Dělnická 24, Havířov
NsP Havířov

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí
Karvinská 1512/3, Havířov
Odborný lékař rehabilitace, p.o.

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Dnes jsem byla u paní primářky,aníž by si přečetla jakoukoliv lékařskou zprávu,co se týče mého zdravotního stavu .Podotýkám,jsem po operaci krční páteře po náhradě titanové destičky .Pani primářka mně vyšetřovala tím stylem , že my začala tahat hlavu nahoru,aby zjistila do jaké míry mně to může bolet.Vzhledem k tomu ,že jsem se bála,aby my nezpůsobila nějakou blokádu, lékařku jsem upozornila,že se bojím tak vše ukončila slovy oblečte se.Co se týká rehabilitace,dala my skupinové cvičení které ale probíhá v 7.30.Já se po dlouhé době zaměstnala na zkrácený úvazek ,kdy nemohu v tento čas rehabilitaci nastoupit,tak ji informovala sestra ,zda bych nemohla dostat individuální cvičení bohužel ne nedostala sem nic a navíc bez jakékoliv kontroly .Hned ze začátku pohovoru my však sdělila,pokud nemám akutní bolest tak na stávající bolest jsem již adaptovaná a rehabilitace my stejně nepomůžou.Jsem řádně pojištěná tak se půjdu zeptat na RBP revizního lékaře , zda rehabilitace proplácí když mám vleklé potíže.Proto nedoporučuji takového lékaře,ale nedám se a budu si stěžovat.Za chvíly budem platit zdravotní pojištění a nedostanem nic .Vím,že nejsou všichni lékaři stejní ale vadí my nadřazenost a arogance.My tu nejsme pro ně ale oni pro nás . Tak milá paní primářko zamyslete se nad sebou.Vaše nespokojená pacientka.

Paní doktorka je jako člověk velmi milá a naslouchá. Co se však týká její odbornosti, tak si dovoluji pochybovat. Po absolvování rehabilitačního plánu jsem šla na domluvenou kontrolu. Ta však následovala ihned po poslední rehabilitaci, kdy mi dali zabrat a bolelo mě celé tělo. Z tohoto důvodu, mě při vyšetření u paní doktorky vše bolelo a stěžovala jsem si na to, když mě na některém místě silněji přitlačila. Následkem toho bylo, že mě lékařka obvinila, že jsem řádně necvičila a nechovala se dle pokynů, jinak by mě to nemohlo bolet. Takže mě nemůže pořádně vyšetřit a určit další léčbu. Na mé vysvětlování, že jsem právě přišla z poslední rehabilitace, že jsem chodila pravidelně a cvičila tak jak jsem měla, nebrala ohled. Vina byla hned na mé straně. Načež mě paní doktorka napsala ještě pár procedur a sdělila mi, že už mě nechce vidět na kontrole. Ať si jdu ke svému obvodnímu lékaři a ten si se mnou poradí. Paní doktorko, velmi Vám děkuji za skvělou péči. Dnes jsem v rukou jiného odborníka, který mi sdělil, že jste jako lékařka pochybila a způsobila mi ještě větší blokace než jsem měla.

Tato paní doktorka dělá úsudky aniž by viděla pacienta, poslouchá to co ji řekne sestra. Aniž by si tyto informace ověřila. Můj případ sestřička mě nařkla s toho, že jsem opilá, aniž by to byla pravda. S tohoto důvodů mě zmíněná doktorka vypsala s rehabilitací. Jen proto že jsem si to nenechala líbit to nemělo fatální následky. A to podotýkám, že mě p.doktor ani neviděla a toto mi napsala do léčebné zprávy. První co chtějí, když vejdete do ordinace natahují ruky na 30,-kč. A pokud je nemáte odmítnou Vás ošetřit.Takže tuto paní doktorku Vám nedoporučuji!!!