MUDr.

Halina Kačinská

Gynekolog

Objednat se 53 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

STOP STAV pro příjem nových pacientů. Vzhledem k velkému počtu pacientek se prodloužila objednací lhůta, proto od 01.07.2016 nové pacientky neregistrujeme. Děkujeme za pochopení. V… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Zkušenosti a dovednosti

• STOP STAV pro příjem nových pacientů. Vzhledem k velkému počtu pacientek se prodloužila objednací lhůta, proto od 01.07.2016 nové pacientky neregistrujeme. Děkujeme za pochopení.

V roce 2002 jsem absolvovala lékařskou universitu ve městě Lviv na Ukrajině. Po příjezdu do ČR jsem v roce 2005 úspěšně složila aprobační zkoušky na Ministerstvu zdravotnictví a tím získala povolení k vykonání lékařského povolání na území ČR. V oboru gynekologie a porodnictví jsem působila v Motolské nemocnici a v nemocnici v Kladně, dodatečně jsem pracovala v gynekologické ambulanci RHG spol. s. r. o. v Kralupech nad Vltavou a také v Gynoport s.r.o. v Kladně. V r. 2010 a 2011 jsem absolvovala odbornou stáž v dětské gynekologii pod vedením Prof. MUDr. Jana Hořejšího, DrSc. v Motole a poté působila jako dětský gynekolog v Kladenské nemocnici. Od r. 2011 také provádím poradenskou činnost pro dospívající dívky jako člen projektu Prima Gynda. V r. 2012 jsem úspěšně obhájila atestační zkoušky I. a II. stupně v oboru gynekologie a porodnictví.

• gynekologie a porodnictví

Znalost jazyků

• čeština
  • ruština

Stáže

• V roce 2008 jsem získala certifikát laktačního poradce od Laktační ligy.
  • V r. 2010 a 2011 jsem absolvovala odbornou stáž v dětské gynekologii pod vedením Prof. MUDr. Jana Hořejšího, DrSc. v Motole

Nemoci

• gynekologická onemocnění
  • bolesti v těhotenství
  • patologie těhotenství
  • urologická onemocnění

Hodnocení pacientů

• Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta

Je to asi snad poprvé, co píšu negativní recenzi, ale bohužel s přístupem paní doktorky jsem nebyla vůbec spokojená a mám to potřebu sdělit ostatním. Paní doktorka je většinou usměvavá a tváří se příjemě, avšak ne když máte skutečný problém, se kterým si evidentně neví rady a nechce to uznat. Mám syndrom polycystických ovarií a na paní doktorku jsem se obrátila s tím že by mi mohla předepsat vhodnou léčbu na základě spousty dobrých názorů na internetu. Vím, že tento syndrom není zas tak jednoduchý úkol pro doktora, ale také vím že se s tím dá poradit. Bohužel jsem s touto doktorkou štěstí neměla. Na základě hormonálních testů mě paní doktorka poslala na endokrinologii. Z enodkrinologie po provedení dalších testů mě však poslali znovu k paní doktorce s tím, že je můj problém spíše gynekologický. Doktorka Kačinská mi na to předepsala hormonální léčbu, která však nezabrala. A také mě poslala k vyživovému poradci, s nimž patrně spolupracuje. Pan poradce mi však nic zásadního a nového neřekl, i když mě návštěva stala 1000 Kč. Tvdil že je můj jídelniček skoro ideální a většinu času mi jen doporučoval potravní doplňky za 5000 Kč měsíčně, od značky s níž evidentně spolupracuje, což mi přišlo docela zvláštní. Po opakované návštěvě paní doktorky jsem dostala další předpis na jiný hormonální přípravek, který mi menstruaci sice vyvolával, ale zároveň velice negativně působil na můj psychologický stav. Když jsem doktorku navštívila znovu pro dálší předpis a sdělila jsem ji tyto informace, provedla mi vyšetření ultrazvukem a řekla, že na léčbu reaguji "špatně". Řekla bych, že se chovala dokonce i nějak útočně, jako kdybych já mohla za to, že její léčba nezabírá. Mám z toho špatný pocit do teď, velice mě toto zarazilo, asi proto mám takovou potřebu to tady napsat. Nepřijde mi to ani etické, ani dokonce i lidské. Navíc u mé poslední návštěvy v místnosti u všech těch zákroků byl přítomný nějaký mě neznámý pan, asi student, co měl praxi. Nikdo se mě nezeptal, jestli mi to nevadí. Ve finále mi veškeré dřív předepsané léky paní doktorka vysadila a řekla že mi napíše doporučení na endokrinologii. Znovu! I když jsem tam už byla a poslali mě zase k ní! Navíc tohle doporučení mi z neznámého důvodu nedala hned a řekla že mi sestřička zavolá až to bude hotové. Bylo to v pondělí, dnes je středa, a pořád nic. Totální zklámání.
    P.S. píšu to tady anonymě ne protože nechci aby paní doktorka poznala, o koho se jedná (ona to pozná podle mého detailního popisu), ale z jiných důvodů.

