Praha 6, Žukovského 887/4, centrum Delta B, ordinace 3.28, Praha 5 , Praha
Gynekologická ambulance- centrum Delta (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
608 87.....

Běžný termín

Diagnostické vyšetření

Genetické vyšetření +11 Více

Gynekologická operace

Gynekologické vyšetření

Kardiotokografie plodu u těhotných

STOP STAV pro příjem nových klientek k registraci !!!! Neplatí pro estetickou medicinu a ostatní služby. V roce 2002 jsem absolvovala lékařskou uni...

• gynekologická onemocnění

Vedení těhotenství

Vyšetření močových cest

Vyšetření prsu

Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta Preventivní prohlídka

S přístupem paní doktorky jsem nebyla vůbec spokojená, žádná pozornost a žádná účast, neprofesionální chování dokonce. Byla jsem na klasické prohlídce, během které byly zjištěny problémy. Na otázku co s tím dál, žádná konkrétní odpověď. Při doplňujících otázkách z mé strany paní doktorka se zlobila a reagovala neprofesionální. Také jsem se chtěla poradit s paní doktorkou ohledně metody kontracepce a co by bylo lepší pro mě. Na tuto otázku jsem dostala odpověď "odkud já vím, to je váš žívot". Nakonec mi předepsala tablety YAZ, které předepisuje každému bez pozornosti na to jestli máte nějaký problém nebo ne. Takže po návštěvě jsem měla víc dotazů než předtím plus špatnou náladu na celý den.

Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta

Nejlepší doktorka u které jsem kdykoliv byla. Profesionál ve svém oboru. Příjemná a velice sympatická. Rozhodne doporučuji.

Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta

Paní doktorka je milá, s profesionálním přístupem. Vsechno vzdycky vysvetli.
S pani doktorkou jsem velmi spokojena.
Gynekologická ambulance moderně vybavená.
Rozhodně doporučuji.

U
Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta hormonální terapie

Přišla jsem k pani doktorce se syndromem polycystickych vaječníku. Nabídla mi dvě možnosti léčby. První za pomoci hormonu, druhá za pomoci diety a úpravy jídelníčku podle nutricniho poradce v té samé budově. Po 3-4 měsíčním dodržováním zmíněné diety jsem, konečně, otěhotněla a následně odnosila a porodila zdravé dítě.
Jakýkoliv jiný gynekolog by mě poslal pomalu na uměle oplodnění, nebo rovnou nasadil hormonální léčbu, což jsem nechtěla. Díky pani doktorce se to povedlo naprosto přirozeně, za což ji nesmírně děkujeme. Pani doktorku mužů jen doporučit a určitě bych doktora nezměnila. Díky přísunu vitamínu se cítím naprosto skvěle.
A nutno podotknout, ze sestřičky jsou také vždy mile a rady pořadí a pomohou.

Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta

K paní doktorce Kačinské chodím už od té doby co ordinace funguje a můžu říct , že se mi líbí jak se paní doktorka vypracovala a jak se rozrůstá dál. Ordinace je krásná , čistá a při čekání si můžu udělat kávu , čaj a dát si něco na zub ..to jen tak ordinace nemají a to se mi líbí , že si můžu zpříjemnit čekání ..., dokonce se můžu připojit na Wi-Fi . Paní doktorka je velmi hodná , milá a moc dobře ví co dělá. Já jsem spokojená a mohla bych doporučit ostatním.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta

K paní doktorce chodím již několik let. Nejdříve jsem s její péčí byla spokojena. S postupem času bylo vidět, že má nejspíš již příliš velký počet pacientek, jelikož se prodloužila objednací doba a čekací doba v ordinaci. Po poslední zkušenosti však budu muset změnit lékaře, a důvody nesouvisí s organizací práce paní doktorky. Do ordinace jsem se dostavila po pozitivním domácím těhotenském testu, podle data poslední menstruace jsem byla v 7+8 tt. Paní doktorka se vyjádřila, že "pravděpodobně je to těhotenství a pravděpodobně je všechno v pořádku" (nad tímto popisem se později podivovala lékařka v nemocnici, ale jelikož šlo o mé první těhotenství, tak jsem, důvěřujíc úsudku paní doktorky Kačinské, předpokládala, že jde o běžný postup). Podle data poslední menstruace již mělo být zřetelně viditelné těhotenství v děloze, na ultrazvuku byla jenom zvýšená sliznice (kdybych si to předem nenačetla a nedívala se na monitor ultrazvuku při vyšetření, tak se mi nedostane ani této informace). Když jsem požádala o vysvětlení, proč tomu tak je, tak se paní doktorka vyjádřila, že těhotenství je zřejmě mladší, než si myslím a ohledně mé poslední menstruace prohlásila "kdoví, jestli byla poslední". Kontrolu doporučila za 2 týdny. Na 3. den po návštěvě u paní doktorky jsem začala mírně krvácet a jelikož byla sobota, jela jsem na pohotovost do nemocnice. Tam mi odebrali krev, kde zjistili vysoké hodnoty těhotenského hormonu hCG. Důvodem bylo mimoděložní těhotenství, kvůli kterému jsem ještě ten samý den v noci (tj. 8+1 tt) podstoupila operaci a odstranění vejcovodu. Dle slov lékařů jsem přišla na poslední chvíli, těsně předtím, než by došlo k prasknutí vejcovodu a krvácení do dutiny břišní. Takže jsem byla fakticky ohrožena na životě a nevěděla jsem o tom, jelikož mi paní doktorka neodebrala krev na zjištění hladiny hCG a místo toho zpochybňovala mnou uvedené datum poslední menstruace. Tím pádem, pokud se u vás objeví zásadnější problém, kam po své zkušenosti počítám i těhotenství, paní doktorku rozhodně nedoporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta Běžný termín

