MUDr.

Halina Kačinská

Gynekolog

128 názorů +přidat

Objednat se 90 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

STOP STAV pro příjem nových pacientů !!!! Vzhledem k velkému počtu pacientek se prodloužila objednací lhůta, proto od 20.04.2018 nové pacientky neregistrujeme. Děkujeme za pochopení. V… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• K
    Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta

Moc dobrý lékař . Moc hodna a umí dělat sve práce . Už chodím k paní Kačinskou 3 roky a už k jinému gynekologu nepůjdu

• E
    Umístění: Gynekologická ambulance- centrum DeltaSlužby: Běžný termín

Rozhodně nejlepší gynekologie kterou jsem zažila. Velmi příjemné prostředí a přístup lékařky. Jediná ordinace kde nemám pocit že jsem na obtíž ale že se mi opravdu věnují.

Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta

K pani doktorce jsem sla, aby nam poradila s otehotnenim.. chvili jsme se pokouseli a nedarilo se.. jeji rada byla jen "Musite soulozit.".. Chovala se arogantne a to ze je muz po rakovine ji uz nezajimalo. Zasla jsem k doktorovi jinemu a ten ihned konal a objednal nas na imunologii.. ted uz vime ze je muz temer neplodny a muzeme zacit resit problem s predstihem... zajima me, kdy bych se takove rady zeptala od pani doktorky... k ni uz radeji nepujdu.. ordinace ale pekna...

• Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta

Laser a moje zkušenost.
    Je to poměrně nová technologie v ordinaci paní doktorky a myslím si, že i v celé Praze. Nechala jsem si zpevnit pánevní dno a jsem více než naprosto spokojena. Zákrok se skládá ze tří návštěv po jednom měsíci a je úplně bezbolestný a neinvazivní. Už po dvou návštěvách jsem pocítila zúžení a pružnost. Kvalita pohlavního styku se hodně zlepšila. Zvýšilo se mi libido. Mám šestileté dítě. Po porodu a během prvních let na mateřské jsem nosila neustále dítě na sobě a cítila jsem diskomfort, občasnou bolest během pohlavního styku a průnik vzduchu. Hledala jsem různé varianty řešení, ale nevěděla jsem, že to může být takto jednoduché. Určitě zákrok doporučuji všem matkám po porodu a těm kdo chtějí zlepšit prožití pohlavního styku.

• Umístění: Gynekologická ambulance- centrum DeltaSlužby: Běžný termín

Paní doktorka je moc milá, usměvavá, ochotná, naslouchající. Jsem velmi spokojená. Vše skvěle funguje. Telefonická domluva, komunikace se sestřičkou, krátké čekání, příjemná ordinace.

• Umístění: Gynekologická ambulance- centrum DeltaSlužby: Běžný termín

Po první návštěvě těžko soudit jaké by probíhalo řešení případných vážnějších problému, ale paní doktorka i sestřička na mě působí velmi mile a profesionálně a jsem ráda, že jsem si vybrala tuhle ordinaci :)

• D
    Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta

Jsem šťastná, že jsem před pár roky našla paní doktorku Kačinskou. Měla jsem letité potíže, se kterými mi jiní gynekologové nebyli schopni pomoci. Naprosto můj problém zanedbali, ignorovali a nevěnovali tomu žádnou pozornost.
    Takže jsem se velmi dlouho zbytečně trápila a byla jsem už opravdu zoufalá. Vystřídala jsem řadu lékařů a nikdo nebyl schopný mi stanovit diagnózu. Až paní doktorka Kačinská mi pomohla můj problém vyřešit. Stanovila diagnózu a nasadila vhodnou léčbu. Byl to boj, ale díky paní doktorce je můj problém vyřešený a já tak mohu žít kvalitnější život.
    Navíc díky úspěšné léčbě jsem rychle otěhotněla. :)
    Také musím zmínit sestřičku, která mě vždy rychle objedná, když je potřeba, poradí a je opravdu moc milá a ochotná. Svou práci dělá opravdu úžasně. S takovým přístupem jsem se ještě nesetkala.
    Děkuji tedy tímto paní doktorce a i sestřičce a všem mohu jen doporučit. :-)

• B
    Umístění: jiné místo

Я була в лікарки вперше,приємно булам здивована.Лікарка є професіонал,проглідка була безолісна,саме лікування є поступне,дуже швидко отримую результати проглідки,за що велике вам спасибі.Ще хочу відзначити надзвичайно приємну сестричку.Лікарку допоручую всім
    P.S.Паціентка.Світлана Бартусік.

Umístění: Gynekologická ambulance- centrum DeltaSlužby: Běžný termín

Paní doktorka je velice ochotná vysvětlit Vám, co máte za problém a jak ho řešit. Snaží se nic nezanedbat a to mě moc těší! Má předchozí doktorka byla příjemná, ale téměř rok mi nedokázala přesně říct, co mě trápí. Neustále do mě sypala prášky, které zabraly, ale po nějakém čase se mi to zase vrátilo. Až paní doktorka Halina mi přišla na to, co to je a okamžitě to začala řešit. Byly to chlamydie, které mě potrápily hodně dlouho, jak fyzicky, tak i psychicky. Můžu jen děkovat tak skvělému lékaři.

K paní doktorce nemám strach přijít a zeptat se.. Doporučuji.

