Gabriela Novotná, psychiatr Praha

U Roháčových kasáren 1555/10 , Praha 10 - Vršovice, Praha 10, Praha
Pracoviště psychiatrie

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Pracoviště psychiatrie Potřeba psychické pomoci

Paní doktorka je příkladem zájmu o klienta. Nenechá Vás utopit ve vlastní lítosti, pomůže svým názorem, jak problém řešit, nenapíše jen prášky a jdi. Vždy chce vědět, jak člověku je, jak se cítí a snaží se pomoci, aby se člověk co nejrychleji vrátil do svého běžného denního rytmu. Nemůžu již nic jiného, než vyseknout poklonu k jejímu profesionálnímu, chápavému jednání. Kéž by takových psychiatrů bylo více. Děkuji, že jste. Vaše chápavost a energie člověka nemůže nic jiného než postavit na nohy, aby fungoval.

Paní doktorka Novotná je skvělý profesionál s osobním přístupem k řešení problému každého jednotlivce. Paní doktorko děkuji a všem Vás vřele doporučuji!!!!!!

S přístupem paní doktorky jsem nadmíru spokojená.
Pokud někdo potřebuje osobní přístup jako já,objednejte se k ní.

Paní doktorka je výborná, chápavá, pacienty neodbývá, jde k jádru problému. Moc mi pomohla a 100% doporučuji všem.

Nechápu, jak je možné, že tu paní doktorka ještě nemá žádné hodnocení. Je to člověk, který mi, bez nadsázky, zachránil život. Je to osůbka akční, veselá, plná života a přesto tak neuvěřitelně rozumí mně - já jsem pravý opak. Všem mohu paní doktorku jen a jen doporučit, je to skvělý člověk, plný pochopení a dobra a zároveň rázný a akční - nenechá Vás sedět doma, jen dlabat antidepresiva a hekat, že je Vám blbě - svou energií Vás dovede nakoupnout např. k skupinové terapii...která mne osobně neuvěřitelně pomohla...nikdy se na mne nevykašlala, ač má práce nad hlavu, vždy si na mne našla čas a já jsem cítila, že jí zajímá, co jí říkám, což obecně u psychiatrů - dle mé zkušenosti - bohužel není normou. Gábinko, moc Vám děkuju, za to, jaká jste a někomu tam nahoře za to, že jsem Vás našla! HankaZel.