Gynekolog

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • „K panu doktorovi chodím necelý rok, nemůžu si na nic stěžovat. A paní sestřička velice hodná a příjemná.

Chodovická 10/484, Praha Mapa

GYNOSAN, s.r.o.

• „jsem s paní doktorkou hodně spokojená.Nikdy jsem s ní neměla jediný problém,pokaždé mi ochotně pomohla,poradila,uklidnila.Při jakýchkoliv potížích vždy vyléčila,nikdy nic nepodcenila.Přístup profesionální,přihlásím k ní ráda své 2 dcery. Více

U Nemocnice 980, Valašské Meziříčí Mapa

Ordinace gynekologa

• Střelniční 19/267 (při vlakovém nádraží, naproti hotelu Piast), Český Těšín Mapa

GynPro s.r.o

• „S ordinací jsem byla maximálně spokojena , jak paní doktorka tak sestřičky milé , ochotné. Žádná dlouhá čekací doba , na čas který jsem byla objednána mě přijali. Samostatné vyšetření taky super vše od paní doktorky vysvětleno prostě spokojenost. Už se těším na další návštěvu. Více

Ostrava - Hrabůvka, Dr. Martínka 7, Ostrava Mapa

FETMED

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Pan doktor a jeho úžasné sestřičky jsou opravdovým darem pro všechny ženy. Všichni tři jsou neuvěřitelně milí, vstřícní a příjemní. Pan doktor trpělivě odpovídá na všechny dotazy, vše srozumitelně vysvětlí. Opravdu jsem za něj neskutečně vděčná. Více

Pražská 71, České Budějovice Mapa

Gyn Nest CB s.r.o.

• „Paní doktorka i sestřička moc milé, ochotné, profesionální. Lidské a normální :) Moc hezká ordinace. Vždy mám pocit, že se mi obě maximálně věnují. Více

Švermova 144/16, Liberec Mapa

Gynekologická ambulance MUDr. Petra Svátková SVAGYN s.r.o

• „Pana doktora znam uz od svych 14let a jsem velice spokojena je vstricny a velice hodny .Diky panu doktorovi mam tri krasne deti a pana doktora bych mohla jen doporucit. Na pana doktora nedam dopustit kdyz me rekli ze po zanedbanem zanetu nebudu mc mit deti tak jsem zacala chodit k panu doktorovi M.Kosovi a ejhle mam tri zdrave deti opravdu je to kapacita. Kez by takovych bylo vic. Více

Pod Marjánkou 1906/12, Praha Mapa

Gynekologie Marjánka

• „K panu doktorovi už chodím hezkou řádku let a vždy jsem byla nadmíru spokojená.Nejste jen skvělý lékař,ale i člověk,děkuji. Více

Dlouhá tř. 83, Havířov Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „K paní doktorce Baňochové chodím už 20 let. Má nejen vysoce profesionální přístup, ale je velmi příjemná, empatická a vždy mi velmi dobře poradila. Je velmi citlivá při vyšetřování a mám pouze pozitivní zkušenosti. Jsem velmi ráda, že jsem měla to štěstí, najít si tak skvělou gynekoložku. Přeji paní doktorce pevné zdraví, aby ještě dlouho, dlouho ordinovala. Více

Jiráskova 9, Brno Mapa

Gynfit s.r.o.

• „Poprvé jsem byla u pana doktora Malíka. Byla jsem dost nervózní, co mě čeká . Pan doktor vše vysvětlil a v podstatě jsem vše zvládla. Takových lékařů si moc vážím , hlavně za přístup k pacientovi. Moc děkuji za jeho doporučení. Více

Masarykovo nám.20, Ostrava Mapa

Malík-gynekologie a porodnictví s.r.o.

Markvartovická 1200, Ludgeřovice Mapa

Malík-gynekologie a porodnictví s.r.o.

• „Velmi příjemná paní doktorka. Ráda poradí, vše vysvětlí. Nemám co vytknout, více takových doktorů. Vřele doporučuji!

Nám. Jana Zajíce 6, Vítkov Mapa

Praktický lékař gynekolog

Partyzánská 229, Budišov nad Budišovkou Mapa

• „Skvělá paní doktorka, chodím k ní už několik let. Díky ní jsem těhotenství prožila naprosto bez obav. Vše vysvětlí, snaží se pomoci, je profesionální, moc milá a vstřícná. Více

Apolinářská 18, Praha Nusle, Praha Mapa

Nemocnice u Apolináře