Gasior Romuald, alergolog Orlová

MUDr. Gasior Romuald

Alergolog

Masarykova 900, Orlová
Odborný lékař alergologie

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Pane doktore, děkuji Vám za dceru, které jste se ujal v situaci, kdy jí bylo zle a jejímu obvodnímu lékaři to bylo nejspíš jedno. Po užívání Vámi napsaných léků došlo k rapidnímu zlepšení nejen zdraví, ale celkové situace.Dcera mi Vás popsala jako velmi komunikativního člověka se smyslem pro humor a schopností vcítit se do nemocného člověka a povzbudit ho , že se vše zase v dobré obrátí. Velice Vám děkuji, jsem za to nesmírně vděčná a přeji Vám, aby Vás práce bavila a dařilo se Vám. Mlynářová

Já se zápornými názory na pana doktora nemohu souhlasit. Byla jsem s ním naprosto spokojená. Byl milý, vtipný, aktivní a arogantně na mě nepůsobil ani zdaleka. Měl zájem o můj stav a v jeho ordinaci jsem se cítila příjemně. Stejně tak i sestra byla velmi milá a ochotná. Na vyšetření jsem sice hodinu čekala, i když jsem byla objednaná, ale také se mi poté více jak hodinu věnoval. S tím, že si u něj člověk chvíli počká, se snad musí počítat, když se jedná o jediného alergologa pro dospělé v Orlové. Navíc, když mi lékař pomůže a jeho vyšetření je kvalitní, nevadí mi si na něj chvíli počkat.

Velice dobrý Alergolog. Již jsme měl více alergologu (z důvody stěhování), ale tenhle byl nejlepší co jsme měl. Má velice dobrou diagnozu i následné léčení.
Velkou nevýhodu má v tom, že se v čekárně dlouho čeká i když je člověk objednaný (častokrát jsme byl objednán na nějaký čas a dostal jsme se až po 3 hod. k němu). Ale z každý si vstřícně vypráví a děla různé úvahy a návrhy léčby.
Přesto ho velice moc doporučuji.

Je pravda, že pan doktor bývá čas od času náladový (hlavně po ránu) a stává se mi, že většinu času věnuje tématům typu politika, cestování, kam půjdeme se ženou večer do divadla apod., ale stejně tak musím říct, že z odborného hlediska si na něj nemůžu stěžovat. Léčbu se mnou vždy konzultuje a dává mi na výběr, nic nevnucuje, ale současně nastíní všechny možnosti. Rozhodně se mnou nejedná jak s nesvéprávným, jak tady někteří zmiňují (ostatně člověk s vámi jedná tak, jak mu vy sami dovolíte). Myslím, že u lékařů by se měla hodnotit hlavně profesionalita a odbornost, to, že má někdo špatnou náladu je otázkou charakteru, vyšetření sice může ovlivnit, ale buď chcete být zdraví, nebo si chcete v ordinaci mile pokecat.Všichni jsme jenom lidi. Já jsem s panem doktorem spokojená.

Pana doktora všem doporučuji. Jsem jeho pacientkou již řadu let. I když posledních asi 5 let jsem již jeho pomoc nepotřebovala. Díky jemu. Měla jsem obrovské problémy s alergií, která mi postihovala oči. Ty problémy bych nikomu nepřála. Pálení, otoky očí. Pan doktor mi nasadil individuální léčbu. Sama jsem si medikamenty aplikovala doma. Je pravda, že první návštěva trvala asi 45 minut, ovšem bylo to k dobru věci. A jestli je někdy doktor ve špatné náladě? Je taky jenom člověk s běžnými problémy a starostmi. Ovšem chodila jsem k němu 3 roky pravidelně a nikdy jsem se se špatným chováním ze strany pana doktora nesetkala.

Léčím se na stama od 12 let. Prošla jsem si hlavně v období těhoteství peklem, které bych nikomu nepřála. V Orlové nebyl alergolog, dojížděla jsem až do Ostravy Poruby k paní doktorce Borysové. K panu doktorovi bych řekla: Z mého hlediska jsem se nikdy nesetkala s tím, že by se mnou jednal povýšeně, nebo, že bych poznala, že se špatně vyspal. Když musím jít na nějký zákrok s narkózou, nejdu na internu pro předoperační vyšetření, ale k němu, protože je i internista a vím, že udělá možné i nemožné, abych se po zákroku cítila lépe. Když jsem se přece jen dostala na JIP se zápalem plic, byl se za mnou podívat a konzultoval můj stav s primářem, aby poradil, co se mnou a jak nejlépe. Z mé strany to funguje tak, že pacient-lékař-důvěra a to se dnes už často nevidí.Já osobně na něj nedám nikdy dopustit. Jeho zásluhou žiju plnohodnotný život, který v rámci možností a mírných omezení lze žít.

tak milý a trapní pacienti!!! nevím kde jste na tyto názory přišli, ale asi budete ti kteří kašlou na poctivou léčbu a neberou asi pravidelně léky které mají a pak se divý... pan doktor je možná náladoví, to neví, já ho tak nikdy nezažila. jediné chvíle kdy jsem viděla pana doktora ve špatné náladě bylo jen proto že obhajoval práva pacientů před ,,nejmenovanýma" pojišťovnama. a to jen proto že nesmyslně zdražovaly potřebné léky, nebo je prostě přestaly hradit. jinak je pan doktor vždy v dobré náladě. o ono zmíňované ,,kolik vám zbývá léků" je také jen proto že mu pojišťovny šlapou na paty. nesmí totiž předepisovat žádné léky navíc. vždy jen tolik, aby to vyšlo do další kontroly, jinak má potom problémy. myslíte si že by se jinak pan doktor ptal??? a navíc je to nejen odborník, ale zná problémy pacintů i z druhé strany, když má syna který má stejné problémy jako jeho pacienti. a co se týká objednaných pacientů- je pravdou že i objednanému pacientovi se doba protahuje, ale tohle je problém který je u všech lékařů. nikdy se prostě nedá odhadnout přesná doba ošetření.

Z tohoto lékaře jsem velmi rozpačitý. Je poměrně náladový. Jeden den je ochoten bavit se s Vámi 40 minut v kuse (a to i přes dobu oběda!), vysvětluje a pokouší se nalézt příčinu problému. Při další návštěvě je ale schopen chovat se arogantně a dává Vám patřičně najevo fakt, že jste "pouhý pacient" a neměli by jste pomalu ani promluvit, když nejste tázáni. Čekací doba solidní, pokud jste objednáni, sestřička komunikativní a příjemná. Lékař je to jistě dobrý a znalý, ale někdy náladový a povýšený. Přesto spíše doporučuji.

K panu doktorovi již nějakou dobu chodím a nikdy se mi nestalo, že by zvýšil hlas nebo se špatně vyspal, jak někdo popisuje dole. Jsme s ním spokojeni celá rodina. Mé matce pomohl s alergií, má sestra mnoho let navštěvovala různé odborníky s ušním problémem a byl to nakonec MUDr. Gasior, který jí dovedl pomoci. Pan doktor podrobně vysvětlí podstatu vašeho problému a nastíní alternativy léčby. Díky systému objednávání se na řadu dostanete skoro přesně, což u jiných lékařů nebývá zvykem.

Osobně dojíždím za panem doktorem z Karviné a nedám na něj dopustit. Kdykoliv přijedu, mám pocit, že tenhle pan doktor je na svém místě. Má na mě čas, má pro mě radu a dovede mi najít způsob léčby, který mi bude vyhovovat. Léčím se u něj několik let a léčba se stále vyvíjí - nezakněli jsme na jednom typu léku. Pana doktora si vážím.