slabý " či "nedoporučuji". Samozřejmě každý máme nárok na vyslovení názoru, navíc, je-li ještě krytý anonymitou. Pak tedy klienti mají možnost při volbě lékaře přihlásit se k jinému stomatologovi, kde nebudou muset dlouho čekat. Zrovna ve vedlejší ordinaci mívá p. doktorka docela volno. Potom by nemuseli dávat špatné vysvědčení lékařce a ordinaci, v níž se člověk nemusí obávat ani včeličky do úst, protože to mimo jiné panuje při ošetřování docela příjemná atmosféra. A to u zubaře rozhodně není zanedbatelné konstatování.

Prošel jsem už rukama mnoha zubních lékařů, také proto, že jsem býval na různých místech republiky. S takovým odborným, pečlivým a laskavým přístupem jsem se i při hlubším přemyšlení dosud nesetkal. Za tu trochu čekání to nepochybně stojí. Co máte z toho, když vás zubní lékař vezme včas, ale svou práci jako profesionál odbude.

Výborná práce, příjemná atmosféra

Nejlepší zubní lékařka, kterou jsem kdy poznal. Po traumatech s dětskou zubní lékařkou jsem se velmi bál, jaká bude MUDr. Chybová, ale chyba lávky - naprosto přirozená ženská, které odvádí velmi kvalitní práci. A to, že zákrok u ní trvá 15-20 minut? Panebože, ona to dělá pečlivě a ne, aby Vás vyhodila po 5 minutách.
Jedním slovem - svědomitost.
A asi dvakrát jsem u ní čekal o 15 minut déle než jsem byl původně objednaný, ale to se dá pochopit - o její kvalitě se ví. Doporučuji.

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy mi vyjde vstříc, a je opravdu ve své práci pečlivá. Mohu jen doporučit. Menší mínus dávám za dlouhé čekací doby v ordinaci,

Tak tady jsem se konečně přestala "bát zubaře" :-))), paní doktorka je pečlivá, příjemná, poradí, odvádí svoji práci více než skvěle. Chodíme k ní celá rodina. Takových lékařů více !