Gabriela Moslerová, revmatolog Boskovice

MUDr. Gabriela Moslerová

Revmatolog, Internista

Lidická 10, Boskovice
Interní a revmatologická ambulance

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Paní doktorka je opravdu odborník na svém místě ! V Boskovicích neznám lepšího lékaře. Mé přítelkyni velmi pomohla.Je vždy milá, vstřícná, pacientovi se věnuje doplna. Patří jí náš velký dík !!

Moc paní doktorce děkuji, ona jako jediná po dlouhých peripetiích poznala co mi skutečně je a díky ní zase normálně funguji...čekání je hodně dlouhé, ale stojí to za to, paní doktorka je opravdu odborník na svém místě:)

Vážená paní doktorka je odborník na svém místě.Je velká škoda, že takových lékařů není víc. Chodím k ní už ni už několik let a opravdu umí léčit.Je milá, ochotná, snaží se každému pomoct ikdyž ví že některé choroby nelze léčit,dokáže aspoň vlídným slovem potěšít. Vřele ji za vše DĚKUJI.

Pomohla mi,je milá.

Š

Paní doktorka je příjemná a velice ochotná.Všem ji doporučuji.A sestřička je výborná a príjemná.

Milá, usměvavá paní doktorka:-) Velice mi pomohla při řešení potíží s klouby, vše řeší s rozvahou a s přirozenou noblesou, legrací a úsměvem. Rozhodně doporučuji.

moc mi pomohla.nebýt jí,tak jsem v blázinci.moc ji děkuji