MUDr.

Halina Kačinská

Gynekolog

STOP STAV pro příjem nových pacientů. Vzhledem k velkému počtu pacientek se prodloužila objednací lhůta, proto od 01.07.2016 nové pacientky neregistrujeme. Děkujeme za pochopení. ... Více

Adresy

Zkušenosti a dovednosti

• STOP STAV pro příjem nových pacientů. Vzhledem k velkému počtu pacientek se prodloužila objednací lhůta, proto od 01.07.2016 nové pacientky neregistrujeme. Děkujeme za pochopení.

V roce 2002 jsem absolvovala lékařskou universitu ve městě Lviv na Ukrajině. Po příjezdu do ČR jsem v roce 2005 úspěšně složila aprobační zkoušky na Ministerstvu zdravotnictví a tím získala povolení k vykonání lékařského povolání na území ČR. V oboru gynekologie a porodnictví jsem působila v Motolské nemocnici a v nemocnici v Kladně, dodatečně jsem pracovala v gynekologické ambulanci RHG spol. s. r. o. v Kralupech nad Vltavou a také v Gynoport s.r.o. v Kladně. V r. 2010 a 2011 jsem absolvovala odbornou stáž v dětské gynekologii pod vedením Prof. MUDr. Jana Hořejšího, DrSc. v Motole a poté působila jako dětský gynekolog v Kladenské nemocnici. Od r. 2011 také provádím poradenskou činnost pro dospívající dívky jako člen projektu Prima Gynda. V r. 2012 jsem úspěšně obhájila atestační zkoušky I. a II. stupně v oboru gynekologie a porodnictví.

• gynekologie a porodnictví

Znalost jazyků

• čeština
  • ruština

Stáže

• V roce 2008 jsem získala certifikát laktačního poradce od Laktační ligy.
  • V r. 2010 a 2011 jsem absolvovala odbornou stáž v dětské gynekologii pod vedením Prof. MUDr. Jana Hořejšího, DrSc. v Motole

Fotografie

Hodnocení pacientů:

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mohu doporučit nejen pro dospělé ženy ale zejm. pro dívky, velmi citlivá a pozorná, velice pečlivá a sestřička také moc hodná a slušná.

• Jako vzdy - nejlepsi. Mohla jsem porovnat jiz nekolik lekaru v Praze, a jen pani doktorka me nekdy velice pomohla, coz nemohli udelat ostatni. Skoro vsichni moje zname a kamaradky jsou jeji pacientky, a vsechny jsou spokojeny. A hlavne ze niceho se u ni nebojim, je vzdy prijemna a pecliva. Doporucuju!!

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Hledala jsem dobrého lékaře velmi dlouho a konečně jsem našla. Paní doktorka je velice příjemná a schopná. Jsem nadšená, že se mi podařilo dostat právě k ní.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka Kačinská je prostě poklad mezi lékaři. Můžete se jí se vším svěřit. Opravdu se o pacienta zajímá. Empatická a vždy s úsměvem na tváří. Vyšetření je pokaždé bezbolestné a pečlivé. Opravdu profesionál.

MUDr. Halina Kačinská2016-12-10

Vřele Vám děkuji, jsem ráda , že se Vám u nás líbí :-)

• Velmi si vážím toho, ze mohu byt pacientkou paní doktorky Kacinske. Nikdy u mne nic nepodcenila, vždy se mi naprosto precizně a především ohleduplné věnovala, cítím se u ni opravdu velmi dobre a ma moji naprostou důvěru. Musím ocenit i praci sestřičky, která vše velmi dobre organizuje a to včetně objednávání, čekací doba je vždy bud žádná a nebo minimální. Sestricka je velmi sikovna i v odberech. Vstřícnost, profesionalita, 5* péče, příjemné prostředí. Ostatní by se měli zde inspirovat.

MUDr. Halina Kačinská2016-12-10

Děkuji Vám, je to od Vás moc milé :-)

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Первоначальное впечатление отличеное, пока не коснулась проблемы. Никакого совета и внимания.
    На вопрос пояаления волос на лице, ответ был, что это особенность вашего организма. И только когда, я получина направление от дерматолога на анализы на гормоны, пани Качинска сказала, что страховка ей это не проплачивает и за меня она платить не будет. Ужас!

MUDr. Halina Kačinská2016-12-10

Bohužel nemůžu ordinovat každé pacientce všechny odběry, které si ona přeje, pokud Vám dermatoložka naordinovala hormonální odběry proč pak Vám je rovnou neudělala? Pokud nemám gynekologický důvod indikovat hormonální rozbor, tak to udělat nesmím...každý odběr musím před pojišťovnou zdůvodnit.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

U paní doktorky jsem byla na vyšetření po delší době,oceňuji její profesionální přístup,důkladné,bezbolestné vyšetření,skvělé prostředí ordinace i čekárny.Jsem velmi spokojena s návštěvou a moc ráda,že jsem si před časem vybrala paní doktorku Kačinskou, i když bydlím v jiném městě.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Je milá, příjemná a hlavně veškeré její vyšetření jsou bezbolestné! Její přístup mi přijde velmi profesionální a vyšetření mi vždy připadá pečlivé. Dřív pro mě návštěva gynekologa představovala nepříjemný zážitek, nyní se dá říci, že se k paní doktorce pokaždé "těším". :-)

• LB

U pani doktorky jsem byla poprve a byla jsem uplne fascinovana profesionalnim pristupem a jak moc hodna byla.. Ordinace je nadherna a pani sestricka je prijemna:) takze vazne super..

• AD

Naprostá spokojenost! Paní doktorka je milá, usměvavá a profesionální. Chodila jsem k ní i v těhotensví. Vždycky mi bylo vše vysvětleno a mohla jsem se na cokoli zeptat. Můžu vřele doporučit! :)