MUDr.

Halina Kačinská

Gynekolog

Objednat se 76 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

STOP STAV pro příjem nových pacientů. Vzhledem k velkému počtu pacientek se prodloužila objednací lhůta, proto od 01.07.2016 nové pacientky neregistrujeme. Děkujeme za pochopení. ... Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Zkušenosti a dovednosti

• STOP STAV pro příjem nových pacientů. Vzhledem k velkému počtu pacientek se prodloužila objednací lhůta, proto od 01.07.2016 nové pacientky neregistrujeme. Děkujeme za pochopení.

V roce 2002 jsem absolvovala lékařskou universitu ve městě Lviv na Ukrajině. Po příjezdu do ČR jsem v roce 2005 úspěšně složila aprobační zkoušky na Ministerstvu zdravotnictví a tím získala povolení k vykonání lékařského povolání na území ČR. V oboru gynekologie a porodnictví jsem působila v Motolské nemocnici a v nemocnici v Kladně, dodatečně jsem pracovala v gynekologické ambulanci RHG spol. s. r. o. v Kralupech nad Vltavou a také v Gynoport s.r.o. v Kladně. V r. 2010 a 2011 jsem absolvovala odbornou stáž v dětské gynekologii pod vedením Prof. MUDr. Jana Hořejšího, DrSc. v Motole a poté působila jako dětský gynekolog v Kladenské nemocnici. Od r. 2011 také provádím poradenskou činnost pro dospívající dívky jako člen projektu Prima Gynda. V r. 2012 jsem úspěšně obhájila atestační zkoušky I. a II. stupně v oboru gynekologie a porodnictví.

• gynekologie a porodnictví

Znalost jazyků

• čeština
  • ruština

Stáže

• V roce 2008 jsem získala certifikát laktačního poradce od Laktační ligy.
  • V r. 2010 a 2011 jsem absolvovala odbornou stáž v dětské gynekologii pod vedením Prof. MUDr. Jana Hořejšího, DrSc. v Motole

Fotografie

• velmi dobrý

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Hledala jsem dobrého lékaře velmi dlouho a konečně jsem našla. Paní doktorka je velice příjemná a schopná. Jsem nadšená, že se mi podařilo dostat právě k ní.

• velmi dobrý

Paní doktorka Kačinská je prostě poklad mezi lékaři. Můžete se jí se vším svěřit. Opravdu se o pacienta zajímá. Empatická a vždy s úsměvem na tváří. Vyšetření je pokaždé bezbolestné a pečlivé. Opravdu profesionál.

MUDr. Halina Kačinská ( 10. prosince 2016)

Vřele Vám děkuji, jsem ráda , že se Vám u nás líbí :-)

• velmi dobrý

Velmi si vážím toho, ze mohu byt pacientkou paní doktorky Kacinske. Nikdy u mne nic nepodcenila, vždy se mi naprosto precizně a především ohleduplné věnovala, cítím se u ni opravdu velmi dobre a ma moji naprostou důvěru. Musím ocenit i praci sestřičky, která vše velmi dobre organizuje a to včetně objednávání, čekací doba je vždy bud žádná a nebo minimální. Sestricka je velmi sikovna i v odberech. Vstřícnost, profesionalita, 5* péče, příjemné prostředí. Ostatní by se měli zde inspirovat.

MUDr. Halina Kačinská ( 10. prosince 2016)

Děkuji Vám, je to od Vás moc milé :-)

• velmi slabý

Первоначальное впечатление отличеное, пока не коснулась проблемы. Никакого совета и внимания.
    На вопрос пояаления волос на лице, ответ был, что это особенность вашего организма. И только когда, я получина направление от дерматолога на анализы на гормоны, пани Качинска сказала, что страховка ей это не проплачивает и за меня она платить не будет. Ужас!

MUDr. Halina Kačinská ( 10. prosince 2016)

Bohužel nemůžu ordinovat každé pacientce všechny odběry, které si ona přeje, pokud Vám dermatoložka naordinovala hormonální odběry proč pak Vám je rovnou neudělala? Pokud nemám gynekologický důvod indikovat hormonální rozbor, tak to udělat nesmím...každý odběr musím před pojišťovnou zdůvodnit.

• velmi dobrý

U paní doktorky jsem byla na vyšetření po delší době,oceňuji její profesionální přístup,důkladné,bezbolestné vyšetření,skvělé prostředí ordinace i čekárny.Jsem velmi spokojena s návštěvou a moc ráda,že jsem si před časem vybrala paní doktorku Kačinskou, i když bydlím v jiném městě.

• velmi dobrý

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Je milá, příjemná a hlavně veškeré její vyšetření jsou bezbolestné! Její přístup mi přijde velmi profesionální a vyšetření mi vždy připadá pečlivé. Dřív pro mě návštěva gynekologa představovala nepříjemný zážitek, nyní se dá říci, že se k paní doktorce pokaždé "těším". :-)

• velmi dobrý

U pani doktorky jsem byla poprve a byla jsem uplne fascinovana profesionalnim pristupem a jak moc hodna byla.. Ordinace je nadherna a pani sestricka je prijemna:) takze vazne super..

• velmi dobrý

Naprostá spokojenost! Paní doktorka je milá, usměvavá a profesionální. Chodila jsem k ní i v těhotensví. Vždycky mi bylo vše vysvětleno a mohla jsem se na cokoli zeptat. Můžu vřele doporučit! :)

• velmi dobrý

Doctor is very nice! I am really nervous person, but she was accurate, helpful! When I have heard not really good news I have over react, because of stress. So doctor did not let me go until I started feel better and prepared coffee for me!
    I would recommend her to everyone!

• dobrý

Velice příjemné a čisté prostředí. Milá sestřička i paní doktorka. Na mé dotazy bylo vždy odpovězeno.S žádným problémem jsem ještě u paní dr. nebyla.

Nejblížší termíny:

další dny