Praktická zubní lékařka
Varhánkova 227, Polná

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

Nedoporučuju zubařku Hanu Červinkovou, 12 zaří 2023 jsem měla hluboký kaz že se musí udělat kanálky, až dalšímu zubu, tak mi ho začla vrtat při vrtání mi řekla že to není hluboko tak to zadělala bílou výplní. pak po měsíci v říjnu mě zas chytl měla jsem strašný bolesti volala jsem jí a sestra mi řekla že at skusím vydržet do 14 listopadu. Jela jsem na zubní pohotovost a rengen mi potvrdil zánět zubní dřene . Další 4 kazy pod výplněma, tak jsem jela listopadu k zubařce dala jsem jí rengen a zprávu z pohotovosti. Kazy mi neudělala. A sestra řekla jen že mám jeden kaz, měla jsem na něj termín ale zrušila ho kvuli nemoci. a pak žádnej termín jsem na kaz nedostala. Jen mi volala že dodělá zub kanálky ale až v dubnu. A 2 mi zpravovala 4 a 6 jenže 3 mesíce mám bolesti v nich. Přítel mi sehnal jinou zubařku udělala rengen nový a prohlídla mi je a řekla 4 a 6 se musí předělat špatně udělaný. Kazy pod výplněma taky zpravý a ty kanalky v zubu se mi bude dělat pod mikroskopem.

Prostě výborná :-D

divím se špatným hodnocením ohledně dětí,byl jsem přítomen dětí odcházejících s úsměvem i s hračkou,já bych neměnil

Nejhodnější paní doktorka,děti se k ní těší,jsme rádi,že ji máme.

Je prostě skvělá,dík

Jsem spokojený,vstřícnost,ochota,děkuji

Díky paní doktorce jsem se přestala bát,je hodná a citlivá,vše vysvětlí,tolik trpělivosti,co má s dětma se jen tak nevidí.díky

Velmi milá a usměvavá paní doktorka, chodíme k ní celá rodina a nemůžeme si ji vynachválit. Pokud máme problém vezme nás bez objednání, okamžitě. Vždy se nám snaží vyhovět.Tato slova patří i její sestřičce,která je také stále usměvavá.
Děkujeme za Vaši péči Brožíci

paní doktorka o mne pečuje již řadu let,jsem spokojená,po celá léta obdivuji její odbornou stránku a hlavně její lidský milý přístup.

nejlepší,doporučuji,jsem spokojený