Odhadovaná doba odpovědi:

Praha 6, Žukovského 888/2, centrum Delta A, 5.patro, Praha 5, Praha

Gynekologická ambulance- centrum Delta A

V roce 2002 jsem absolvovala lékařskou universitu ve městě Lviv na Ukrajině. Po příjezdu do ČR jsem v roce 2005 úspěšně složila aprobační zkoušky na ...

• gynekologie a porodnictví

Stáže

• V roce 2008 jsem získala certifikát laktačního poradce od Laktační ligy.
  • V r. 2010 a 2011 jsem absolvovala odbornou stáž v dětské gynekologii pod vedením Prof. MUDr. Jana Hořejšího, DrSc. v Motole

Ocenění

• Laureát Orlové zdravotnictví 2019

Umístění: Medicinské a estetické centrum Markin gynekologické konzultace

profesionalita, důvěra, maximální ochota a péče, empatie.
Velice doporučuji!

Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta A preventivní prohlídky

K paní doktorce jsem chodila přes 5 let. Ze začátku jsem byla velmi spokojená s profesionalitou, ochotou a pečlivostí při léčbě PCOS a později předrakovinových stavů na děložním čípku. Později se pečlivost snižovala, někdy jsem navíc měla pocit, že paní doktorku dotazy otravuji. To bych ale chápala, jsme jen lidi. Množství pacientů na klinice se však stále zvyšuje a mám tak pocit, že jsou bráni jako čísla... Nyní jsem byla k paní doktorce objednána přes měsíc dopředu (dojíždím z velké dálky, takže to pro mě znamenalo celodenní dovolenou) přes oficiální webový formulář, 2 dny před plánovanou návštěvou mi bylo sděleno, že paní doktorka již v daný den v týdnu neordinuje a že tedy můj termín ruší. Zbytečně jsem si tedy zařídila celý den, abych se na gynekologii dostala, a na poslední chvíli mi byla návštěva zrušena. Vzhledem k takovému jednání přecházím k jiné gynekoložce.

Umístění: Medicinské a estetické centrum Markin gynekologické vyšetření

Na tuhle kliniku jsem šla na základe recenzi zde.neublizili ale ani nepomohli.mam pocit ze zde SE vse leci antikoncepci a tam to konci.zbytecne odeslana na sezeni k nutricnemu poradci pani doktorky.zbytecne vyhozene penize nic noveho mi tenhle pán nerekl.rocni poplatek zbytecni zadna nadstandardni pece DLE meho nazoru.pak kdyZ si jeste vyzadate recept chteji dalsi poplatek.poplatek jsem platila zbytecne Když kliniku navštívim raz rocne nevidím v Tom zmysel.bohuzel sem spokojna nebyla a vysetreni mi teda také moc príjemné neprišlo zadný specialni prístup s citem. Bohuzel

Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta A gynekologické vyšetření

Paní doktorka je velice milá, vše vysvětli, sestřičky jsou velice ochotně, prostředí čisté nepůsobí to dojmem kde bych se styděla… jen se mi zdalo ze paní doktorka mi chce vnutit svůj názor a nerespektovala můj a pořad mi nabízela něco jiného bit sem to nechtěla a byla rozhodnuta, nicméně přišla sem na základě kladných recenzi ale me tedy paní doktorka nijak nepomohla :(

Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta A Běžný termín

Nejlepší klinika a gynekolog v Praze. Dekuji za 6 let klidu a té nejlepší úrovně. Opět jsem obdržela kompletní vyšetření za 15 minut v nejpohodlnějších podmínkách.

Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta A gynekologické vyšetření

Do centrum Markin chodím prez 8 let. Jsem velice spokojená. Paní doktorka Markin moc mne pomohla a podpořila v těhotenství, za co velice ji vděčná. Profesionální přístup, příjemné prostředí. Mně vyhovuje moc že veškerá vyšetření můžu udělat na místě, někam mne neposilaji. Moc doporučuji

Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta A gynekologické vyšetření

Velmi příjemná a profesionální lékařka, milá sestřička , příjemně řešená ordinace, nemm co vytknout, Návštěvu doporučuji.

Umístění: Medicinské a estetické centrum Markin gynekologické vyšetření

Paní doktorku jsem vybrala na základě recenzí - byly velmi dobré. Ale bohužel já jsem tak dobrou zkušenost neměla. Paní doktorka je velmi náladová. Když se vám poštěstí, bude příjemná, ale když zrovna náladu nemá, nic vám nevysvětlí, moc nekomunikuje a když se ji na něco zeptáte, odpoví otráveně a nepříjemně. Po prvním vyšetření mi řekla, že mám nějaký menší problém, ale na moje dodatečné otázky, v čem ten problém spočívá, mi nic moc nevysvětlila. Při vyšetření se chovala nepříjemně, bolelo mě to a trochu jsem poté i krvácela. Byla jsem za paní doktorkou ještě třikrát, nic se neměnilo, pořád byla nepříjemná a ne moc opatrná při vyšetření. Bohužel jsem musela doktorku změnit a teď jsem se svoji spokojená.
Z pozitivních stránek - má hezkou ordinaci. To je bohužel všechno…

Umístění: Medicinské a estetické centrum Markin Jiný

Ráda bych vyjádřila svou maximální spokojenost s paní doktorkou Halynou Markin.
Mudr Halyna Markin je velmi milá a příjemná lékařka, ke které jsem získala skutečnou důvěru a úctu. Oceňuji její profesionální, pozorný a osobní přístup, a ochotu zodpovídat mé dotazy na otázky ohledně diagnostiky, léčby, i dalších poskytovaných zdravotních zákroků a služeb. Při komunikaci oceňuji přísun nových informací a podrobných instrukcí.
I ostatní personál kliniky je milý, profesionální a snaží se maximálně vycházet vstříc. Bezproblémová komunikace ohledně objednání přes email, telefon, a ohledně zasílání e-receptu.
Také velmi oceňuji moderní vybavení, moc pěkné prostředí, i čistotu kliniky, která je zde neustále udržována.
Nikdy paní doktorce a celému personálu nechybí úsměv a vlídné slovo, což je v dnešní době vzácný úkaz. Děkuji všem z kliniky Markin za perfektně odvedenou práci, a vřele ostatním doporučuji.

Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta A nitroděložní tělísko

Paní doktorku bych nikdy neměnila. Velice moc hodná a sympatická paní. Vždy mi pomohla. Všechno vždy hezky vysvětlí. Vždy udělá maximum. Jen škoda, že takových doktorů jako je ona, moc není...