Odborný ženský lékař
Zámecká 7, Klobouky u Brna

Umístění: Odborný ženský lékař Jiný

K paní doktorce chodím již 20 let a musím říct, že za celou dobu jsem opravdu spokojená. Pomohla mi při dvou těhotenství a teď mě čeká třetí :-) je velmi lidská a profesionální. Můžu jedině doporučit.

K paní doktorce jsem chodila 5 let.. dokud nebyly problémy, tak vše OK. Naposledy mi vyšly špatně výsledky a paní doktorka mi absolutně nevysvětlila, co mi zjistily, když jsem volala na výsledky, bylo mi řečeno, ať si na to koupím něco bez předpisu, ať tam nemusím jezdit! Po měsíci jsem byla na kontrole, když jsem si pak volala zase na výsledky, řekli mi, že mi posílají recept..opět žádné vysvětlení, co že to vlastně mám léčit! Předepsala mi nějakou sr...u, která má asi milion nežádoucích účinků.. po tomto jsem s ní skončila a problém jsem začala řešit s novým gynekologem.

Chodila jsem k paní doktorce asi 3 roky a jsem ráda, že už nejsem její pacientka. nikdy bych se nevrátila!!!!

K paní doktorce jsem chodila 4 roky, do chvíle než nastali problémy jsem s ní byla docela spokojená. Při častých výtocích mi předepisovala stále stejnou mastičku, která nezabírala. A o vybavenosti ordinace se vůbec nedá hovořit. Po té co jsem přešla k jiné doktorce problémy přestaly! Pravdou je, že je paní doktorka i její sestra příjemná, ale to snad nestačí, co profesionalita či vybavení ordinace? Chtělo by se více zajímat o nové postupy.

Velice lidská, příjemná paní doktorka, starala se o mě při dvou ne lehkých těhotenstvích a můžu o ní říct jen to nejlepší !

K paní doktorce jsem chodila 4 roky.
A je to už celkem dlouho.
Dá se říct, že mi nedokázala pomoci ani s jedním problémem, který jsem měla. Dokonce několikrát stanovila naprosto špatnou diagnózu.
Je pravda, že je to už dost dlouho. Ale já osobně se k ní nikdy nevrátím.

Nikdy bych si na tuhle lékařku nestežovala. Jsem velice spokojená.

nemůžu souhlasit s ostatníma, protože MUDr. Chvátalová je suprová doktorka, pomohla mi s mnoha mými problémy.

K paní doktorce jsem chodila asi 2 roky...nebyla mi schopná vyléčit ůplně banální věc´(navíc mi tvrdila z vlastního úsudku,že je to nejspíš rakovina děložního čípku) a za tuto dobu mi předepsala opravdu spoustu léků za mnoho peněz.
Připadlo mi, že paní doktorka se už ani moc nezajimá o nové postupy, ale stále předepisuje stejné léky skoro všem pacientkám.
Navíc po mě chtěla asi 600 kč za vyšetření zda mám rakovinu děložního čípku,což se provádí jednou ročně zcela zdarma.
Tuto doktorku absolutně nedoporučuji a obdivuji odvahu těhotných, které jí svěří svoje zdraví