V Aleji 648, Karviná
Praktický lékař pro děti a dorost

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Š
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Ano,je pravda, že paní doktorka působí na první dojem velice nepříjemně ,ale opak je pravdou. Vždy se chová profesionálně,jedná na rovinu. Vždy se snaží najít to nejlepší pro naší dceru. Za nás vše v pohodě.

Paní doktorka je úžasná. Jsme s jejími praktikami velmi spokojeni. Není to jako jinde, kdy přijdu a okamžitě odcházím s receptem na antibiotika bez vyšetření...
Pokud se paní doktorce cokoliv nezdá, vypisuje nám ihned žádanku a posílá nás na vyšetření.
Vždy se paní doktorka ptá, zda všemu rozumím a nepotřebuji vysvětlit dané téma ještě jednou :-)
Na tel. nám také vždy poradí a nezlobí se, že voláme i o víkendu !!!
Jsme se synem maximálně spokojeni ! Kamila Gletová

Velice příjemná lákařka, jak po profesionální stránce tak i lidské,velice ochotná a ohleduplná, co se týče po profesionální stránce tak nemá jistě žádnou konkurenci, mohu vřele doporučit.

K paní doktorce chodím již 19 let a je mi líto že od ní budu muset odejít. Když jsem potřeboval nějaké potvrzení (řidičák,...). Bylo to za nedlouho vyřízené a nebyli s tím žádné problémy. Dokonce to má levnější než většina pediatrů z Karviné. Všem mohu doporučit.

S touto paní doktorkou mám velice dobré zkušenosti. Vždy mi řekne vše na rovinu a když mám případně nějaký dotaz vždy mi ho ochotně vysvětlí. Nemohu si stěžovat !

Paní doktorku mám ráda, ačkoliv působí na první pohled přísně (možná někdy až nepříjemně). Vždy prckovi zajistila tu nejlepší péči. Nemohu si stěžovat i když vím že není zrovna z těch doktorek co dává na každý "kašílek" antibiotika.

Vynikající paní doktorka. Chodil k ní můj syn a nyní už i vnouček. Vždy poradí a vysvětlí. Názory jako na všechno dává Stoptusin jsou neopodstatněné... nejsme doktorky,takže nemůžeme kritizovat. Jiné doktrorky nasadí na vše antibiotika a to je,jak je známo, hodně špatně. I její sestra je vynikající!!!! Nemůžu nic jiného,než paní doktorku vřele doporučit.

Mým dětem je pediatričkou již cca19let,jsem spokojená s přístupem i s profesionalitou...doporučuji :-D

K paní doktorce jsem chodil od narození až do svých 19ti let a nikdy jsem s ní problém neměl, je velice příjemná, stejně jako její sestřička a můžu jedině doporučit...

K PANÍ DOKTORCE JSEM CHODILA UŽ JAKO DÍTĚ A BYLA JSEM VELICE SPOKOJENÁ. tUDIŽ,DKYŽ SE MI NARODILA DCERA,TAK JSEM ANI NEPŘEMÝŠLELA,A HNED JSEM JI K NÍ DALA. TO STEJNÉ PLATÍ O SYNOVI. zA VELIKOU POCHVALU STOJÍ I SESTŘIČKA. OBĚTAVÁ,VŽDY USMĚVAVÁ A VELICE OCHOTNÁ. PROSTĚ SUPER.