Preslova 449, Dvůr Králové nad Labem
Sam. ord. lékaře spec. - kožní

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

S péčí paní doktorky jsem zcela spokojena.

Žasnu jaká se zde sešla skupina odborných kritiků. Dle mých zkušeností je pí. doktorka po odborné stránce vynikající a jinak velmi vstřícná.

Vynikající lékařka.

Velmi dobrá kožní lékařka, vždy mi dobře a v klidu poradí s alergiemi i s ekzémem našeho malého synka. Doporučuji.

Spolehlivá komunikativní a vstřícná pani doktorka mám s ní jen tu nejlepší zkušenost.Proto nemohu pochopit proč ji někdo může hodnotit záporně jedině snad závist a osobní nenávist.Což do tohoto hodnocení nepatří.
Poloprudský Z

Negativní hodnocení mně opravdu velmi překvapila, máme s paní doktorkou jen samé dobré zkušenosti, a to v celé rodině, u odtranění pih požaduje kontroly odebrané tkáně, včas rozpoznala boreliózu u mé dcery i u mého otce, takže díky brzké léčbě jsou oba bez následků ... Opravdu nemám nač bych si stěžovala a jsem ráda, že je mou lékařkou.

Nevím co tu všichni máte proti doktorce Kovářové. Bydlí také ve Dvoře Králové takže asi ví moc dobře jak to vypadá na trhu práce v současné době. Ještě štěstí, že nepracuje v Trutnově, poté by se totiž zařadila mezi ty hulváty co ani nevědí co zdravotnictví je. A její doporučení změnit zaměstnání, protože z něho máte nějaké onemocnění, tomu se ani nedivím, však ona myslí na vaše dobro a proč by Vás měla léčit, když vy sami proto nechcete nic udělat. Taky si myslím, že předchozí špatné hodnocení je VELMI ZKRESLENÉ. Já k ní chodím kdykoli s čímkoli a hlavně se znaménky, nikdy neodmítla znaménko vyšetřit a většinou když si nebyla jistá ho doporučila chirurgicky odstranit, než abyste měli rakovinu. A co se týče předepisování léků, které se už nevyrábějí, to je podle mě taky blbost, protože co já paní doktorku znám tak se účastní spousty seminářů a odborných konzultací a získává tím spoustu informací navíc. Doporučení nechodit v létě na slunko, pokud máte problémy se znaménky plně chápu a dále si také nemyslím, že by Vás tvrdě peskovala, za to že jste jeli k moři apod., protože kdo paní doktorku zná i jinak než jako lékařku, tak ví že má tak klidnou a mírnou povahu, že by toho ani nebyla schopná.

Předchozí 3 hodnocení jsou ze stejné IP adresy, takže je psal jeden člověk... Já mám s paní doktorkou jen dobré zkušenosti, je milá a laskavá, vždy mi pomohla. Je odbornicí na svém místě a pomluvy předchozí paní sem vůbec nepatří.