Doporučení gynekologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Nové Město pod Smrkem

• „Paní doktorka je velice milá, vstřícná,každým coulem profesionálka. Dokonale vyšetří,doporučí,vyléčí.Mám jen ty nejlepší zkušenosti. Kéž bychom měli více lékařů kteří svým pacientům naslouchají. Více

Žitavská 4, Liberec Mapa

PELARGYN s.r.o.

• „Nesmírně vstřícná a ochotná paní doktorka, která pomůže a umí si poradit v nestandardní situaci. Vřele doporučuji a zároveň jí tímto znovu moc děkuji. Více

Rumjancevova, Liberec Mapa

• „K panu doktorovi nechodím,ale byla jsem u něj na 3d ultrazvuku a před 8 lety na screeningu v Gennetu a musím říct,že za mě je to sympaťák,ukázal mi co mohl a byl velmi povídavý a přátelský,sestřička totéž...já jsem byla velmi spokojená...šla jsem hned,žádná čekačka,za mě super přístup... Více

GENNET, s.r.o.

• „K paní doktorce Bayerové chodím již téměř 30 let a neměnila bych. Paní doktorka je milá, vstřícná a profesionální, zrovna tak u sestry bylo vždy vše tak, jak má být. Velmi si toho vážím. Více

Žitavská 4, Liberec Mapa

MUDr. Alena Bayerová

• „Chci touto cestou poděkovat MUDr.Jiřímu Richterovi, ke kterému chodím již řadu let. Při běžné prohlídce mi pan doktor zjistil problém, který vyžadoval rychlou operaci. Jelikož mi je již 63 let, byla jsem touto situací dost zaskočena.Díky odbornému vysvětlení a ujištění,že operaci sám provede jsem ihned souhlasila s nejbližším termínem a nástupem na gynekologické oddělení do Frýdlantu v Čechách. Nyní jsem již dva týdny po operaci a cítím se výborně. Pan doktor je velmi svědomitý a lidský. Mám k němu absolutní důvěru. Nesmím zapomenout na sestřičku, která je milá, ochotná a velmi pečlivá. Společně tvoří profesionální tým. Oběma moc děkuji a vřele jejich péči doporučuji!!! Na závěr bych chtěla pacientkám, které před operací pročítají internet, dát malou, ale užitečnou radu. Důvěřujte svému lékaři a neřiďte se internetem. Jen Váš lékař zná Vaše tělo a ví jak Vám pomoci. Více

Soukenné náměstí 121/1, Liberec Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Příjemná, milá a pečlivá.... opravdu radost k ní chodit. Chodím k ní v Gennetu a vždy jsem se cítila velmi dobře. Všechno mi ukázala, vysvětlila. Jedině doporučuji!!! Více

GENNET, s.r.o.

• „úžasný lékař, milí citliví, opatrný. Vždy mě vyléčil i z opakovaných zánětů, či vážnějších nemocí. Bezpodmínečně nejlepší lékař, kterého si žena může přát. Více

Vaňkova 226, Nové Město pod Smrkem Mapa

• „Moc milá pani doktorka,nejsem jednoduchý pacient,po spoustě operací.Vždy probere alternativy,pro a proti,zároveň vyslechne.Podpoří i psychicky.Je přímá a férova.Věřím,že tentokrat se mimča dočkáme a bude to vaše veliká zásluha.Jste profik. Více

GENNET, s.r.o.

• „K paní doktorce chodím od svých 16ti let a jsem max. spokojená. Celé mé těhotenství proběhlo bez problémů, byla ve všem stoprocentní. Vyloženě nutí do kontrol, což mě vyhovuje, jsem na lékaře lajdák :-) Máme v rodině rakovinu děl. čípku, už jsem byla i na zákroku a vše v pořádku, hrozně pečlivá. Více

nám. Sokolovské 261/17, Liberec Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „proč si tu každý stěžuje na paní doktorku a přitom má anonymní profil? opravdu vás některé dámy nechápu. k paní doktorce chodím dlouho-a kdykoliv byl problém, stačilo se stavit a říct co a jak. nikdy jsem nezažila špinavou ordinaci ani zakouřenou místnost u sestřičky nebo čekárnu a i kdyby-je to jen její věc. kdykoliv jsem si vzpoměla že bych chtěla změnit antikoncepci-nebyl jediný problém, ani ultrazvuk, odběry krve kvůli zjištění těhotenství. znám velmi vřelý přístup, úsměv na rtech i v těch nejhorších chvílích... znám kamarádku která přes většinu negativních příspěvků porodila zdravého chlapečka takže se některé zamyslete nad čím co píšete... Více

Polní 175, Chrastava Mapa

(zdravotní středisko) č.d. 252, Harrachov Mapa