Praktický lékař pro děti a dorost
V Aleji 648, Karviná

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Ano,je pravda, že paní doktorka působí na první dojem velice nepříjemně ,ale opak je pravdou. Vždy se chová profesionálně,jedná na rovinu. Vždy se snaží najít to nejlepší pro naší dceru. Za nás vše v pohodě.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Bolest bricha

Neprijemna lekarka, arogatni a otravena, setkala jsem se s ni na detske pohotovosti s rocni dcerou ktera mela uz 2dny nevolnosti, ktere jsem resila ze svou lekarkou a i se radila telefonicky na pohotovosti, ale kdyz se pridaly krece prijela jsem na pohotovost, dr se na me divala jako na spatnou matku a vzapeti ze dramatizuju ze je to normlani....hrozne chovani, poslechla si srdce, prohlatla brisko a ze je to normalni, kdyz se se na neco ptala tak se vysmala, proste strasne chovani!!!! Zvlastne u malych deti bych ocenila slusne chovani!

Já se musím bohužel přidat k negativním komentářům :-( V neděli večer jsme jsme se s paní doktorkou setkali na pohotovosti s tím, že můj 4 a půl letý syn má neustále se zvyšující teplotu (před odjezdem na pohotovost měl 39,7 °C - domácí srážení teploty střídáním nurofenu a paralenu nepomáhalo, teplota se stále zvyšovala, nechtěla jsem čekat na noc), dále pocity na zvracení, bolesti hlavy a bolest za krkem. Paní doktorka řekla: "Takže vlastně jen zvýšená teplota." Diagnostikovala mu virózu a doporučila srážení teploty střídáním nurofenu a paralenu a když nebude zabírat, máme malého sprchovat 3 minuty studenou vodou (i v noci!) nebo dávat studené zábaly s tím, že sprcha je účinnější. Dále doporučila dávat hodně pít a nenutit k jídlu. A za tyto rady jsme zaplatili 90 Kč. V pondělí byl státní svátek, takže jsme sráželi teplotu doma jak se dalo, ke sprše jsem však nenašla odvahu, pouze jednou jsme použili zábal. V úterý ráno, kdy jsme šli k naší dětské lékařce, měl malý už 40,1 °C!!!! Věděla jsem, že viróza to nejspíš nebude, ale bála jsem se, aby to nebylo něco vážnějšího. Naše dětská lékařka jasně diagnostikovala ANGÍNU - v krku na mandlích měl silný bílý povlak! Syn si na bolest v krku nestěžoval, takže jsem se mu do krku nedívala, ale paní doktorka Borská ano! Od naší paní doktorky dostal penicilin + srážet teplotu nurofenem a paralenem a hned druhý den ráno mu bylo mnohem líp. V noci už spal v klidu a bez teplot. Nejsem z těch, co potřebují od každého lékaře psát antibiotika, ale je pro mě důležitá správná diagnóza a správná léčba. Paní doktorka jen na základě zvýšené teploty určila virózu a hotovo. ŽÁDNÝ STĚR Z KRKU, ŽÁDNÝ ODBĚR KRVE, NIC!. Já osobně bohužel nedoporučuji :-(

Paní doktorka je úžasná. Jsme s jejími praktikami velmi spokojeni. Není to jako jinde, kdy přijdu a okamžitě odcházím s receptem na antibiotika bez vyšetření...
Pokud se paní doktorce cokoliv nezdá, vypisuje nám ihned žádanku a posílá nás na vyšetření.
Vždy se paní doktorka ptá, zda všemu rozumím a nepotřebuji vysvětlit dané téma ještě jednou :-)
Na tel. nám také vždy poradí a nezlobí se, že voláme i o víkendu !!!
Jsme se synem maximálně spokojeni ! Kamila Gletová

Velice příjemná lákařka, jak po profesionální stránce tak i lidské,velice ochotná a ohleduplná, co se týče po profesionální stránce tak nemá jistě žádnou konkurenci, mohu vřele doporučit.

K paní doktorce chodím již 19 let a je mi líto že od ní budu muset odejít. Když jsem potřeboval nějaké potvrzení (řidičák,...). Bylo to za nedlouho vyřízené a nebyli s tím žádné problémy. Dokonce to má levnější než většina pediatrů z Karviné. Všem mohu doporučit.

S touto paní doktorkou mám velice dobré zkušenosti. Vždy mi řekne vše na rovinu a když mám případně nějaký dotaz vždy mi ho ochotně vysvětlí. Nemohu si stěžovat !

Paní doktorku mám ráda, ačkoliv působí na první pohled přísně (možná někdy až nepříjemně). Vždy prckovi zajistila tu nejlepší péči. Nemohu si stěžovat i když vím že není zrovna z těch doktorek co dává na každý "kašílek" antibiotika.

Vynikající paní doktorka. Chodil k ní můj syn a nyní už i vnouček. Vždy poradí a vysvětlí. Názory jako na všechno dává Stoptusin jsou neopodstatněné... nejsme doktorky,takže nemůžeme kritizovat. Jiné doktrorky nasadí na vše antibiotika a to je,jak je známo, hodně špatně. I její sestra je vynikající!!!! Nemůžu nic jiného,než paní doktorku vřele doporučit.

Mým dětem je pediatričkou již cca19let,jsem spokojená s přístupem i s profesionalitou...doporučuji :-D