Masarykova 900, Orlová
Odborný lékař alergologie (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

K panu doktorovi jsem kdysi chodila. O jeho arogantním chovádí se už přede mnou vyjádřilo dost lidí, takže to pominu - leda, že ho mohu potvrdit - i se mnou jednal jako s nesvéprávným člověkem. Chtěla bych se vyjádřit k jeho doporučením, která mě dodnes udivují. Jeho radou bylo např. to, že spray na rozříření průdušek (např. berodual) mohu užívat v neomezeném množství (jeho výrok byl ve smyslu - když nebudete moct dýchat, tak ho klidně můžete užít x-krát za den). Myslím, že to je v naprostém rozporu s doporučením jiných alergologů a i zdravým rozumem. I laik ví, že časté užívání těchto léků poškozuje srdce. Další takovou perličkou bylo to, že když zjistil, že mám přes 40 let, přestala ho zajímat moje alergie a astma, ale velice vehementně mi doporučoval, abych začala užívat hormonální léky na menopauzu, která u mě navíc v té době ještě ani nenastoupila. Menopauzu jsem pak zvládla po ca 10-ti letech naprosto v pohodě a bez hormonální terapie... Tak nevím.

Povýšený,arogantní,pacient nemá právo na vlastní názor a když ho má,tak lékař mu klidně řekne,ať jde tedy k jinému,když se mu něco nelíbí.A když mi má praktická lékařka řekla,ať ho neberu vážně,docela jsem zapochybovala o jeho schopnosti vcítit se do pacienta.Od takového lékaře ruce pryč.

povýšený,ale jediný v Orlové

Tento lékař se chová jako sám bůh. Člověk nesmí mít vlastní názor, ale povinně poslouchat stále dokola stejné řeči, snad by si to mohl nahrát na pásek a sám zůstat doma. Také mi hrozně vadí jeho postoj k dětem. Nemá každý možnost dát dítě - děti někam na hlídání, obzvláště, když nikdy nevím, jak dlouho tam budu sedět. A je úplně jedno, zda jsem objednaná, nebo přiju bez objednání - ttahle možnost se mi zdá v čekárně mnohem kratší. Jakmile najdu jiného lékaře, budu hned pryč!

Přístup pana doktora k pacientům je velmi špatný. Často se chová arogantně a povýšeně. Z osobní zkušenosti doporučuji pacientům v Orlové vyhledat alergologa v blízkém okolí, např. Bohumín.

Nikdy bych ho nikomu nedoporučila. Přístup k pacientovi má podle toho jak se vyspi. Nikdy nevím co ho zase rozčílí a kdy na mě bude zvyšovat hlas. Hodně pacientu od něj uteklo a já se chystám také.Má jedinou výhodu: je v Orlové jediný alergolog pro dospělé a je jich v okolních městech málo.