Paní doktorka je velmi milá jen pokud vám nic není, ale jakmile začnete mít zdravotní problémy tak bohužel už tak milá není. Co se týče hormonálních poruch (nepravidelná menstruace apod.), tak paní gynekoložka kromě antikoncepce nic nenabízí. Já i moje kamarádka jsme navíc při poslední návštěvě obě měli tu zkušenost, že se nám paní doktorka snažila vnutit návštěvu u "nutričního specialisty", který bohužel jen tahá z lidí peníze. :-( Já upřímně tedy od paní doktorky odcházím.

MUDr. Halina Kačinská

Vážený anonyme, svých pacientek si moc vážím a preferovala bych s vámi otevřený rozhovor místo veřejné pomluvy...
Bohužel, prevence není hlavním důvodem návštěvy lékaře, tím jsou v 90% případů zdravotní potíže, které každý den řeším.
Sama sobě si protiřečíte když píšete, že nic kromě antikoncepce nenabízím, ale vzápětí píšete, že nabízím léčbu hormonálních poruch nutriční cestou. Jedná se předpokládám o PCO-syndrom, který se nám většinou daří úplně vyléčit jen pomocí speciální diety. Při zjištění tohoto čím dál častěji se vyskytujícího onemocnění, každé pacientce nabízím více možností řešení. Mezi jiné klasické metody patří právě nutriční, díky čemu se nám podařilo úspěšně vyléčit množství pacientek. Spousta z nich, které kvůli tomuto onemocnění nemohli otěhotnět, už jsou po porodu. Tuto metodu bohužel často kritizují ti, kteří nechtějí na sobě zapracovat a kterým vyhovuje spolknout prášek, místo toho aby změnily své stravovací návyky. Snažíme se donést pacientkám to, že často jejich zdraví je v jejich rukou, ale rozhodně nikoho k ničemu nenutíme. Mimochodem, v dubnu připravujeme na toto téma přednášky a připravujeme i webové stránky s více informacemi pro naše pacientky.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. A díky cenným radám a zdravé stravě založenou na zelenině, bílkovinách a vyřazení cukru se mi povedlo vyléčit polycystické vaječníky. A k dnešnímu dni jsem zcela zdravá. :-)

MUDr. Halina Kačinská

Děkuji, paní Holoušová za důvěru a velice si vážím těch lidí, kteří mají tu odvahu vzít zodpovědnost za své zdraví do svých rukou.

Сегодня я была на очередной профилактической проверке у Галины Качинской. Хочу поделиться своим опытом.

Врач равговаривает под нос тихим голосом. Складывается такое ощущение, что врач не сильно хочет напрягаться и то услышите ли вы его или нет ее не волнует. Приходилось несколько раз переспрашивать, что явно не радовало врача. Отношение в пациенту желает хотеть лучшего... С самой процедурой всё прошло хорошо. В конце процедуры будучи вся в смазке мне даже не показали где взять салфетки и врача особо не волновало, что они закончились. После процедуры, врач мне сказала прийти на следующий приём и назвала медицинский термин, который я первый раз слышала. Я спросила, что это означает? На что врач начала крутить носом как будто это я училась на гинеколога и должна знать, что это такое. Может мне вас к себе привести на работу и тоже поставить в неудобное положение? После того как я вышла, я заметила что одноразовые салфетки под тело после меня не поменяли и зашел сразу другой человек. После процедуры я чувствовала как будто меня облили чем-то не приятным - плохое настроение на весь день было гарантировано.
Что касается самого помещения - всё выглядит прилично именно поэтому я туда и продолжала ходить.
Я думаю менять гинеколога.

MUDr. Halina Kačinská

Vážená Diana Tsygikal, pokud jsem v tento den nebyla příliš naladěná to se všem pacientkám velice omlouvám. Z odborné stránky jsem nic nezanedbala...Můžete připustit, že lékař je taky člověk a může se mu v životě něco stát? Uvažovala jsem , že v tento den zruším pacientky, protože jsem byla opravdu ve velkém stresu...nakonec jsem to nějak dala a nenechala pacientky bez péče. Děkuji za pochopení.

Perfektní přístup, příjemné jednání a hezké prostředí.
Neuvěřitelně milá doktoka a zároveň profesionál, s její péčí jsem byla 100% spokojena.

• gynekologická onemocnění
  • bolesti v těhotenství
  • patologie těhotenství

• gynekologie a porodnictví

Stáže

• V roce 2008 jsem získala certifikát laktačního poradce od Laktační ligy.
  • V r. 2010 a 2011 jsem absolvovala odbornou stáž v dětské gynekologii pod vedením Prof. MUDr. Jana Hořejšího, DrSc. v Motole

Znalost jazyků

Čeština, Ruština