Praha 6, Žukovského 887/4, centrum Delta B, ordinace 3.28, Praha 5, Praha
Gynekologická ambulance- centrum Delta (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
608 87.....

Gynekologická operace

Vyšetření prsu

Neplodnost +11 Více

Gynekologické vyšetření

Vedení těhotenství

Diagnostické vyšetření

STOP STAV pro příjem nových klientek k registraci !!!! Neplatí pro estetickou medicinu a ostatní služby. V roce 2002 jsem absolvovala lékařskou uni...

• gynekologická onemocnění
  • bolesti v těhotenství
  • patologie těhotenství

Znalost jazyků

Čeština, Ruština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta Běžný termín

Paní doktorka je velmi milá jen pokud vám nic není, ale jakmile začnete mít zdravotní problémy tak bohužel už tak milá není. Co se týče hormonálních poruch (nepravidelná menstruace apod.), tak paní gynekoložka kromě antikoncepce nic nenabízí. Já i moje kamarádka jsme navíc při poslední návštěvě obě měli tu zkušenost, že se nám paní doktorka snažila vnutit návštěvu u "nutričního specialisty", který bohužel jen tahá z lidí peníze. :-( Já upřímně tedy od paní doktorky odcházím.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. A díky cenným radám a zdravé stravě založenou na zelenině, bílkovinách a vyřazení cukru se mi povedlo vyléčit polycystické vaječníky. A k dnešnímu dni jsem zcela zdravá. :-)

Сегодня я была на очередной профилактической проверке у Галины Качинской. Хочу поделиться своим опытом.

Врач равговаривает под нос тихим голосом. Складывается такое ощущение, что врач не сильно хочет напрягаться и то услышите ли вы его или нет ее не волнует. Приходилось несколько раз переспрашивать, что явно не радовало врача. Отношение в пациенту желает хотеть лучшего... С самой процедурой всё прошло хорошо. В конце процедуры будучи вся в смазке мне даже не показали где взять салфетки и врача особо не волновало, что они закончились. После процедуры, врач мне сказала прийти на следующий приём и назвала медицинский термин, который я первый раз слышала. Я спросила, что это означает? На что врач начала крутить носом как будто это я училась на гинеколога и должна знать, что это такое. Может мне вас к себе привести на работу и тоже поставить в неудобное положение? После того как я вышла, я заметила что одноразовые салфетки под тело после меня не поменяли и зашел сразу другой человек. После процедуры я чувствовала как будто меня облили чем-то не приятным - плохое настроение на весь день было гарантировано.
Что касается самого помещения - всё выглядит прилично именно поэтому я туда и продолжала ходить.
Я думаю менять гинеколога.

MUDr. Halina Kačinská ( Markin)

Vážená Diana Tsygikal, pokud jsem v tento den nebyla příliš naladěná to se všem pacientkám velice omlouvám. Z odborné stránky jsem nic nezanedbala...Můžete připustit, že lékař je taky člověk a může se mu v životě něco stát? Uvažovala jsem , že v tento den zruším pacientky, protože jsem byla opravdu ve velkém stresu...nakonec jsem to nějak dala a nenechala pacientky bez péče. Děkuji za pochopení.

Perfektní přístup, příjemné jednání a hezké prostředí.
Neuvěřitelně milá doktoka a zároveň profesionál, s její péčí jsem byla 100% spokojena.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta Těhotenská poradna

Dobrý den,
práci paní doktorky z hlediska odbornosti hodnotím dobře, jsem u ní už několik let, 2 těhotenství a nikdy jsem neměla žádný problém.
Co se mi ale značně nelíbí, je čekací doba v čekárně. V průběhu těhotenství jsou kontroly časté a skoro nikdy se nestane, že mě vezme včas. Dokonce ani při objednání na 8 hodin, kdy se začíná ordinovat. Chápu, že někdy je skluz, ale myslím, že si paní doktorka nabrala moc pacientek a teď zkrátka nestíhá. Za poplatky, které se u ní platí, by ale dochvilnost měla být zásadní. Dokonce jsem byla naposledy svědkem, že se přihlašovala nová pacientka, i když na internetu je už nějakou dobu vyhlášen stop stav. Byla bych ráda, kdyby se tohle změnilo.

Paní doktorka je přijemná, milá, vysvětlila mi všechno, odpověděla na všechny moje otazky, odcházela jsem v dobré náladě, což pro mě, v 15 tt je velmi důležité. Jsem velmi spokojená, že našla jsem paní doktorku.Určitě ji budu rekomendovat svým známým.
A ještě navíc má příjemnou a miliu asistentku.

Paní doktorku mi doporučila známá,a ne litují že jsem tam za ní šla, korektní a profesionální jednání, paní doktorku mne chválili ještě v čekárně dámy, které k ní chodí už dávno.

super, vše ok, byla jsem spokojená, pi.doktorka se mi maximálně věnovala, nemám žádné připomínky, nemohla jsem si vybrat lépe

Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta

Moc dobrý lékař . Moc hodna a umí dělat sve práce . Už chodím k paní Kačinskou 3 roky a už k jinému gynekologu nepůjdu

Rozhodně nejlepší gynekologie kterou jsem zažila. Velmi příjemné prostředí a přístup lékařky. Jediná ordinace kde nemám pocit že jsem na obtíž ale že se mi opravdu věnují.

Běžný termín

Odborná konzultace

Kardiotokografie plodu u těhotných

Vyšetření močových cest

Gynekologická ambulance- centrum Delta

Я думаю менять гинеколога.

MUDr. Halina Kačinská ( Markin)

Perfektní přístup, příjemné jednání a hezké prostředí.

Dobrý den,

A ještě navíc má příjemnou a miliu asistentku.

Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta

• gynekologická onemocnění
  • bolesti v těhotenství
  • patologie těhotenství

• gynekologie a porodnictví

Stáže

• V roce 2008 jsem získala certifikát laktačního poradce od Laktační ligy.
  • V r. 2010 a 2011 jsem absolvovala odbornou stáž v dětské gynekologii pod vedením Prof. MUDr. Jana Hořejšího, DrSc. v Motole

Znalost jazyků

Čeština, Ruština