Oční ambulance MUDr. Ligocká Halina, s.r.o.
Masarykova 900, Orlová

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Naprosto užasná lékařka,jsem moc spokojená,přešla jsem k ní,jelikož tehdy jsem mela jiného očního lékaře a to byl des bes.nastestí jsem práve objevila paní Ligockou.Vždy poradí,probere s vámi vše co o svém problému chcete vedet.

Velmi zodpovědná lékařka s příjemným vystupováním a především profesionálním přístupem k pacientům včetně zdravotní sestry.

Je to výborný lékař.Nemam více co k tomu dodat

Mám ty nejlepší skušenosti.

Mám jen ty nejlepší zkušenosti !

Jsem s paní doktorkou velmi spokojen.

Taky musím paní doktorku ohodnotit kladně,navštěvují ji s mou dcerou od jejich 3let,má kladný přístup k dětem,hezky vše vysvětlí,že i laik to pochopí,opravdu paní doktorka jak má být.

Paní doktorka Ligocká je absolutně nejlepší, úžasný přístup, vždy dobrá nálada, pečlivá, citlivá, opatrná, usměvavá, ve vyšetření rychlá, avšak důsledná. Taktéž sestřička velmi milá (zažila jsem její jednání s velmi starým pacientem, smekám klobouk, kéž by více sestřiček mělo tolik trpělivosti a tak milý a laskavý přístup). Jednoznačně doporučuji!

I když jsem už dlouho u paní doktorky nebyla, přiznávám, tak je skvělá a velice milá osoba, což se o některých orlovských očních lékařích říct teda rozhodně nedá, že :O)mohu jen doporučit

Ja jsem velice spokojen mohu jen doporučít.