MUDr. Halina Kačinská2017-12-04

Dobrý den, děkuji za Váš názor. Váš případ není jednoduchý vzhledem k tomu, že jste prodělala anorexii, po tomto onemocnění bývá opravdu velmi těžce nastartovat cyklus... Poprvé jsem Vás poslala k endokrinologovi pro poruchu štítné žlázy, kde jste obdržela léčbu. Někdy nasazení substituční terapie je dostačující pro úpravu cyklu. A protože ve Vaším případě nebyla odezva při pokusu vyvolat menstruaci gestagenními přípravky, a protože podezřívám že problém je vážnější, jsem Vás znovu odeslala k endokrinologovi ale již s jiným problémem. Pan doktor Karásek je náš nový kolega, nikoliv student. Sestřička určitě každou pacientku o tom informuje. Zprávu k endokrinologovi, jako i dalších asi 20 různých zpráv pro pacientky jsem připravovala dnes v neděli noci, asi kolem 2:00...protože práce je tolik, že nestíhám Vám vydat doporučení během týdne. Tak mrzí mně že jste zklamaná, snad budete spokojená jinde, přeji hodně zdraví.

Umístění: Gynekologická ambulance- centrum DeltaSlužby: kontrola po prevenci

Všechno bylo skvělé! Paní MUDr. Kačinská je velmi profesionální a je vidět, že svoji práci miluje. Vřele doporučuji.

• Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta

Děkuji paní doktorce, že je tak skvělá profesionálka a člověk a já mohu být její spokojenou klientkou!Chválím také i e-mailovou komunikaci v případě sdělené výsledků testů a poslání receptu. Sestřička Alexandra je velmi milá, profesionální a vždy mě celkem rychle objedná. Velké dekuji musím řict za to že seznamila mne s nutričním ftiziatrem panem Michalem Kindlem .Je to opravdu odbornik .Mnela jsem nadvahu ,a stačilo mi jedine navštěvy,probral pan Kindl muj jidelniček ,a doporučíl jak musím jist,a ne nutil mne kupovat ruzne nutriční připravky.PO trech mesicich minus 10 kilo. Děkují.

• Děkuji paní doktorce, že je tak skvělá profesionálka a člověk a já mohu být její spokojenou klientkou! Při každé mé návštěvě ordinace je velmi empatická, milá, vyslechne mě, důkladně prohlédne, zodpoví mé dotazy a vysvětlí postup léčby. V případě potřeby udělá testy a vyšetření ultrazvukem ihned. Chválím také i e-mailovou komunikaci v případě sdělené výsledků testů a poslání receptu. Sestřička Alexandra je velmi milá, profesionální a vždy mě celkem rychle objedná. Příjemně vybavená i čekárna - samozřejmostí je zde voda, čaj, káva, cukrovinky, časopisy a wi-fi. Cítím se zde vítána!

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

K paní doktorce chodím od začátku října 2016 po ne příliš dobrých zkušenostech jinde. Ještě jsem se nesetkala na gynekologii s tak citlivým, laskavým a profesionálním přístupem, paní doktorce plně důvěřuji. Také sestra je velmi příjemná. Mohu doporučit.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je pečlivá, odpoví na jakékoli dotazy, vystupuje příjemně. Ordinace je dobře vybavená, sestra vstřícná a milá, slušná obědnací doba. Super čekárna s automatem na vodu a klimatizací. Navštěvuji ordinaci už cca 3 roky a zatím jsem velmi spokojená, doporučuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mohu doporučit nejen pro dospělé ženy ale zejm. pro dívky, velmi citlivá a pozorná, velice pečlivá a sestřička také moc hodná a slušná.

• Jako vzdy - nejlepsi. Mohla jsem porovnat jiz nekolik lekaru v Praze, a jen pani doktorka me nekdy velice pomohla, coz nemohli udelat ostatni. Skoro vsichni moje zname a kamaradky jsou jeji pacientky, a vsechny jsou spokojeny. A hlavne ze niceho se u ni nebojim, je vzdy prijemna a pecliva. Doporucuju!!

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Hledala jsem dobrého lékaře velmi dlouho a konečně jsem našla. Paní doktorka je velice příjemná a schopná. Jsem nadšená, že se mi podařilo dostat právě k ní.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka Kačinská je prostě poklad mezi lékaři. Můžete se jí se vším svěřit. Opravdu se o pacienta zajímá. Empatická a vždy s úsměvem na tváří. Vyšetření je pokaždé bezbolestné a pečlivé. Opravdu profesionál.

MUDr. Halina Kačinská2016-12-10

Vřele Vám děkuji, jsem ráda , že se Vám u nás líbí :-)