Gastroenterolog, Praha 3, Praha

• Gastroenterolog, Internista

„U pana doktora jsem dnes byla na biopsii ze žaludku. Byla jsem nadmíru spokojena. Pan doktor i sestřička byli naprosto profesionální a milí. Vše mi vysvětlili a díky poskytnutým doporučením byl celý zákrok rychlý a bezproblémový. Lékaře plně doporučuji. Více

Hvězdova 1601, Praha Mapa

Poliklinika Medicina Plus

• „Souhlasím s předcházejícími pozitivními nazory. Pan doktor sice moje problémy s žaludkem dosud nevyresil (po cca 5 letech lecby) ale stejně mám pocit, ze děla, co muže. Více

Jabloňová 2992/8, Praha Mapa

Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o.

• „Paní doktorka je milá a sympatická dáma s velmi lidským přístupem, takže i tak nepříjemná vyšetření, jako jsou gastroskopie a kolonoskopie se u ní dají bez problémů vydržet. Zrovna tak milá, hodná a šikovná je i její sestřička. Sama jsem u paní doktorky absolvovala 4x gastroskopii, můj muž 1x kolonoskopii a oba jsme byli za úžasný přístup paní doktorky i její sestřičky vděční. Vyšetření byla provedena velmi šetrně a rychle, bez nejmenších následků, žádná bolest. Je pravda, že paní doktorka se snaží pacienta uklidnit spíše slovy, než aby do něho "napouštěla" uklidňující prostředky, to ale nepovažuji za negativum. Naopak - dobré, uklidňující slovo funguje často lépe, než chemie, navíc je člověk tím pádem hned po vyšetření plně použitelný, může odjet sám autem, a to třeba rovnou do práce. Myslím, že chemie se do nás za život dostane tolik, že pokud to není nezbytně nutné, je dobré se jí vyhnout. Pokud jde o paní na recepci, je poněkud zmatenější, ale to mě nikdy nijak nevykolejilo - prostě s ní vyřídím to nejnutnější a dál si jí nevšímám. Paní doktorka ale bohužel odchází do důchodu a pro případná příští vyšetření si budeme muset hledat jiného gastroenterologa... Více

Kosmická 537, Praha Mapa

Interga, s. r. o.

1 názor

Národní 9/1010, Praha Mapa

Gastroenterologie

• „Po roce běhání s teď 3letou dcerou, která mela kolikove stavy, a nezkutecne bolesti nám paní dr. pomohla..... Predvojem byla hospitalizace v FN Motol dětská chirurgie a starost všech dr. hlavně dr. Šimsove, která se námi opravdu zabývala, dala svůj osobní tel. Se slovy volejte kdykoliv :) Mohu jen doporučit dětskou chirurgii, kam za námi paní dr. Durilova přišla. Ji jako jedinou napadla intolerance laktózy, která se nám po vysazení potvrdila. Malá je bez problémů a konečně zase spokojené usměvavé dítě. Více

V Úvalu 84, Praha Mapa

Gastroenterolog

Italská 560/37, Praha Mapa

Nemocnice s poliklinikou Praha Italská

Vančurova 1548, Kladno Mapa

Oblastní nemocnice Kladno, a.s.

U nemocnice , Praha Mapa

VFN Praha 2, Karlovo n.