ASKLEPION

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí
L DermaMedEst
Karlovo náměstí 8, Praha

Pacienti se zdravotním pojištěním

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Londýnská 160/39, Praha

ASKLEPION

Karlovo náměstí 8, Praha

L DermaMedEst

• dermatovenerologie

Umístění: L DermaMedEst Jiný

Paní doktorku jsem navštívila kvůli aplikaci botoxu. Jednalo se o první aplikaci, takže jsem si nechala vše do podrobna vysvětlit a doptala jsem se na další procedury. Výsledek je dokonalý, ohledně komunikace s paní doktorkou jsem nadšená.

Umístění: L DermaMedEst diagnostické vyšetření

Paní doktorka velice milá s přátelským přístupem. Byl jsem na kontrole se znaménky a jakékoliv podezřelé znaménko paní doktorka pečlivě zkontrolovala dermatoskopem. Z mé strany naprostá spokojenost.

Umístění: L DermaMedEst diagnostické vyšetření

U paní doktorky jsem byla na kontrolu znamínek a nebolestivé odstranění jednoho z nich. Paní doktorka byla velmi milá a ochotně mi vysvětlila také následující léčbu, aby se mi ranka hojila co nejrychleji. Děkuji za výborný přistup k pacientovi.

Umístění: L DermaMedEst Jiný

U Mudr. Kičmerové jsem využila estetické zákroky - aplikaci botulotoxinu ve dvou oblastech a určitě jsem u ní nebyla naposledy. S výsledku jsem nadšená a její přístup při aplikaci byl profesionální. Paní doktorka vše důkladně vysvětlila, utěšovala mě, byla velice šetrná, aby mě to nebolelo a dala si opravdu záležet. Po dokončení zákroku mi podrobně vysvětlila, jak o dané oblasti pečovat a za týden byl výsledek viditelný. Po vráskách ani památky. Nebylo potřeba ani žádnou korekci využít. Navíc je i lidsky skvělá, vždy veselá, velmi milá a s úsměvem na rtech. V únoru se těším na další návštěvu u ní.

Umístění: L DermaMedEst diagnostické vyšetření

Paní doktorka mi pomohla s vypadávaním vlasů po porodu. Zkoušela jsem různé šampony, vodičky, ale bez efektu. Po konzultaci mi navrhla řešení, které má skvělé výsledky. Nejen že mi vlasy přestaly padat, ale rostou nové i na místech, kde jsem měla roky prořídlou kštici. Mezoterapie není příjemná, ale paní doktorka má šikovné ručičky, je milá a celou dobu si s Vámi povídá a tak člověk ani nepostřehne, kdy to má za sebou. Doporučuju všemi 10!

Umístění: ASKLEPION Jiný

Paní doktorka je moc milá, byla sem u ní na aplikaci botoxu. Vše pečlivě vysvětlila, vše výborně sedlo :) sem moc spokojená, víc takových doktorů

Umístění: Laserová dermatologická klinika Altos s.r.o. Jiný

Nejlepší volba při léčbě akné. Přes několik let trápení a špatných zkušeností s ostatními lékaři, paní doktorka vyřešila přímo problém za několik měsíců. Velmi milá a ochotná.

Umístění: Laserová dermatologická klinika Altos s.r.o. dermatologické konzultace

Po 4 letech přetrvávajících potíží, nespočetné návštěvy u různých dermatologů a spoustě utracených peněz za nesmyslné preparáty konečně vše vyřešeno během 3 měsíců. Děkuji, konečně mám svou dermatoložku....