MUDr.

verifiedCreated with Sketch.

Gynekolog

130 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor 64 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

VE DNECH OD 16.7.2018 DO 20.7.2018 ORDINACE UZAVŘENA Z DŮVODU DOVOLENÉ. STOP STAV pro příjem nových pacientů !!!! Vzhledem k velkému počtu pacientek se prodloužila objednací lhůta,… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• D
    Umístění: Gynekologická ambulance- centrum DeltaSlužby: Běžný termín

Paní doktorku mi doporučila známá,a ne litují že jsem tam za ní šla, korektní a profesionální jednání, paní doktorku mne chválili ještě v čekárně dámy, které k ní chodí už dávno.

• P
    Umístění: Gynekologická ambulance- centrum DeltaSlužby: Běžný termín

super, vše ok, byla jsem spokojená, pi.doktorka se mi maximálně věnovala, nemám žádné připomínky, nemohla jsem si vybrat lépe

• K
    Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta

Moc dobrý lékař . Moc hodna a umí dělat sve práce . Už chodím k paní Kačinskou 3 roky a už k jinému gynekologu nepůjdu

• E
    Umístění: Gynekologická ambulance- centrum DeltaSlužby: Běžný termín

Rozhodně nejlepší gynekologie kterou jsem zažila. Velmi příjemné prostředí a přístup lékařky. Jediná ordinace kde nemám pocit že jsem na obtíž ale že se mi opravdu věnují.

• M
    Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta

K pani doktorce jsem sla, aby nam poradila s otehotnenim.. chvili jsme se pokouseli a nedarilo se.. jeji rada byla jen "Musite soulozit.".. Chovala se arogantne a to ze je muz po rakovine ji uz nezajimalo. Zasla jsem k doktorovi jinemu a ten ihned konal a objednal nas na imunologii.. ted uz vime ze je muz temer neplodny a muzeme zacit resit problem s predstihem... zajima me, kdy bych se takove rady zeptala od pani doktorky... k ni uz radeji nepujdu.. ordinace ale pekna...

• Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta

Laser a moje zkušenost.
    Je to poměrně nová technologie v ordinaci paní doktorky a myslím si, že i v celé Praze. Nechala jsem si zpevnit pánevní dno a jsem více než naprosto spokojena. Zákrok se skládá ze tří návštěv po jednom měsíci a je úplně bezbolestný a neinvazivní. Už po dvou návštěvách jsem pocítila zúžení a pružnost. Kvalita pohlavního styku se hodně zlepšila. Zvýšilo se mi libido. Mám šestileté dítě. Po porodu a během prvních let na mateřské jsem nosila neustále dítě na sobě a cítila jsem diskomfort, občasnou bolest během pohlavního styku a průnik vzduchu. Hledala jsem různé varianty řešení, ale nevěděla jsem, že to může být takto jednoduché. Určitě zákrok doporučuji všem matkám po porodu a těm kdo chtějí zlepšit prožití pohlavního styku.

• Umístění: Gynekologická ambulance- centrum DeltaSlužby: Běžný termín

Paní doktorka je moc milá, usměvavá, ochotná, naslouchající. Jsem velmi spokojená. Vše skvěle funguje. Telefonická domluva, komunikace se sestřičkou, krátké čekání, příjemná ordinace.

• Umístění: Gynekologická ambulance- centrum DeltaSlužby: Běžný termín

Po první návštěvě těžko soudit jaké by probíhalo řešení případných vážnějších problému, ale paní doktorka i sestřička na mě působí velmi mile a profesionálně a jsem ráda, že jsem si vybrala tuhle ordinaci :)

• D
    Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta

Jsem šťastná, že jsem před pár roky našla paní doktorku Kačinskou. Měla jsem letité potíže, se kterými mi jiní gynekologové nebyli schopni pomoci. Naprosto můj problém zanedbali, ignorovali a nevěnovali tomu žádnou pozornost.
    Takže jsem se velmi dlouho zbytečně trápila a byla jsem už opravdu zoufalá. Vystřídala jsem řadu lékařů a nikdo nebyl schopný mi stanovit diagnózu. Až paní doktorka Kačinská mi pomohla můj problém vyřešit. Stanovila diagnózu a nasadila vhodnou léčbu. Byl to boj, ale díky paní doktorce je můj problém vyřešený a já tak mohu žít kvalitnější život.
    Navíc díky úspěšné léčbě jsem rychle otěhotněla. :)
    Také musím zmínit sestřičku, která mě vždy rychle objedná, když je potřeba, poradí a je opravdu moc milá a ochotná. Svou práci dělá opravdu úžasně. S takovým přístupem jsem se ještě nesetkala.
    Děkuji tedy tímto paní doktorce a i sestřičce a všem mohu jen doporučit. :-)

• B
    Umístění: jiné místo

Я була в лікарки вперше,приємно булам здивована.Лікарка є професіонал,проглідка була безолісна,саме лікування є поступне,дуже швидко отримую результати проглідки,за що велике вам спасибі.Ще хочу відзначити надзвичайно приємну сестричку.Лікарку допоручую всім
    P.S.Паціентка.Світлана Бартусік.

Zkušenosti a dovednosti

• VE DNECH OD 16.7.2018 DO 20.7.2018 ORDINACE UZAVŘENA Z DŮVODU DOVOLENÉ.

STOP STAV pro příjem nových pacientů !!!! Vzhledem k velkému počtu pacientek se prodloužila objednací lhůta, proto od 20.04.2018 nové pacientky neregistrujeme. Děkujeme za pochopení.

V roce 2002 jsem absolvovala lékařskou universitu ve městě Lviv na Ukrajině. Po příjezdu do ČR jsem v roce 2005 úspěšně složila aprobační zkoušky na Ministerstvu zdravotnictví a tím získala povolení k vykonání lékařského povolání na území ČR. V oboru gynekologie a porodnictví jsem působila v Motolské nemocnici a v nemocnici v Kladně, dodatečně jsem pracovala v gynekologické ambulanci RHG spol. s. r. o. v Kralupech nad Vltavou a také v Gynoport s.r.o. v Kladně. V r. 2010 a 2011 jsem absolvovala odbornou stáž v dětské gynekologii pod vedením Prof. MUDr. Jana Hořejšího, DrSc. v Motole a poté působila jako dětský gynekolog v Kladenské nemocnici. Od r. 2011 také provádím poradenskou činnost pro dospívající dívky jako člen projektu Prima Gynda. V r. 2012 jsem úspěšně obhájila atestační zkoušky I. a II. stupně v oboru gynekologie a porodnictví.

• gynekologie a porodnictví

Znalost jazyků

• čeština
  • ruština

Stáže

• V roce 2008 jsem získala certifikát laktačního poradce od Laktační ligy.
  • V r. 2010 a 2011 jsem absolvovala odbornou stáž v dětské gynekologii pod vedením Prof. MUDr. Jana Hořejšího, DrSc. v Motole

Nejblížší termíny:

další dny