Gastroenterolog, Praha 3, Praha

• „Úžasný lékař, lidský, výborný odborník, jsem v jeho péči již dlouho, dostal mě z ošklivých problémů. Pane doktore děkuji. Více

Budínova 67/2, Praha Mapa

FN Bulovka

• Gastroenterolog, Internista

„Pani doktorka ma skvely a citlivy pristup k pacientom. Spolu so sestrickou tvoria vyborny team. Vsetko do podrobna vysvetlia a je vidno, ze pani doktorka ma rada svoju pracu a naozaj sa pacientom precizne venuje. Více

Vídeňská 1958/9, Praha Mapa

Institut klinické a experimentální medicíny (IKEM)

• Gastroenterolog

„Pohodový lékař, příjemná a uklidňující sestřička. Po deseti letech opakovaná gastroskopie na profesionálním pracovišti. Vyšetření bezbolestné a rychlé. Určitě doporučuji. Více

Vladimírova 10, Praha Mapa

Remedis, s.r.o.

Sokolovská 304/810, Praha Mapa

MEDICON a.s., Poliklinika Sokolovská

• Gastroenterolog, Internista

„Člověk na správném místě. Je vidět, že paní doktorku práce baví, velmi ochotná, precizní odborník na střeva. Výborná diagnostička. Občas přemýšlí nahlas, což může pacienta trochu znervóznit, ale není se čeho bát. Hodně mi pomohla s UC. Více

Italská 560/37, Praha Mapa

Nemocnice s poliklinikou Praha Italská

praha 1 vlasska 336/36, Praha Mapa

nemocnice pod petrinem

• Gastroenterolog, Anesteziolo… g, Chirurg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Ostatní, Plicní lékař, Praktický lékař, Fyzioterapeut Více

Sokolovská 304, Praha Mapa

CLINICUM a.s.

• Gastroenterolog, Internista

„U pana doktora jsem podstoupila rektoskopii a nemohu si vynachválit jeho přístup.Má velice milou sestru a není žádný problém se zeptat,pokud něco není pacientovi jasné.Dovede hodně zklidnit a i se sestrou dodají člověku odvahu.Příště jedině TAM.Cenková Více

Mazurská 484, Praha Mapa

Gastroenterologická ambulance

• „100% spokojenost ve všech směrech. Pana doktora doporučuji. Chodím k němu již 16 let. Je výborný lékař, má perfektní přístup. Více

Antala Staška 1670/80, Praha Mapa

MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

• Gastroenterolog, Internista

„Měla jsem velké obavy z vyšetření kolonoskopie, ale byla jsem opravdu mile překvapena z přístupu paní doktorky – lidský i profesionální přístup, takže i přes mé jednou či dvakráte jemné „au“, si ji nesmírně vážím a mohu jen paní doktorku bez obav doporučit dalším čekajícím pacientům pro toto vyšetření. Bauerová, 4.11.2019 Více

Antala Staška 1670/80, Praha Mapa

MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

• „Pani doktorka měla v péči mého syna. Svým lidským a trpelivym přístupem v té době hodně pomohla i mně, tehdy vystrašené matce malého miminka. Měla jsem v ní plnou důvěru jako v doktorku, vždy mi trpělive odpověděla na všechny moje dotazy ohledne diagnózy. I díky ní jsem celou situaci zvládala lépe. Velký odborník ve svém oboru. Více

Vídeňská 800, Praha Mapa

Thomayerova nemocnice, LDN

• „Vyšetření na gastroskopii jsem absolvoval dvakrát u MUDr. Jiřího Jungwirtha a byl jsem velmi spokojen. Chtěl bych především poděkovat panu doktorovi za jeho profesionální a především lidský přístup. Děkuji, také za všechno co pro mne udělal nad rámec svých povinností. Přeji panu doktorovi a jeho kolektivu hodně spokojených pacientů. Vít Podhora Více

Luční 7a/2776, Praha Mapa

Sanatorium sv. Anny

• Gastroenterolog, Internista

„Skvělý člověk, lékař, jeho profesionalita je na prvním místě. Moc moc děkuji. Karel Vrána

Nemocnice Krč, Praha Mapa

Interní oddělení pavilon B 3

• Gastroenterolog, Internista

„Na interním oddělení jsem měl možnost vždy být několikrát vyšetřen Mudr. Martinem Peštou. Přesto, že se vždy jednalo o nepříjemné vyšetření (gastroskopie) mohu dodat, že vždy proběhlo v pohodě. Srozumitelně vysvětlí nález z vyšetření, je milý a vstřícný. Jmenovaného lékaře mohu všem doporučit, protože jeho odbornost a přístup k pacientovi je na profesionální úrovni. Pavel F. 1.4.2017 Více

Budínova 67/2, Praha Mapa

Nemocnice na Bulovce

• Gastroenterolog, Ortoped, Pr… oktolog, Otorinolaryngolog Více

1 názor

Vančurova 1548, Kladno Mapa

Oblastní nemocnice Kladno, a.s.

• Gastroenterolog

„U paní doktorky Golánové jsem v péči cca půl roku a jsem velmi spokojená. Je milá,vstřícná,empatická a s mým zdravotním problémem mi velmi pomáhá. Každému doporučuji! Chodím do její ordinace v Nové poliklinice Zbraslav. Více

Sokolovská 304, Praha Mapa

CLINICUM a.s.

• „V péči pana doktora jsem již cca 5 let. Je to velmi sympatický, empatický, energický a erudovaný lékař, jeho otec v něm má velmi kvalitního kolegu a nástupce. Více

Jankovcova 1569/2c, Praha Mapa

ISCARE Klinické centrum

• Gastroenterolog, Internista

„Vynikající lékařka. Naprosto profesionální přístup a lidské jednání. Vřele doporučuji tuto lékařku všem.

Roentgenova 2/37, Praha Mapa

Nemocnice Na Homolce

• „Jsem přesvědčen,že Mudr. Křížová je ve své profesi jedničkou,dlouhodobě se u ni léčím já i manželka a jsme navýsost spokojeni,mimo svého oboru vždy perfektně a neomylně diagnostikuje ostatní choroby,mohu jen vřele doporučit!!!! Více

Roentgenova 2, Praha Mapa

Interní oddělení Nemocnice Na Homolce

• Gastroenterolog, Internista,…  Diagnostik Více

1 názor

„Dostala jsem se k němu na doporučení svého praktického lékaře a jsem velmi spokojená. Objevil chybu v měření štítné žlázy z odd. endokrinologie, tím mě dostal z infarktové situace, neboť mi bylo stále říkáno, že má štítnou žlázu v pořádku a přitom jsem se dva roky dusila tlakem v krku. Využívám možnosti preventivního sono vyšetření prsou. Oceňuji, že dodržuje termín objednání, většinou nečekám. Když je akutní problém, má velmi krátké objednací lhůty. Více

U Nemocnice 2, Praha Mapa

Všeobecná fakultní nemocnice v Praze