M. M.

Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta

Je to asi snad poprvé, co píšu negativní recenzi, ale bohužel s přístupem paní doktorky jsem nebyla vůbec spokojená a mám to potřebu sdělit ostatním. Paní doktorka je většinou usměvavá a tváří se příjemě, avšak ne když máte skutečný problém, se kterým si evidentně neví rady a nechce to uznat. Mám syndrom polycystických ovarií a na paní doktorku jsem se obrátila s tím že by mi mohla předepsat vhodnou léčbu na základě spousty dobrých názorů na internetu. Vím, že tento syndrom není zas tak jednoduchý úkol pro doktora, ale také vím že se s tím dá poradit. Bohužel jsem s touto doktorkou štěstí neměla. Na základě hormonálních testů mě paní doktorka poslala na endokrinologii. Z enodkrinologie po provedení dalších testů mě však poslali znovu k paní doktorce s tím, že je můj problém spíše gynekologický. Doktorka Kačinská mi na to předepsala hormonální léčbu, která však nezabrala. A také mě poslala k vyživovému poradci, s nimž patrně spolupracuje. Pan poradce mi však nic zásadního a nového neřekl, i když mě návštěva stala 1000 Kč. Tvdil že je můj jídelniček skoro ideální a většinu času mi jen doporučoval potravní doplňky za 5000 Kč měsíčně, od značky s níž evidentně spolupracuje, což mi přišlo docela zvláštní. Po opakované návštěvě paní doktorky jsem dostala další předpis na jiný hormonální přípravek, který mi menstruaci sice vyvolával, ale zároveň velice negativně působil na můj psychologický stav. Když jsem doktorku navštívila znovu pro dálší předpis a sdělila jsem ji tyto informace, provedla mi vyšetření ultrazvukem a řekla, že na léčbu reaguji "špatně". Řekla bych, že se chovala dokonce i nějak útočně, jako kdybych já mohla za to, že její léčba nezabírá. Mám z toho špatný pocit do teď, velice mě toto zarazilo, asi proto mám takovou potřebu to tady napsat. Nepřijde mi to ani etické, ani dokonce i lidské. Navíc u mé poslední návštěvy v místnosti u všech těch zákroků byl přítomný nějaký mě neznámý pan, asi student, co měl praxi. Nikdo se mě nezeptal, jestli mi to nevadí. Ve finále mi veškeré dřív předepsané léky paní doktorka vysadila a řekla že mi napíše doporučení na endokrinologii. Znovu! I když jsem tam už byla a poslali mě zase k ní! Navíc tohle doporučení mi z neznámého důvodu nedala hned a řekla že mi sestřička zavolá až to bude hotové. Bylo to v pondělí, dnes je středa, a pořád nic. Totální zklámání.
    P.S. píšu to tady anonymě ne protože nechci aby paní doktorka poznala, o koho se jedná (ona to pozná podle mého detailního popisu), ale z jiných důvodů.

Halina Kačinská2017-12-04

Dobrý den, děkuji za Váš názor. Váš případ není jednoduchý vzhledem k tomu, že jste prodělala anorexii, po tomto onemocnění bývá opravdu velmi těžce nastartovat cyklus... Poprvé jsem Vás poslala k endokrinologovi pro poruchu štítné žlázy, kde jste obdržela léčbu. Někdy nasazení substituční terapie je dostačující pro úpravu cyklu. A protože ve Vaším případě nebyla odezva při pokusu vyvolat menstruaci gestagenními přípravky, a protože podezřívám že problém je vážnější, jsem Vás znovu odeslala k endokrinologovi ale již s jiným problémem. Pan doktor Karásek je náš nový kolega, nikoliv student. Sestřička určitě každou pacientku o tom informuje. Zprávu k endokrinologovi, jako i dalších asi 20 různých zpráv pro pacientky jsem připravovala dnes v neděli noci, asi kolem 2:00...protože práce je tolik, že nestíhám Vám vydat doporučení během týdne. Tak mrzí mně že jste zklamaná, snad budete spokojená jinde, přeji hodně zdraví.

Zkušenosti a dovednosti

• STOP STAV pro příjem nových pacientů !!!! Vzhledem k velkému počtu pacientek se prodloužila objednací lhůta, proto od 20.04.2018 nové pacientky neregistrujeme. Děkujeme za pochopení.

V roce 2002 jsem absolvovala lékařskou universitu ve městě Lviv na Ukrajině. Po příjezdu do ČR jsem v roce 2005 úspěšně složila aprobační zkoušky na Ministerstvu zdravotnictví a tím získala povolení k vykonání lékařského povolání na území ČR. V oboru gynekologie a porodnictví jsem působila v Motolské nemocnici a v nemocnici v Kladně, dodatečně jsem pracovala v gynekologické ambulanci RHG spol. s. r. o. v Kralupech nad Vltavou a také v Gynoport s.r.o. v Kladně. V r. 2010 a 2011 jsem absolvovala odbornou stáž v dětské gynekologii pod vedením Prof. MUDr. Jana Hořejšího, DrSc. v Motole a poté působila jako dětský gynekolog v Kladenské nemocnici. Od r. 2011 také provádím poradenskou činnost pro dospívající dívky jako člen projektu Prima Gynda. V r. 2012 jsem úspěšně obhájila atestační zkoušky I. a II. stupně v oboru gynekologie a porodnictví.

• gynekologie a porodnictví

Znalost jazyků

• čeština
  • ruština

Stáže

• V roce 2008 jsem získala certifikát laktačního poradce od Laktační ligy.
  • V r. 2010 a 2011 jsem absolvovala odbornou stáž v dětské gynekologii pod vedením Prof. MUDr. Jana Hořejšího, DrSc. v Motole