Praktická zubní lékařka
Joklova 102/18, Vyškov

Paní doktorka = milá, ochotná, empatická, prostě dokonalá profesionálka se skvělým vztahem k pacientům !

Paní doktorka je úžasná, velmi příjemná, lidská a profesionální. Před jakýmkoliv zákrokem upozorní, co bude právě dělat, ukáže v zrcadle a plomby se snaží vytvarovat tak, aby byly co nejpohodlnější a "přirozené". Navštívila jsem již přes 5 zubařů, ale tato paní zubařka bezkonkurenčně vede!

odborník velmi citlivý k pacientovi, nádherný vztah k dětem, citlivá i k dědečkům a babičkám

S paní doktorkou nemám moc dobrou zkušenost...nepoznala mi mrtvou sedmičku(kterou poznali v brně)a při vytahování nervů mi provrtala dírku i do kosti( o čem také nevěděla) a chtěla mi zub za každou cenu vytrhnout, že nejde uzdravit....naštěstí jsem přestoupila k panu Loudovi a ten mi zub za 14 dní zachránil. To je má zkušenost.

Milá, nejlepší...

Výborná zubařka. Vysvětlí, poradí a hlavně zuby dobře spraví.

Paní doktorka je úžasná, milá, šikovná a precizní. Nejlepší zubní lékařka na světě. Sestřička je taky skvělá.

Hanka je skvělá, nejen milá a sympatická, ale ona fakt umí!

Nejlepší zubní lékařka!

Zubař a vrtání zubu pro mě bylo něco šíleného, vždy jsem říkala, že budu raději znovu rodit, než si sáhnout na zuby. Dostala jsem šílený zánět do zubu, že opravdu zásah lékaře byl více než nutný. Moje mudr měla dovolenou, musela jsem k mudr bělohlávkové a už jsem u ní zůstala. Opravdu mohu vřele doporučit, líbí se mi její přístup, teď OPRAVDU chodím k zubaři beze strachu, bez bolestí žaludku, bez týdenníhho stresu. DOPORUČUJI