Gelena Dymova, zubař Praha

Zubař přijímá nové pacienty

11 objednaných návštěv během 30 dní

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 3 Více
224 23.....

Implantáty • 25 000 Kč

Ošetření kořenových kanálků • od 1 500 kč

Dentalní hygiena+ AIR-Flow(pískování) • od 1 500 kč +19 Více

Běžný termín

Domací bělení jedna čelíst(bělící gel a individuálně zhotovený nosic • od 2 500 kč

Ošetření zubního kazů(fotokompozit) • od 1 700 kč

- Sankt-Peterburgska statní lékařská univerzita (Sankt-Peterburg, Rusko), 1998-2003 - Atestace v oboru ”Stomatologie” 2003-2004 - Moskevská státní l...

• bolesti zubů
  • zubní kaz
  • citlivost zubů

Ukončené školy

• Sankt-Peterburgska statní lékařská univerzita

Znalost jazyků

Ruština, Čeština

U paní lékařky jsem byl předminulý rok. Sondou mi nalezla šest kazů, což se mi nezdálo, a nenabízela možnost amalgámových plomb, což bylo mimo mé finanční možnosti. Jejich kontroverze jsem si vědom, a je na každém lékaři, jak v tomto bude postupovat. Nicméně takto motivován jsem šel k jinému zubaři, který tyto kazy nenašel. Nechtěl jsem hodnotit její práci, když jsem sám laik a různé obtíže se mohou u zubů objevit až s odstupem. Nakonec však mi všech šest zubů zůstalo bez jakéhokoliv vrtání a kazy jsem v nich neměl. Kdybych takto zbytečné zákroky podstupoval, byla by to hrůza. Dvě hvězdičky nicméně dávám protože já jsem naopak podle pocitu přesvědčoval paní doktorku, že mám problém s jiným zubem, který byl zdravý, a jako takový jej vyhodnotila.

Č
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dobrý den, to co jsem zažila v ordinaci p. doktorky, se mi teda ještě nestalo. Víc mi najevo svojí lhostejnost dát opravdu nemohla. Za prvé sem teda rozhodně nepočítala, že když jde člověk na první návštěvu do ordinace tak, že se lékař nebude vůbec zajímat o pacienta, ale zeptá se na základní věci nebo, projeví alespoň nějaký zájem a potom koukne, co a jak a případně se domluví na nějakém postupu, když je co k řešení. A ne že přijdu, hned mě položí na lehátku, otevřu pusu a uz mám puse pomalu injekci na umrtvení a vytrženou 8. Nezlobte se na mě, ale myslím si, že na takovou věc se potřebuje člověk morálně připravit. Dále .. Absolutní nezájem o pacienta a ještě k tomu si přede mnou paní doktorka v klidu vyřizovala osobní záležitosti na facebooku, který měla ještě k tomu puštěný na hlas, což byl opravdu vrchol A navíc za celou prohlídku z ní vypadly asi 2 věty + pozdrav. A také mne překvapilo, že je schopná naordinovat chirurgické vyříznutí zubu bez potřebného rentgenu, jen pomocí zraku zkontrolovat zarostlou osmičku je mazec. Celkově jsem si v ordinaci připadala jak nějaký vetřelec, který obtěžuje paní doktorku, že vůbec přišel. Když někoho nebaví jeho práce tak at ji nedělá.Musím říct, že jsem opravdu velmi zklamaná a nikdy sem nic takového nezažila a rozhodně nikomu nedoporučuji !!!!!!!

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Doktorka říkala že bude dělat špatně když uhradi pojištění, ale když ji zaplatim peníze tak ja budu mit dobře ošetřené zuby. To uz není lékař a podnikatel.

Dobrý den,
reakce není příliš konkrétní, ale vysvětlím na příkladu, proč neprovádím některé zákroky a preferuji kvalitnější, které ovšem bohužel pojišťovny nehradí.

Například ošetření kanálků. Pojišťovny hradí pouze ruční čištění kanálků, ale tento postup není spolehlivý. Ručně kanálek nikdy nevyčistíte tak, jako při použití jednorázového strojku (roztáhne kanálky, přesně změří délku kanálků). Ruční čištění pojišťovny hradí částkou 200,- Kč, čistění rotačním nástrojem s nástavcem na jedno použití stojí 1500,- Kč.
I přesto si myslím, že se vyplatí tuto částku investovat, protože dlouhodobý efekt je nesrovnatelný. Při ručním čištění nikdy nedosáhnete tak kvalitního vyčištění, nepodaří se vám kanálek vyčistit až do úplného konce. Hrozí opakovaní zánětů i vznik zánětu přímo v kosti, protože v kanálku zůstane infekce. Z těchto důvodů preferuji kvalitní lékařskou péči a mohu jen litovat, že pojišťovny šetří na nesprávném místě a svým způsobem nutí lékaře poskytovat nekvalitní péči.

