Dělnická 24, Havířov
NsP Havířov

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí
Karvinská 1512/3, Havířov
Odborný lékař rehabilitace, p.o.

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

velmi uzasna pani Doktorka ktorej patri moje jedno velke DAKUJEM ::: !!!

Paní primářka je velmi dobrý odborník ve své profesi na to že je tak mladá:-)Její přístup k pacientovi je na vysoké úrovni narozdíl od jiných lékařů které jsem poznala:-) Je milá,vstřícná,komunikativní,a hlavně se snaží ledaccos v nem.Havířov na svém oddělení změnit k lepšímu:-))) Takže já ji moc fandím a ráda jsem vyhledala její pomoc při řešení mých nynějších zdravotních problémů.Takže paní primářce přeji jen hodně pevné nervy v prosazování různých změn u vedení nem. a pak jen spokojené pacienty.Já za sebe moc děkuji že jste se do nem.Havířov vrátila mám radost:-)))

Výborná lékařka, plně ji každému doporučuji. Vysoce kvalifikovaná, mílá ,s vynikajícím přístupem k pacientům.

Velice milá a ochotná paní doktorka, odborník na svém místě. Doporučuji všem!

Š

Paní doktorka je velice milá a odborně na výši. Moc mi pomohla.

Ochotná, milá, zodpovědná, důsledná a vynikající lékařka z lidským přístupem.K jiné lékařce bych nešla.

Prosím o opravu.V mém příspěvku jsem nezadala hodnocení paní doktorky. Nyní to napravuji.

Podle mých zkušeností s mnoha lékaři z rehabilitace,musím vám oponovat. Jsem invalidní a s takovou péčí, s jakou jsem se setkala u paní doktorky,se setkávam málo kde.Je ve své práci důsledna,laskavá,k pacientům velice vstřícná. Díky jí mohu hodnotně žít. Děkuji vam ,paní doktorko,alespoň touto cestou.