Gelena Dymova, zubař Praha

Zubař přijímá nové pacienty

12 objednaných návštěv během 30 dní

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 3 Více
224 23.....

Implantáty • 25 000 Kč

Ošetření kořenových kanálků • od 1 500 kč

Dentalní hygiena+ AIR-Flow(pískování) • od 1 500 kč +19 Více

Běžný termín

Domací bělení jedna čelíst(bělící gel a individuálně zhotovený nosic • od 2 500 kč

Ošetření zubního kazů(fotokompozit) • od 1 700 kč

- Sankt-Peterburgska statní lékařská univerzita (Sankt-Peterburg, Rusko), 1998-2003 - Atestace v oboru ”Stomatologie” 2003-2004 - Moskevská státní l...

• bolesti zubů
  • zubní kaz
  • citlivost zubů

Ukončené školy

• Sankt-Peterburgska statní lékařská univerzita

Znalost jazyků

Ruština, Čeština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Perlan Dental Clinic, s.r.o. Dentální hygiena

Paní doktorka je naprosto úžasná! V krátkosti odhalí problém, pojmenuje ho a navrhne řešení. Po odsouhlasení klientem ho hned realizuje. Ošetření bylo nesmírně precizní a k tomu bezbolestné. Vysoká odbornost lékařky, skvělý přístup ke klientovi, laskavá a pohodová sestřička pro mě dohromady vytvářejí unikum, které jsem dlouho nezažila a které nesmírně oceňuji. Do takové ordinace se dokonce napříště už těším.

Umístění: Perlan Dental Clinic, s.r.o. Běžný termín

Profesionální péče, maximální informovanost, prostě vše perfektní, takový přístup dneska by jste pohledali. Myslím, že ne jen lékařka, ale i sestra zaslouží můj obdiv! Syn s autismem, ale přesto se snažili najít čas mu všechno vysvětlit, ukázat. Hledali jsme dle recenzí, náš zubař ho odmítl již nadále evidovat, neboť "má strach", neví jak s ním mluvit, apod. Takže za nás paní Dr. nikdy nevyměníme!!! Moc DĚKUJEME za moc vřelé přijetí a přeji hodně pacientů bez kazů!

Umístění: Perlan Dental Clinic, s.r.o. Běžný termín

U paní doktorky jsem byla na první návštěvě , je moc hodná a stejně tak i sestřička. Velice mě potěšilo,že u ní nemusím mít z ničeho strach,tak snad to tak bude i nadále :)

Umístění: Perlan Dental Clinic, s.r.o. Běžný termín

Fantastická paní doktorka! Moc milá a šikovná. Perfektně si poradila s naším hysterickým klukem. 100% doporučuji.

Umístění: Perlan Dental Clinic, s.r.o.

Paní doktorku vřele doporučuji.
Zuby mi opravuje bezbolestně a precizně. Je znát, že ji práce baví a že ví, co dělá.
Už se těším, až bude všechno hotovo a lidé mi budou závidět krásné bílé zuby bez kazů! Kdyby jenom věděli...

A že to něco stojí? Stojí, no. A on snad někdo opravuje auta nebo domy zadarmo? A že používá to nejlepší? Používá. A jsem za to rád a je to také jeden z důvodů, proč jsem si ji vybral a zůstal.
Jen té lhostejnosti jsem si u paní doktorky nikdy nevšiml - budu tam patrně muset ještě párkrát zajít :) :)

K paní doktorce jsem začala chodit před rokem a nemyslela jsem, že kdy k zubaři budu chodit beze strachu. Ošetření je vždy bezbolestné, výplně zubů jsou provedené tak precizně, že jsou k nerozeznání od zdravých zubů. Paní doktorka je vždy lidská a v ordinaci i díky milé a vždy dobře naladěné sestřičce panuje příjemná atmosféra. Chtěla bych jim oběma moc poděkovat a tuto ordinaci můžu jen doporučit!

I přes svou panickou hrůzu jsem maximálně spokojená! Bolavé polorozpadlé osmičky se bezbolestně zbavila za 10 vteřin. O šetrnosti při píchání injekcí nemluvě! Paní doktorka se skvělou sestrou tvoří super lidský příjemný tým!!

Lidská a ochotná paní doktorka. Trpěla jsem velkým strachem z ošetření, ale i před velmi citlivé nervy jsem ošetření zvládla a ani tolik nebolelo :-). Věřím, že po všech ošetřeních, které mám naplánované, se zbavím strachu ze zubařů :-). Určitě palec nahoru a již jsem její ordinaci doporučila dále.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Super! Ordinace primo v centru a cista. Pani doktorka i sestricka profesionalni jak ma byt. Velmi rychle objednani. Dekuji a prijdu opet.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Perfektní, profesionální a lidský přístup. Velmi milá a ochotná. Par Excellance!!!. Navíc se jí podařilo zbavit mě chorobného strachu ze zubaře. Prostě až mě zase chytí zuby, vím kam jít. I kdybych měl čekat celou noc na schodech. Vřele doporučuji. To samé platí i o sestřičce. Moc milá a ochotná. Co obzvlášť oceňuji je, že vás dokážou rozesmát i při extrakci zubů. Ani o tom nevíte a zub je pryč. Takové lékařky a sestřičky platit zlatem.

Implantáty

25 000 Kč

25 000 Kč

Ošetření kořenových kanálků

Dentalní hygiena+ AIR-Flow(pískování)

Běžný termín

Perlan Dental Clinic, s.r.o.

Domací bělení jedna čelíst(bělící gel a individuálně zhotovený nosic

od 2 500 kč

Dentální hygiena

Můstky

Zubní výplně

Perlan Dental Clinic, s.r.o.

Částečné a celkové snímací náhrady

Korunky

Komplikovaná extrakce

Augmentace alveolarní kosti

Bílé výplně

Preventivní vyšetření dutin ústní

Umístění: Perlan Dental Clinic, s.r.o. Běžný termín

Umístění: Perlan Dental Clinic, s.r.o.

Paní doktorku vřele doporučuji.

• bolesti zubů
  • zubní kaz