Gabriela Moslerová, revmatolog Boskovice

MUDr. Gabriela Moslerová

Revmatolog, Internista

Lidická 10, Boskovice
Interní a revmatologická ambulance

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Paní doktorka je velice příjemná. Ale mám špatnou zkušenost. Dne 23.3. jsem byla objednána na 14 hodin. Zorganizovala jsem si práci, abych mohla odjet k lékařce. Ujela jsem 50km, v 13:50 jsem byla v čekárně. Sedla jsem do čekárny a čekala. Během hodiny čekání byli vyšetřeni 3 lidé. V 15 hodin bylo přede mnou ještě 8 lidí, spočítala jsem si, že bude trvat nejméně 2,5 hodiny, než přijdu na řadu. Během hodiny čekání se neobjevila v čekárně sestra, aby informovala pacienty, co se děje a jak se bude situace dále vyvíjet. Tak jsem to vzdala, neměla jsem ani chuť se na nic ptát, a odešla jsem. Takovéto mrhání pracovním ani osobním časem si nemohu dovolit.

U paní doktorky se obědnala moje maminka /věk 70let/na 10hodinu.Ve 14hodin stále ještě seděla /velmi trpělivě/v čekárně.Nevím jestli je to nějaký nový trend z televize - dělat z lidí blbce,ale mě se tyto praktiky vůbec nelíbí.Stále slyším jen nářek jak že jsou ti lékaři špatně ohodnoceni- já bych navrhoval báječné řešení: prozkoumat jestli vůbec ještě někoho v tom kolotoči peněz zajímá ten kdo to platí - zákazník. velmi naštvaný syn oné paní,která si nikdy nabude na nic stěžovat.