Halina Kačinská ( Markin), gynekolog Praha

MUDr.
Halina Kačinská ( Markin) verifiedCreated with Sketch.

Gynekolog

82 objednaných návštěv během 30 dní

Adres

Praha 6, Žukovského 887/4, centrum Delta B, ordinace 3.28, Praha
Gynekologická ambulance- centrum Delta (umístění)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
608 87.....

Gynekologická operace

Vyšetření prsu

Neplodnost + 11 Více

Gynekologické vyšetření

Vedení těhotenství

Diagnostické vyšetření

STOP STAV pro příjem nových pacientů !!!! Vzhledem k velkému počtu pacientek se prodloužila objednací lhůta, proto od 1.11.2018 nové pacientky neregis...

• gynekologická onemocnění
  • bolesti v těhotenství
  • patologie těhotenství

Znalost jazyků

Čeština, Ruština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta Těhotenská poradna

Dobrý den,
práci paní doktorky z hlediska odbornosti hodnotím dobře, jsem u ní už několik let, 2 těhotenství a nikdy jsem neměla žádný problém.
Co se mi ale značně nelíbí, je čekací doba v čekárně. V průběhu těhotenství jsou kontroly časté a skoro nikdy se nestane, že mě vezme včas. Dokonce ani při objednání na 8 hodin, kdy se začíná ordinovat. Chápu, že někdy je skluz, ale myslím, že si paní doktorka nabrala moc pacientek a teď zkrátka nestíhá. Za poplatky, které se u ní platí, by ale dochvilnost měla být zásadní. Dokonce jsem byla naposledy svědkem, že se přihlašovala nová pacientka, i když na internetu je už nějakou dobu vyhlášen stop stav. Byla bych ráda, kdyby se tohle změnilo.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta Běžný termín

Paní doktorka je přijemná, milá, vysvětlila mi všechno, odpověděla na všechny moje otazky, odcházela jsem v dobré náladě, což pro mě, v 15 tt je velmi důležité. Jsem velmi spokojená, že našla jsem paní doktorku.Určitě ji budu rekomendovat svým známým.
A ještě navíc má příjemnou a miliu asistentku.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní doktorku mi doporučila známá,a ne litují že jsem tam za ní šla, korektní a profesionální jednání, paní doktorku mne chválili ještě v čekárně dámy, které k ní chodí už dávno.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

super, vše ok, byla jsem spokojená, pi.doktorka se mi maximálně věnovala, nemám žádné připomínky, nemohla jsem si vybrat lépe

Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta

Moc dobrý lékař . Moc hodna a umí dělat sve práce . Už chodím k paní Kačinskou 3 roky a už k jinému gynekologu nepůjdu

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Rozhodně nejlepší gynekologie kterou jsem zažila. Velmi příjemné prostředí a přístup lékařky. Jediná ordinace kde nemám pocit že jsem na obtíž ale že se mi opravdu věnují.

Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta

K pani doktorce jsem sla, aby nam poradila s otehotnenim.. chvili jsme se pokouseli a nedarilo se.. jeji rada byla jen "Musite soulozit.".. Chovala se arogantne a to ze je muz po rakovine ji uz nezajimalo. Zasla jsem k doktorovi jinemu a ten ihned konal a objednal nas na imunologii.. ted uz vime ze je muz temer neplodny a muzeme zacit resit problem s predstihem... zajima me, kdy bych se takove rady zeptala od pani doktorky... k ni uz radeji nepujdu.. ordinace ale pekna...

Laser a moje zkušenost.
Je to poměrně nová technologie v ordinaci paní doktorky a myslím si, že i v celé Praze. Nechala jsem si zpevnit pánevní dno a jsem více než naprosto spokojena. Zákrok se skládá ze tří návštěv po jednom měsíci a je úplně bezbolestný a neinvazivní. Už po dvou návštěvách jsem pocítila zúžení a pružnost. Kvalita pohlavního styku se hodně zlepšila. Zvýšilo se mi libido. Mám šestileté dítě. Po porodu a během prvních let na mateřské jsem nosila neustále dítě na sobě a cítila jsem diskomfort, občasnou bolest během pohlavního styku a průnik vzduchu. Hledala jsem různé varianty řešení, ale nevěděla jsem, že to může být takto jednoduché. Určitě zákrok doporučuji všem matkám po porodu a těm kdo chtějí zlepšit prožití pohlavního styku.

Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta Běžný termín

Paní doktorka je moc milá, usměvavá, ochotná, naslouchající. Jsem velmi spokojená. Vše skvěle funguje. Telefonická domluva, komunikace se sestřičkou, krátké čekání, příjemná ordinace.

Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta Běžný termín

Po první návštěvě těžko soudit jaké by probíhalo řešení případných vážnějších problému, ale paní doktorka i sestřička na mě působí velmi mile a profesionálně a jsem ráda, že jsem si vybrala tuhle ordinaci :)

Běžný termín

Vyšetření prsu

Nitroděložní tělísko

Dobrý den,

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

A ještě navíc má příjemnou a miliu asistentku.

Laser a moje zkušenost.

• gynekologická onemocnění
  • bolesti v těhotenství
  • patologie těhotenství

• gynekologie a porodnictví

Stáže

• V roce 2008 jsem získala certifikát laktačního poradce od Laktační ligy.
  • V r. 2010 a 2011 jsem absolvovala odbornou stáž v dětské gynekologii pod vedením Prof. MUDr. Jana Hořejšího, DrSc. v Motole

Znalost jazyků

Čeština, Ruština