Gastroenterolog, Praha 3, Praha

• Gastroenterolog, Chirurg, De… rmatolog, Diabetolog, Internista, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Otorinolaryngolog Více

Revoluční 765/19, Praha Mapa

Poliklinika Revoluční, s.r.o.

• „Paní docentka byla velmi příjemná a vstřícná. Velmi mě nadchl její citlivý přístup a důkladné vyšetření. Doporučuji.

Italská 560/37, Praha Mapa

Nemocnice s poliklinikou Praha Italská

Šrobárova 50, Praha Mapa

Fakultní nemocnice Královské Vinohrady - Ambulance gastroenterologie

• Gastroenterolog, Alergolog, … Chirurg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Hematolog, Imunolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Plastický chirurg, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• Gastroenterolog, Alergolog, … Chirurg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Hematolog, Imunolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Politických vězňů 40, Beroun Mapa

Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

• Gastroenterolog

„Neznám lepšího lékaře. Pomohl mi ve chvíli, kdy jiní dávali ruce pryč. Navíc máte pocit, že mluvíte s obyčejným člověkem a ne s lékařským slovníkem. Více

Vídeňská 1958/9, Praha Mapa

Institut klinické a experimentální medicíny (IKEM)

• Gastroenterolog, Chirurg, De… rmatolog, Diabetolog, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Jabloňová 2992/8, Praha Mapa

Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o.

• Gastroenterolog, Dermatolog,…  Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Oční lékař, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog, Dietolog Více

Mezibranská 21, Praha Mapa

Lékařský dům v Mezibranské, s.r.o.

• Gastroenterolog, Dermatolog,…  Internista, Oční lékař, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Pediatr Více

Hvězdova 1601, Praha Mapa

Poliklinika Medicina Plus

• „Musím hodnotit jedině kladně. Pokud má někdo problém, který spadá do jeho oboru, poradí. Zná nové trendy a neustále se vzdělává. Mému synovi ulehčil nesmírně ve dvou letech život. Nevypovídává se zbytečně, pokud nemá pacient dotazy a pracuje rychle. Ad čekací doby, tak u kterého lékaře, kterého neplatíte nečekáte ? Za mě odborník na svém místě a nikdy jsem jej nezažila nepříjemného, či arogantního a to už jsme v jeho péči 4 roky. Více

Vídeňská 800, Praha Mapa

Thomayerova nemocnice

• Gastroenterolog

„Pan doktor je jeden z nejlepších lékařů se kterými jsem měla tu čest se potkat. Podotýkám, že vzhledem k mému zdravotnímu stavu, jsem jich pár potkala. Neuvěřitelně empatický lékař, který odvedl svoji práci naprosto profesionálně. Děkuji za osobní přístup a za skvělou komunikaci i v osobním volném čase pomocí emailu. Pan doktor se na mě nikdy nevykašlal a zodpověděl veškeré mé dotazy. Takových jako vy by mělo být více a patří Vám mé obrovské díky! Více

Cimburkova 16/369, Praha Mapa

G.E.P. Clinic s.r.o.

• Gastroenterolog

„Pan doktor byl perfektní! Profesionální, přitom milý a s empatický přístupem, vše v klidu vysvětlil a neustále s vámi mluvil. Samotná gastroskopie byla rychlá a snesitelná. Vyšetření jsem již kdysi podstoupil u jiného lékaře a to šlo o naprosto nesrovnatelnou zkušenost. Více

Antala Staška 1670/80, Praha Mapa

MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

Antala Staška, Praha Mapa

Medikom

• Gastroenterolog, Alergolog, … Chirurg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Imunolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Ortoped, Ostatní, Plicní lékař, Praktický lékař, Proktolog, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Antala Staška 1670/80, Praha Mapa

MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

• Gastroenterolog, Chirurg, De… rmatolog, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Italská 560/37, Praha Mapa

Nemocnice s poliklinikou Praha Italská

• Gastroenterolog, Alergolog, … Anesteziolog, Chirurg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Gynekolog, Hematolog, Imunolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Roentgenova 2/37, Praha Mapa

Nemocnice Na Homolce

• Gastroenterolog, Alergolog, … Chirurg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Hematolog, Imunolog, Internista, Logoped, Oční lékař, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha Mapa

Poliklinika pod Marjánkou

• Gastroenterolog, Kardiolog

„Pan docent Tichý je velmi zkušený odborník a skvělý lékař. Velmi doporučiji.

Politických vězňů 9, Praha Mapa

INSTITUT UŽITÉ PREVENCE A LÉČ.MEDICÍNY

• Gastroenterolog, Anesteziolo… g, Chirurg, Dentální hygienistka, hygienista, Dermatolog, Diagnostik, Gynekolog, Plastický chirurg, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Londýnská 160/39, Praha Mapa

ASKLEPION

• Gastroenterolog, Internista

„jsem jeho bývalá sestra z Vinohrad,kde působil do roku 1979.Vynikající odborník a člověk. Mohu doporučit.Zdraví helena Více

Bubenečská 10/283, Praha Mapa

Poradna pro jaterní choroby