Gastroenterolog

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • Gastroenterolog, Internista,…  Kardiolog, Praktický lékař, Otorinolaryngolog Více

Viniční 235, Brno Mapa

TOP MORAVIA HEALTH s.r.o.

• „K panu doktorovi docházím už skoro 10 let jako chronický pacient. Je to výborný lékař a člověk. Mohu jen doporučit.

třída Edvarda Beneše 1549, Hradec Králové Mapa

Hepato-Gastroenterologie HK, s.r.o.

Sokolská 581, Hradec Králové Mapa

II. interní gastroenterologická klinika FN Hradec Králové

• „Skvělej lékař a člověk, nebýt tohoto pana doktora tak bych tu už asi ani nebyl, po mých 5 letech utrpení kdy absolutně lékaři v mém bydlišti nevěděli co mi vlastně je, tak pouhá jedna navštéva a vyšetřeni u pana DR: Bortlika mi svitla naděje na lepší i snad normalní život, během 14 dnu domluvena operace a vše se změnilo da se říct k normalnímu žití :-) Moc děkuji. Více

Jankovcova 1569/2c, Praha Mapa

ISCARE Klinické centrum

• Gastroenterolog, Anesteziolo… g, Chirurg, Diagnostik, Gynekolog, Hematolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Plastický chirurg, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Pediatr Více

Zborovská 1245, Hranice Mapa

Nemocnice Hranice

• Gastroenterolog, Alergolog, … Internista, Fyzioterapeut, Revmatolog Více

Třebovická 106/5114, Ostrava Mapa

ARTROSCAN s.r.o., interní,gastro,revma

• Gastroenterolog, Internista

„U paní doktorky Rovenské jsem byla na gastroskopii. Nic mě nebolelo, vyšetření proběhlo rychle a paní doktorka i sestra na mne byly milé. Díky nim už bych se na gastroskopii příště nebála :) Více

K Závěrce 23/3074, Praha Mapa

Gastroenterologická ordinace

• Gastroenterolog, Anesteziolo… g, Chirurg, Internista, Psycholog Více

Pod Krejcárkem 975, Praha Mapa

OB klinika a.s.

• „Jsem velice spokojený s panem doktorem.Je to opravdu specialista na kterého může být naše zdravotnictví hrdé.prošel jsem u něj gastroskopii i kolonoskopii a nemůžu říct že mi to dělalo jakýkoliv problem.Přístup pana doktora i jeho sestřiček je vynikající a vysoce odborný.Ještě jednou děkuji Více

Budovatelů 6, Přerov Mapa

Odborný lékař gastroenterologie

• „Profesionál. Solidní chlap. Nic víc pacoš nepotřebuje. Doporučuji. Tečka. Jan D. Čermák

Edvarda Beneše 1128/13, Plzeň Mapa

Fakultní nemocnice Plzeň

• Gastroenterolog, Chirurg, De… rmatolog, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Plastický chirurg, Praktický lékař, Psychiatr, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

třída Svobody 1067/32, Olomouc Mapa

Poliklinika Olomouc s.r.o.

• „Pan doktor Balihar je velice příjemný, lidský a vše dokáže srozumitelně vysvětlit. Byla jsem u něho na koloskopii. Absolvovala jsem toto vyšetření i u jiných lékařů, ale pan doktor Balihar je nejlepší - v přístupu k pacientovi i v citlivém provedení vyšetření. Poděkování patří i sestřičkám. Kéž by v dnešní době bylo takových lékařů více. Velké díky!! Více

alej Svobody 80, Plzeň Mapa

FN Plzeň, I. interní klinika

• Gastroenterolog, Anesteziolo… g, Chirurg, Internista Více

Luční 7a/2776, Praha Mapa

Sanatorium sv. Anny

• Gastroenterolog, Internista

„Do tohoto zařízení chodím pomalu již deset let a byla jsem zde i na operaci. Velká spokojenost s přístupem k pacientovi jak od paní doktorky tak i od sestřiček. Více

Luční 7a/2776, Praha Mapa

Sanatorium sv. Anny

• Gastroenterolog, Internista

„Pan doktor woznica je profesionální člověk na svém místě vynikající internista pomůže každému doporučí

Vítězslava Nezvala 2678 , Most Mapa

Soukromá gastroenterologická ambulance a endoskopie

• Gastroenterolog

„Navštívila jsem pana doktora několikrát za více roků a musím říct, že pan doktor je velice šikovný, jemný lékař, které i tak nepříjemná vyšetření jako gastro a kolonoskopii dokáže udělat velice šikovně, šetrně. Opravdu výborný lékař. Více

Svitavská 1, Blansko Mapa

Gastroenterologie

• Gastroenterolog, Internista

„pan doktor je velmi přívětivý a lidský při nepříjemném vyšetření..děkuji vám pane doktore za váš přístup. děkuji i sestřičce za milý úsměv a příjemné slovo. Více

Vodní 13, Uherské Hradiště Mapa

gastroenterologická ordinace

• Gastroenterolog, Internista

„Byla jsem už na 2x vyšetření žaludku a teď na vyšetření střev byla jsem spokojená se vším - s panem doktorem i sestrou a paní doktorkou opravdu přístup výborný. Doporučuji všem co se bojí. Více

Gebauerova 1690/18, Hradec Králové Mapa

MUDr. Ján Kolesár - HK, s.r.o.

• Gastroenterolog, Neurolog, F… yzioterapeut, Otorinolaryngolog, Dietolog Více

Na Vyhlídce 582, Dobřichovice Mapa

Centrum komplexní péče s.r.o.

5.května 15, Dobřichovice Mapa

Centrum komplexní péče s.r.o.