Gastroenterolog, Praha 3, Praha

• Gastroenterolog, Internista,…  Diagnostik Více

1 názor

„Dostala jsem se k němu na doporučení svého praktického lékaře a jsem velmi spokojená. Objevil chybu v měření štítné žlázy z odd. endokrinologie, tím mě dostal z infarktové situace, neboť mi bylo stále říkáno, že má štítnou žlázu v pořádku a přitom jsem se dva roky dusila tlakem v krku. Využívám možnosti preventivního sono vyšetření prsou. Oceňuji, že dodržuje termín objednání, většinou nečekám. Když je akutní problém, má velmi krátké objednací lhůty. Více

Seydlerova 2451, Praha Mapa

Radiodiagnostika - sonografie

1 názor

„Paní doktorka je příjemná, vše potřebné objasní a snaží se nestresovat pacienty. Byla mi doporučena z dětské gastroenterologie a jsem ráda že jsem k ní přešla. Jediné mínus je to, že v této ambulantní ordinaci jsou delší objednací doby. Doporučuji Vendy Více

Vídeňská 800, Praha Mapa

Fakultní Thomayerova nemocnice s pol.

• „Profesionální,vstřícný a velice trpělivý přístup. Dcera (3,5 roku) poprvé neplakala a nebránila se vyšetření. Po odchodu z ordinace jsem měla pocit, že jsme konečně na správném místě. Doporučuji Více

Vídeňská 800, Praha Mapa

Thomayerova nemocnice

1 názor

„Samostatný zákrok, který trvá jen pár minut, prostředí, přístup vše perfektní. Pan doktor a také paní sestřička - profesionální, milé, vstřícné. Více

Roentgenova 2/37, Praha Mapa

Nemocnice Na Homolce

1 názor

„Velice milý a vstřícný lékař, který se opravdu pacientům věnuje na maximum. Navštěvuji ho několik let a vždy vše pečlivě vyšetří a nasadí léčbu, která brzy zabere. Např. endoskopie s biopsií je u měj hotová za kratičkou chvilku, má zlaté ručičky (opakovaně několikrát, jednou jsem byla jinde a nedá se vůbec srovnat - jinam než k panu asistentovi bych už nešla). Moooooooc doporučuji, jeden z mála lékařů, kterým věřím a dle odposlechu názorů ostatních pacientů v čekárně nejsem sama.Šárka Více

U Nemocnice 2, Praha Mapa

Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

1 názor

„Paní doktorka je profesional na špičkové úrovni,jak v oboru tak v přístupu k pacientům. CHci jí touto cestou poděkovat za příkladnou péči. M.Háša. Praha 25.8.2012 Více

Roentgenova 2/37, Praha Mapa

Nemocnice Na Homolce

1 názor

„Pan doktor už dva roky léčí moji dceru s vážnou diagnozou. Je moc ochotný, milý a vstřícný. Vše trpělivě vysvětlí a co se týká odbornosti, nemohli jsme si vybrat lépe...pro nás je nejlepší dětský lékař, děkujeme... Více

V Úvalu 84, Praha Mapa

FNM dětska gastroenterologie

• „Velmi výborná a objetavá doktorka. Vřele doporučuji. vyslechne, vyšetří a doporučí jen to nejlepší. Jsem s paní Machkovou velmi spokojená Více

Jankovcova 1569/2c, Praha Mapa

ISCARE Klinické centrum

1 názor

„Já k pani MUDr Lochmanové chodím již 6 rok a jsem velice spokojen. Děkuji moc Rudolf Dolejš. Více

V Úvalu 1/84, Praha Mapa

Fakultní nemocnice v Motole, LDN

1 názor

„U pana primáře jsem byla na kolonoskopii, které jsem se velmi bála. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup i vstřícné chování sestřičky. Vše mi bylo vysvětleno a měla jsem pocit, ze úroveň pece i komunikace je zde nadstandardní. Více

• Gastroenterolog, Praktický l… ékař, Internista Více

1 názor

„Paní doktorka Pavlíčková je velmi svědomitá a pečlivá lékařka.Každému se snaží s úsměvem pomoci a najít nejlepší léčbu.Děkuji Vlková B. Více

Kosmická 537, Praha Mapa

INTERGA spol. s r.o.

• „Čest a sláva tomuto veleznámému zasloužilému gastroenterologovi, zvláště pak pro jeho neskutečné charisma a vždy dobré naložení! Škoda, že už údajně odchází do penze! Bohu díky za něj a jeho nevyčíslitelné zásluhy! Více

Praha Mapa

• „Chodím k paní doktorce už léta a za tu dobu si nemohu na nic a nikoho stěžovat. Jak ona, tak její sestra (bohužel už bývalá) byly velmi příjemné a milé a dokonce i takový zákrok jako kolonoskopie se dal pod jejich vedením vydržet. I když jsem zazmatkovala a dala si díky astmatu ne zcela vhodnou anestezii, pomohly mi překonat moje problémy s dýcháním a vyšetření bylo dokončeno v pohodě. Více

Cimburkova 31/407, Praha Mapa

Ambulantní gastroenterologie

1 názor

„Paní doktorka mě prováděla kolonoskopii a velice oceňuji empatický přístup, a komunikativnost během vyšetření i po něm. Vyšetření proběhlo bez sedace, která mi byla včas nabízena. Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

1 názor

„Velmi milý a inteligentní lékař. Velmi podrobně, ale zároveň i srozumitelně, mi vysvětlil můj zdravotní stav. Velmi lidský přístup, ve kterém se odráží léta praxe, dělá z pana Marečka velmi dobrého lékaře. Více

Politických vězňů 40, Beroun Mapa

Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

1 názor

„Paní doktorka je opravdu úžasná, kvůli zdravotním problémům jsem ji musel během 2 let navštívit 8x a udělal maximum, aby mi. Zpříjemnila nepříjemnou léčbu, vše mi vysvětlovala, vždy byla milá, je. Ochotná o problému diskutovat, moje zdravotní problémy vyřešila a moc jí díky za to! Opravdový profík Více

1 názor

„Dnes jsem podstoupila fibroskopii u pana doktora Vávry. I přes určité obavy ze zákroku vyšetření proběhlo velmi rychle a šetrně. Oceňuji vřelý a lidský přístup pana doktora a skvělou podporu sestřičky. Více

Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha Mapa

Poliklinika pod Marjánkou

• Gastroenterolog, Praktický l… ékař, Gynekolog Více

Chemická 952, Praha Mapa

Zdravotní středisko Puls

• Gastroenterolog

„Velmi dobrá lékařka ovládající dokonale nejen gastroenterologii, ale i další souvislosti navazujících oborů medicíny i farmakologie. Je ochotná, věnuje pacientům dost času a umí dobře poradit. Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• „Paní doktorka je nejlepší odborník, empatická, vždy milá. V ČR není moc takových osobností.

M. Kopeckého 31, Praha Mapa

Gastroenterologie