Gastroenterolog, Praha 3, Praha

• Gastroenterolog, Internista

„Všechny pochvaly. Takový přístup a komunikaci celého personálu jsem zatím neviděla, a pán doktor se mě ptal na zdravottní problémy v rodině a kladl spoustu otázek, to jsem moc od lékaře nepotkala. Vyšetření samotné bylo v pohodě, nepotřebovala jsem žádný uklidňující lék a bylo to za 10 minut uděláno bez potíží. Příště na vyšetření jdu jenom sem !! Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• Gastroenterolog

„MUDr. Cíza je profesional, je velmi příjemný a empatický, všechno pacientovi vysvětlí. S ním lze zvládnout i nepříjemné vyšetření. Chválím jeho přístup k pacientům i dochvilnost. Děkuji mu za sebe i za maminku a všem ho doporučuji. Více

Huťská 211, Kladno Mapa

Gastroenterologická ambulance

• „Nejen vyborný diagnostik a poradce, zastánce přirozených spůsobů lečení, ale i naprosto skvělý člověk, ke kterému s radostí chodím. Více

Musílkova 308/55, Praha Mapa

Lékařské centrum Václavka

• „Skvělý profesionální přístup. Člověk má pocit, že je tu pan doktor jen pro něj. Diagnostikoval, vysvětlil a uklidnil. Rovněž sestřička profesionální, milý přístup. Cítím se v dobrých rukou. Více

Na výhledech 5, Praha Mapa

Monse s.r.o

• Gastroenterolog, Internista

„Pana doktora Reifa vrele doporucuji, je velmi peclivy a dusledny. Obou vysetreni (gastroskopie, kolonoskopie) jsem se velmi bala, ale vubec to nebolelo a pan doktor i sestricka linda byli moc mili a hodni. Jen se pripravte na cekani minimalne hodinu, na cas nikdo nikdy nejde. Více

Stroupežnického 529/6, Praha Mapa

Gastroenterologická ambulance

• Gastroenterolog, Anesteziolo… g, Diabetolog, Gynekolog, Plastický chirurg, Psycholog, Fyzioterapeut, Dietolog Více

Jankovcova 1569/2c, Praha Mapa

ISCARE Klinické centrum

• „Skvělej lékař a člověk, nebýt tohoto pana doktora tak bych tu už asi ani nebyl, po mých 5 letech utrpení kdy absolutně lékaři v mém bydlišti nevěděli co mi vlastně je, tak pouhá jedna navštéva a vyšetřeni u pana DR: Bortlika mi svitla naděje na lepší i snad normalní život, během 14 dnu domluvena operace a vše se změnilo da se říct k normalnímu žití :-) Moc děkuji. Více

Jankovcova 1569/2c, Praha Mapa

ISCARE Klinické centrum

• Gastroenterolog, Internista

„U paní doktorky Rovenské jsem byla na gastroskopii. Nic mě nebolelo, vyšetření proběhlo rychle a paní doktorka i sestra na mne byly milé. Díky nim už bych se na gastroskopii příště nebála :) Více

K Závěrce 23/3074, Praha Mapa

• Gastroenterolog, Anesteziolo… g, Chirurg, Internista Více

Luční 7a/2776, Praha Mapa

Sanatorium sv. Anny

• Gastroenterolog, Internista

„Do tohoto zařízení chodím pomalu již deset let a byla jsem zde i na operaci. Velká spokojenost s přístupem k pacientovi jak od paní doktorky tak i od sestřiček. Více

Luční 7a/2776, Praha Mapa

Sanatorium sv. Anny

• Gastroenterolog, Neurolog, F… yzioterapeut, Otorinolaryngolog, Dietolog Více

Na Vyhlídce 582, Dobřichovice Mapa

5.května 15, Dobřichovice Mapa

Centrum komplexní péče s.r.o.

• „Moc dekuji panu dr Hrdlickovi za dnesni gastroskpicke vysetreni v Restrial v Modranech.Moc jsem se bala,ale bylo to velice profesionalni a rychlé.Navic pan dr Hrdlicka velice mily,sestra take.Velice Vam dekuji.Vesela Petra Více

Antala Staška 1670/80, Praha Mapa

MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

• Gastroenterolog, Dietolog

„Výborný pan doktor, chodíme k němu skoro celá rodina. Naprostý profesionál s lidským přístupem, velmi zodpovědný, vše vysvětlí, pacienty neděsí - naopak uklidní. Veškerá vyšetření (gastroskopie, kolonoskopie) u něj jsou minimálně bolestivá, takže opravdu není se třeba bát. Velká spokojenost a proto za nim jezdíme i z větší dálky, vyplatí se to. Monika Horká Více

Na Vyhlídce 582, Dobřichovice Mapa

Mezibranská 21, Praha Mapa

Lékařský dům v Mezibranské, s.r.o.

• Gastroenterolog, Chirurg, Di… agnostik, Endokrinolog, Neurolog, Ortoped, Proktolog, Otorinolaryngolog Více

U Vojenské nemocnice 1200, Praha Mapa

Ústřední vojenská nemocnice Praha

• Gastroenterolog, Chirurg, De… rmatolog, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Internista, Kardiolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Božkovská 2967/4, Praha Mapa

Poliklinika Spořilov s.r.o.

• „Mohu jen konstatovat, že bez ní bych zde již nebyl. Přímý a profesionální odborný přístup, můžete se na ni spolehnou a víte, že se snaží Vám maximálně pomoci. U ní opravdu víte na čem jste a jaká jsou řešení a další postup. Zachránila mi život svědomitým odborným přístupem a upřímnou snahou mi pomoci. To se nezapomíná. Více

Vídeňská 1958/9 PRAHA 4, Praha Mapa

Klinika hepatogastroenterologie IKEM

• Gastroenterolog, Alergolog, … Anesteziolog, Chirurg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortodontista, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Soukalova 3355, Praha Mapa

Poliklinika Modřany