Dobrý den. Recenze moc nepíšu a negativní vůbec, ale o tohle se s Vámi chci podělit. Doporučuji Vám všem, kteří si čtou tuto recenzi a přemýšlí o návštěvě paní zubařky
Geleny Dymove, aby si našli jiného zubního lékaře. Za paní zubařkou jsem se vydal kvůli mé stávající zubařce. Měl jsem takový divný pocit, tak jsem si chtěl ověřit zda má zubařka odvádí svojí práci na úrovni. Hledal jsem podle recenzí na internetu a rozhodl se pro tuto zubařku. Paní zubařka mě objednala v brzkém termínu. Po příchodu jsem přišel do běžně vyhlížející čekárny, kde jsou na stole časopisy pro různé povahy lidí a automat na vodu, které dodávají firmy. Po krátkém čekání mě vzala na sál ,kde jsem jí pověděl o svých problémech. Položila si mě na lehátku do skoro vodorovné pozice a začala mi kontrolovat ústa. Po dokončení a poklepání na všechny zuby, kdy odříkávala a její kolega (mladý kluk ,který má dobrou učitelku) si zapisoval: sedmička - plomba, šestka - kaz atd., mi napočítala 11. kazů! S tím že nahoře mohu přijít o jedničky i dvojky zuby, pokud se to nezačne rychle řešit.

Ptám se jí: Opravdu mám tak špatné zuby? Dr: Ano velice špatné. Ty horní jsou na tom opravdu špatně a dolní jsou na tom o něco lépe. Tak jsem se vyděsil a zlobil se na mojí zubařku.
Později mi řekla, jak by dále postupovala a kolik to bude stát. Za jeden zub mi řekla od 1.700,-Kč až 2.000,-Kč.
Byl jsem vystrašený a souhlasil jsem s objednáním v nejbližším možném termínu s tím, že zuby začne dávat do pořádku a že mě to vyjde na cca 20.000.-Kč.

Byl jsem z toho opravdu v šoku a dělalo mi to starosti. Začal jsem se o to více zajímat a nakonec se rozhodl ještě pro jednu návštěvu u jiného, velmi dobře hodnoceného pana zubaře. Pan zubař mě ošetřil a to co přišlo potom mě velmi překvapilo. Pan zubař napočítal jen 3. kazy. blízko sebe a jeden z nich byl dokonce pod plombou. Nevěřícně jsem se ujišťoval, zda je to pravda a ujišťoval mně, že to pravda je. K paní zubařce jsem měl jít druhý den. Měla mi vrtat dva zdravé zuby, za které bych zaplatil cca 4000,-Kč. ,,povídala že ty horní přední zuby, by byly o ,,NĚCO,, dražší. Pokud bych nevyhledal pana zubaře, tak jsem byl rozhodnutý, nechat si opravovat 4. zdravé zuby v hodnotě cca 8000,-Kč a to nemluvím o zbylých kazech, které ani nemám. Doufám že moje recenze ochrání lidi od jednání, kterého se mi dostalo a nadále nebude opravovat zdravé zuby a strašit lidi. Přeji Vám jen to nejlepší. KaraHiri

Gelena Dymova

Dobrý den pane Šupolo, velice mě mrzí Vaše jednání, s mým ošetřením a stanovením diagnozy i přes Váš názor stále souhlasím. Nemám pocit pochybení, zuby jsem Vám zkontrolovala správně. Žádný zub jsme Vám neopravovali, pouze jsme Vám přednesli předběžnou kalkulaci ohledně bílých výplní a je už na Vás pokud se to rozhodnete podstoupit. Navíc jak zmiňujete problém se svými předními zuby, spíše jsem Vám chtěla ušetřit peníze, protože kdybych chtěla, jak říkáte na Vás vydělat peníze, stačilo by ještě nějakou dobu počkat, nepospíchat a už by se musela na zubech provádět endodoncie, což by bylo mnohem více penežně náročné. Myslím si, že není správné nařknout mě z něčeho takového, pokud na to nemáte žádné důkazy. A nezlobte se na mě, ale to, že jste byl u nějakého jiného stomatologa, u kterého ani neuvádíte jméno pro mě jako důkaz mého podle Vás špatného ošetření nestačí. Pokud chcete psát něco takového, dojděte si na stomatologickou komoru a dodejte důkazný papír o mém pochybení. MUDr. Dymová

Implantáty

25 000 Kč

25 000 Kč

Ošetření kořenových kanálků

Dentalní hygiena+ AIR-Flow(pískování)

Běžný termín

Perlan Dental Clinic, s.r.o.

Domací bělení jedna čelíst(bělící gel a individuálně zhotovený nosic

od 2 500 kč

Dentální hygiena

Můstky

Zubní výplně

Perlan Dental Clinic, s.r.o.

Částečné a celkové snímací náhrady

Korunky

Komplikovaná extrakce